Гледах! Хареса ми! Препоръчвам го! Искам да споделя... XLIII

  • 57 926
  • 672
  •   1
Отговори
# 300
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
значи, аз пак ще попитам - защо гледаш комиксови филми, след като не харесваш комикси  Joy Точно това, което си описала като малоумно е самата идея на комикса, неговата същност така да се каже ... А визията е оригинална, защото нищо такова не се беше появявало на филмови небосклон, особено направено по този начин и с тази стилистика. И повярвай ми, стоях с отворена уста и се чудих,как, аджеба , са го направили  Wink

# 301
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Е, защо питаш сума пъти, след като отговорът е все един и същ Whistling.

# 302
  • Мнения: 216
 rotfImao rotfImao rotfImao

Ооох, няма да цитирам всичкото. но се разревах от смях! hahaha
А ти не гледа ли първия филм, че сега скато за сефте се шашкаш на бялата кръв и светещите очи...?

# 303
  • София
  • Мнения: 1 973
Check Please - напълно съм съгласен с теб, че по това време вероятно е било пренаселено с всякакви агенти - български, руски, американски и тн. Участието обаче на такива типажи в психо трилър измества фокуса, вместо да обогати сюжетната линия. Честно казано, предварителните ми нагласи и очаквания бяха, че въпросното място до Вила Роза носи някаква древна прокоба и това е причината  за цялата мистерия... Simple Smile Здраве да е - чакаме следващия роден трилър. Дано е по-добър.

joy_r - и аз вчера гледах Син Сити 2  Mr. Green
Фен съм на този странен и абсурден тип кино, защото контрастират едновременно уж напрегнат сценарии, с емоционално наситени моменти от една страна, и от друга  - комиксовото внушение за черен хумор, гарнирани с присъствието на странни персонажи и още по-абсурдни развръзки в сюжета  Simple Smile
За мен, 90% от тоталната наслада от филма се дължи на визуалните ефекти  - изобилства с перфектни кадри и графики. Ева Грийн за мен беше доста секси, но аз си я харесвам принципно, така че мнението ми не е обективно  Mr. Green Според мен визията й бе в синхрон с ролята й на мръсница...Джесика Алба бе наистина много красива, но тя не ме грабна така, както Ева Грийн.
Всичките мъжки образи се справиха чудесно за мен.
Едва ли ще ви шокирам, като кажа, че в салона бяхме само аз и гаджето Mr. Green, при това прожекцията си бе в съвсем нормален час - 19,20. Явно интереса не е голям.
Останах напълно доволен, защото обичам такива идеи, възпоризведени перфектно във фантастична и мрачна атмосфера, още повече не всеки ден имам шанс за такъв огромен порцион щура арт визия...Но не бих го препоръчал честно казано. Мисля, че биха го харесали само ценителени на такъв тип странна визия.

Последна редакция: вт, 09 сеп 2014, 11:12 от Deetron

# 304
  • Мнения: 2 040
от цялата масовка на втория план аз най-много си харесах Джим Парсънс. И героя, и играта му...
Много беше добър Джим и аз го харесах. Мат Боумър също беше страхотен. До този момент винаги съм го възприемала само като красиво лице, пък той можел и да играе.


Джо, и преди съм ти го казвала, но вече категорично забранявам да гледаш комиксови филми. Само ги хабиш.

# 305
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
А ти не гледа ли първия филм, че сега скато за сефте се шашкаш на бялата кръв и светещите очи...?
Гледах, но старателно го бях изтрила от паметта си hahaha. Този, учудващо, ми хареса.

Deetron, и аз харесвам Ева по принцип, тук обаче не. Ние бяхме на премиерен ден, и в салона имаше десетина човека, не повече.

# 306
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
от цялата масовка на втория план аз най-много си харесах Джим Парсънс. И героя, и играта му...
Много беше добър Джим и аз го харесах. Мат Боумър също беше страхотен. До този момент винаги съм го възприемала само като красиво лице, пък той можел и да играе.

Хм, аз имам определени резерви за ролята на Мат. Не че не играе, ама много преекспонирани ми бяха тия номинации и награди... (Обаче няма да се разпростирам. Разпрострях се в американската тема като излязоха номинациите за ЕМИ, доколкото помня. И тука спирам вече.)

За Джой и забраната на комикси  hahaha  hahaha  hahaha

# 307
  • Мнения: 11 818
Днес се смях и плаках с No se aceptan devoluciones, препоръчвам! Peace

# 308
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Днес се смях и плаках с No se aceptan devoluciones, препоръчвам! Peace
Леле...колко ревах на този филм Heart Eyes...рядко ми се случва.

# 309
  • София
  • Мнения: 1 973
Днес се смях и плаках с No se aceptan devoluciones, препоръчвам! Peace

Филмът наистина е чудесен  Simple Smile

joy_r - Ами за мен грима на Ева Грийн беше доста интересен и ми хареса. Разбира се, всeки си има мнение и няма правилно и грешно  Simple Smile За мен, нейният грим не е нещо невиждано, по-скоро хиптоничните й зелени очи изгелждат леко странно... Поне аз виждам грима й като семпла очна линия, изтеглена леко назад, за да се постигне ефекта котешки очи.
Вярно, че устните са по-изразителни от колкото би трябвало, но пък именно крещящия червен цвят на устните й, в контраст със зелените искрящи очи, създават едно особено внушене за необикновенност, артистичност, уникалност... Сега като се замисля, тази твърде изразителна цветност в нейната визия може би има за цел да направи подсъзнателна асоцияция с усещането за голяма опасност...В природата, често някои видове носят твърде искрящи и живи цветове, за да демонстрират ясно, че са готови да бъдат смъртоносни, когато трябва... Wink

Ето я Ева Грийн

Скрит текст:

и още

Скрит текст:


Имам приятелка, която се гримира по подобен начин - само очна линия ала котешки очи + меко червило или само гланц и на живо стои доста добре  Simple Smile

За Ева Грийн в ролята й на фатална и брутална егоистична прелъстителка е нужно нещо по-внушаващо и намирам нейната визия за успешна  Simple Smile
Като излезе на FullHd качество в торентите, ще го сваля да си го гледам пак  Crazy

Скрит текст:

# 310
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
О, не си ме разбрал май- аз много харесвам този тип грим, но не и на клепналите очи на Ева Laughing.
Скрит текст:
Повечето жени биха ти казали, че толкова чернилка на паднал клепач не е най-удачното решение. Котешкото око е изтеглено нагоре, при паднал клепач отива надолу и се получава ефект на ритнато кученце. И на двете снимки се вижда, хем е снимана под ласкателен ъгъл за максимално добър ефект.
Червеното червило обаче е идеално!
простете за спама Blush

# 311
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
И аз ще вкарам малко спам, но предвид дискусията за грима на Ева, за пореден път ме удивлява как грим, който за една жена не е изобщо добре направен, за мъжете е просто идеален  Laughing

А съм доста сигурна, че персонажът на Ева е изцяло насочен към мъжката публика  Wink

# 312
  • София
  • Мнения: 5 499
И аз ще вкарам малко спам, но предвид дискусията за грима на Ева, за пореден път ме удивлява как грим, който за една жена не е изобщо добре направен, за мъжете е просто идеален  Laughing

А съм доста сигурна, че персонажът на Ева е изцяло насочен към мъжката публика  Wink

Аз пък се впечатлих от фактът, че мъж обсъжда грим. Shocked Simple Smile
Простете за офтопика.

# 313
  • София
  • Мнения: 1 973

Аз пък се впечатлих от фактът, че мъж обсъжда грим. Shocked Simple Smile
Простете за офтопика.

Едва ли ще ви изненадам, но мъжете забелязваме всичко, дори да си даваме вид на безразлични или незаинтересовани от макиажа и цялостната визия на дамите около нас Grinning

Между другото, като се вгледах доста внимателно и целеустремено в забележката на  joy_r относно клепачите, мисля, че зацепих какво има предвид и кое не й харесва... Laughing
Но такива мини кусурчета май са невидими за мъжката аудитория, прави сте за целевата група на нейният образ Simple Smile

# 314
  • В Космоса
  • Мнения: 9 879
Препоръчвам La mala educación на Алмодовар. Много добър, драматичен, разтърсващ на моменти, с добра актьорска игра. Гаел Гарсия Бернал е страхотен, толкова изразителен, перфектен в тази си роля.

Общи условия

Активация на акаунт