Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

ФУТБОЛНИ ФЕНОВЕ .::22::.

• 49 945
  • 517
  •   1
Отговори
# 510
  • London
Тоя вирус е навсякъде. Няма смисъл човек да се ограничава според мен.

# 511
Нека всеки сам преценява за себе си.

# 512
Вируса е открит в 4-ма играчи на Антверпен и те отпадат за мача с Лудогорец. Между другото вируса ще играе сериозна роля във футбола този сезон. Ръководителите и на ЦСКА и на Лудогорец трябва да обърнат внимание на играчите че част от спортно-техническата подготовка за успешно представяне в групите на Лига Европа е да се опазят от вируса. Защото ако го пуснат в съблекалнята и изпозаразят звездите на отборите, това ще е съществен проблем.
https://news.bg/ludogoretz/koronavirus-v-antverpen-otborat-izliz … u-ludogorets.html

# 513
  • Варна/София
Успех на българските отбори в ЛЕ.

За националите направо не ми се отваря дума.

# 514
  • London
Моя ги беше пуснал националите, уж били напреднали, надежди. Аз си знаех какво пак ще стане, всеки път като чуя за напредък и им дам шанс се излагат чутовно. Та после като чух резултат, нямаше изненади и този път.

# 515
  • Варна/София
Това е ситуацията, няма какво да им се сърдим. От години нямаме играч в голям европейски отбор. Какво да очакваме? Хванали са се за 2004г. и Пената, ама тогава 80% играеха в големи европейски отбори и то титуляри. Какъвто ни е БГ футбола, такъв ни е и нац. отбор.
Да не говорим, че не мислят за ДЮШ, а купуват чужденци на кг за жълти стотинки.

# 516
Голям ден днес. Успех на ЦСКА и Лудогорец в мачовете днес. Flowers Four Leaf Clover Нямам търпение вече. Добре, че са тези мачове, че в тези тегави времена, други радости не ни останаха. Yum

# 517
  • Варна/София
Успех на българските отбори!

Общи условия

Активация на акаунт