Забравените анимации! Това, което даваха по Супер 7 преди години

  • 116 708
  • 295
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 4 871
Хм, може би говориш за la principessa e il povero (1997), макар да не е 1:1 с даденото описание.

# 271
  • Мнения: 1
Някой помни ли едно детско (може и да е игрален филм) за момиче, което е извънземно и живее с баба си, има приятел, ходят до бараката в къщата ѝ и по-късно идват други извънземни. Може би момичето или бабата има разтегливи ръце.

И още един игрален сериал за тийнейджъри, които ходят на училище. До училището имаше електрическа кула, в която влизаха и се презареждаха или презареждаха кулата. В един епизод на едно от момичетата, с къса кафява коса, която май е азиатка, се появи двойничка. Трябват да внимават като презареждат кулата, за да не хванат вирус.

# 272
  • Мнения: 1
Джими неутрон
Страх ли те е от тъмното
Непокорните

# 273
  • Мнения: 3
Здравейте,
Търся едно детско, не помня по коя телевизия. Разказваше се за три момичета, които се борят с "чудовища", които като паднат на земята спира времето. За да го победят имаше нещо като предизвикателства. "Чудовищата" бяха различни нива като за да победят ползваха нещо като "чипове" или "жетони", които им даваха подобрения. По някакъв начин бяха свързани с един мъж, който беше в капсула. Едното от момичетата караше каяк.
Имаше един епизод, в който трябваше да строят кула от дърва.

# 274
  • Мнения: 1
Здравейте,
Детските филми, за които се сещам са:
- ,, Хънтик търсачи на тайни"
-,, Марсупилами"
- ,, Училище за магьосници"
- ,, Най-непохватната вещица"
- ,, Принцесата на слоновете"
Приятен ден!

# 275
  • Мнения: 3
Здравейте,имаше едно детско,което беше като рисувана приказка за творбите на Шекспир.
Излъчваше се в периода 2007-2008 година.
Всяка приказка например Сън в лятна нощ,Отело и тн…

# 276
  • Мнения: 248
Здравейте,имаше едно детско,което беше като рисувана приказка за творбите на Шекспир.
Излъчваше се в периода 2007-2008 година.
Всяка приказка например Сън в лятна нощ,Отело и тн…
Shakespeare: The Animated Tales ?

# 277
  • Мнения: 1
Здравейте, търся един аниме филм, който съм гледал по Супер 7 няколко пъти. Беше ситуиран през Средновековието. Имаше едно момче, едно момиче и дългокос магьосник, с когото накрая се биха. Мисля, че искаше да привлече момчето за свой ученик. Помня, че в началото на филма момчето бягаше от някого (полицията?) в някакъв средновековен град. Съжалявам за липсата на повече конкретика, но дотам ми се простират спомените. Благодаря предварително!

# 278
  • Мнения: 2
Извинете, но някой да помни едно анимацийонно аниме, което преди даваха по супер7... То се разказваше за едни страмни животни и техните господари, те бяха в някакви капсули и като ги извикат излизаха.. Главният беше една бяла мечка със сини кристали и да.. объркано го написах, но ако може някой да ми помогне, ще съм му благодарна😃


Анимето се казва Монсуно, беше ми от любимите

# 279
  • Мнения: 2
Здравейте!
И аз търся една поредица, която даваха по супер 7, но не мога да я опиша много добре, защото почти не си я спомням. Беше анимационна и се разказваше за едно измислено кралство, управлявано от лъв и имаше две деца - момче и момиче, които се изправяха пред някакви изпитания или нещо такова...
Спомням си за един епизод, в който животните в царството бяха омагьосани да говорят в рими, но ако не успеят да римуват някоя дума, заспиваха непробудно и момчето и момичето бяха открили начин да ги събудят като римуват последната изречена от всеки заспал дума с измислена такава и ги размагьосаха и т.н....
Много ще се радвам, ако някой се сети за кой филм говоря
Извинявам се за ужасното ми описание..

Анимацията се казва Анималия, любима ми беше

# 280
  • Мнения: 1
Здравейте, търся две анимации
Първата беше с едни тинейджъри които отиваха в гората в едно като бунгало и там се виртуализираха за да отстранят вирус помня че едно момче което следи нещата от един компютър се казва джеръми.
Второто е в едно училище едно момче на име Тоби и едно момиче не знам името имат супер сила която беше да замръзнат на едно място и да се сетят нещо

# 281
  • Мнения: 15
Здравейте!
И аз търся една поредица, която даваха по супер 7, но не мога да я опиша много добре, защото почти не си я спомням. Беше анимационна и се разказваше за едно измислено кралство, управлявано от лъв и имаше две деца - момче и момиче, които се изправяха пред някакви изпитания или нещо такова...
Спомням си за един епизод, в който животните в царството бяха омагьосани да говорят в рими, но ако не успеят да римуват някоя дума, заспиваха непробудно и момчето и момичето бяха открили начин да ги събудят като римуват последната изречена от всеки заспал дума с измислена такава и ги размагьосаха и т.н....
Много ще се радвам, ако някой се сети за кой филм говоря
Извинявам се за ужасното ми описание..

Анимацията се казва Анималия, любима ми беше
Да, това е! Много благодаря!

# 282
  • Мнения: 1
Нанук - великия ловец?


Привет група!Случайно попаднах на вас,докато търся едно много любимо и старо мое сериалче,което не помня даже по коя тв са го давали.Разказва се за индианци,които живеят насред снега,главния герой беше момче,което се опитваше да стигне до някаква бяла мечка(или духа на бялата мечка),която никой не беше виждал от селото,но знаеха,че съществува.Имаше шейни с кучета и общо взето това помня...Моля,ако някой знае и се сеща за това филмче,нека ми отговори!Благодаря Ви!Весели празници!🤗

# 283
  • София
  • Мнения: 408
Здравейте 😊 Искам да попитам, дали някой ще се сети за името на детски филм от 80-те и 90-те год. Филма е игрален, но в него участва едно малко анимационно човече с червена къдрава коса. То живее в работилницата на един старец. Това е всичко, което помня. Филма, беше сериал. Благодаря на всеки, който помогне.

# 284
  • Мнения: 1 170
Здравейте 😊 Искам да попитам, дали някой ще се сети за името на детски филм от 80-те и 90-те год. Филма е игрален, но в него участва едно малко анимационно човече с червена къдрава коса. То живее в работилницата на един старец. Това е всичко, което помня. Филма, беше сериал. Благодаря на всеки, който помогне.

Пумукъл

Общи условия

Активация на акаунт