КГБ = Клуб на Готините Баби - 148.

  • 58 650
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 250
Ох не мога още да си поема дъх.Двамата по малки отидоха с дъщерята на работата и ,че днес е последния ден на импровизирания дневен лагер и аз реших че трябва да отида да си взема месечните лекарства и да на пазарувам.Първо свърших с лекарствата , а под фарма е супера.Влязох и напълних догоре количка със всичко за ежедневна употреба,месо и замразени зелен фасул и грах , платих и  тъкмо започнах да разтоварвам покупките в колата, като зави онази сирена,ужас.Досега съм я чувала отвътре на помещение. но навън никога.Оставих пълната с продукти количка на улицата и хукнах обратно към супера.Двама от служителите ме видяха че се задъхвам , изтичаха навън да ми помогнат по бързо да се скрия,вътре друга се затича  и ми даде стол и шише с вода. Като чухме успешноте  бумове на "железния купол" (да бъде благословен) почакахме малко и навън. Количката си беше пълна догоре както я оставих, но аз си знам как пътувах обратно към къщи.А  телефончето звъни та се пръска и Грета в истерия пита всичко наред ли е.А сега съм доволна че купих мента валериан глог Embarassed
 Ох, пропуснах да благодаря на Жабка за новата тема Hug
Дидимити  Hugжелая. ти от сърце поне още толкова години да бъдете заедно в сговор и любов.

Последна редакция: чт, 24 юли 2014, 12:40 от Caroline

# 16
  • Мнения: 77
Дидимити, честита ви годишнина! newsm51
Да сте живи, здрави и все така ръка за ръка! newsm10
Наздраве! cheers


Ние с дядо Стефчо през м.Май навършихме 45 години, ама той дори не се сеща за такива дати!  hahaha
Изобщо не е романтичен, ама от къде да съм знаела навремето! tooth

Отивам в Клуба, във ваканция сме, срещаме се в парка в 18 часа, обаче нали там върви почистваща акция, много машини, прах, шум, разкопавания ...... жените не идват, та председателката ни разреши да се срещаме отново в Клуба, поне на чисто, на климатик и на зареден с мин.вода хладилник!  Joy
Хапвам и тръгвам, сама съм, Стефан е в кметството, по негови си задачи, дай му да ходи по разни инстанции, плътно спазва закони, срокове, точки, алинеи....... аз не обичам, даже си вдигам нервите!

Радвам се, че ни харесахте хорчето, някои са ни слушали по СКАТ- ТВ, ама сега имаме нов и по-хубав репертоар. Тази телевизия "Сънрайз Маринов", не знам дали я хващате, но все ще качат клипа, ще ви информирам да ни видите и чуете.
На снимките има един много възрастен мъж, това е капитан далечно плаване Васил Дачев, той е написал доста морски стихотворения, подарил ни е няколко, много са хубави,  а нашата диригентка Катя Бончева, руса с бяло сакенце, им пише музиката и се получават страхотни песни.
Капитана уреди снимките на "Калиакра" и двучасовата разходка из залива, много сме доволни, кога друг път ще изживеем такова нещо, а и бях забравила колко е красива Варна от към морето!

Кари,  Heart Eyes Hug Two Hearts

Компа ми прави мизерии....... май бере душа!!! bash #Sniper box

Хубав ден, аз тичам към банята, че пенсионерския живот ме зове! hahaha

# 17
  • Мнения: 641
Дидимити,честита ви годишнина!...  bouquet
 Още веднъж искам сърдечно да ви благодаря, момичета, за поздравите!.. Hug Hug
Луси, да ви е живо и здраво юначето Митко!.  bouquet
Аз съм баба работарка. Тази сутрин рано отидохме с ММ на пчелина да извадя лука, който го засях и копах на шега. Той взел, че станал един едър......лесно се извади, оплетах го.. и то станало обяд.На моя дядо му казах, че не се гледат работните часове, а качеството на свършената работата и е време да си отивам......и си дойдох вкъщи, а той се върна да си вади питите с меда.....
Яжка,ранните доматите са "жив зян"  ....сяла съм по-късни и те са добре,ала още нямат плод.
......сега отивам да сготвя една яхния с много лук....
Прегръдки от мен, скъпи КГБейки!....
  

# 18
  • Мнения: 2 681
Благодаpя за новата тема.
Честити пpазници на всички!

# 19
  • Мнения: 618
Извинете, че Ви се меся в хубавата тема, искам само да кажа, че ви зачитах случайно и съм очарована от Вас. Моята баба няма достъп до интернет, но я намерих в много от вашите думи  Hug Обичам я безкрайно....обичам я като майка. благодаря Ви, че Ви има. Вие сте богатство  Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 8 311
Привет красавици!  bouquet Ето ме и мен в новата тема Simple Smile
ЖАБКЕ, мила, БЛАГОДАРЯ за поредната тема. Както винаги оформена с мерак! Hug Желая ви хубав ден и много да се забавлявате с бабин Убавец Краско! [color]
Прегръщам ви мили момичета и ви изпращам много целувки!
КРАСКАС, я да вземеш, да обучиш своята баба и да я направиш част от нашата сговорна и весела дружина. Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 15 910
Жабката, благодая за новата тема   bouquet
Дидимити, честит юбилей! Да сте здрави и да празнувате весело. А за отпуската - така е и при мене.
Все не ми идва реда. ...
Каролин, ужас. Какво да говорим, дано се разберат политиците.
Танита, много сте хубави на корабчето. Тази ТВ я нямаме, но ще чакам клип да пуснеш.
Kraskas, я направи баба хакерка. Ще и хареса, сигурна съм.

# 22
  • София
  • Мнения: 4 176
Дидимити,честита ви годишнина!

# 23
  • София
  • Мнения: 4 176
Къде стеееееее

Аз се хоризонтирам, явно останалите сте нощни птици и ще трябва сутринта да чета какво сте свършили нощес  Joy

# 24
  • Мнения: 18 354
Честита годишнина на Диди ,весели празници на тези,които празнуват.Благодарности на Жабка за грижите по групата,справя се страхотно за да се забавляваме и общуваме.
Аз бачкам както си му е  реда ,действам по задачите ,правих вече домати ,от тук нататък се чудя какво да ги правя ,да има как да ги споделям ще е добре.Работата трябва да преваля вееч,но с тези дъждове няма да стане скоро на практика и все пак понамалява.Надничам тук е се радвам с вас на внучетата,тревожа се за Кари ,поприказвахме си преди да тръгне,информацията ни за там е едностранчива и явно политически удобна.И все пак дори в тази непрекъсната война те имат държава ,ние без война сме по зле ,да ни пита човек що ,няма отговор.Мисля си разни неща и си говоря сама понякога,да не ми е скучно.Компа ми трещи като трактори  скоро ще ме остави,дано мине сина и го погледне.Жега,скука работа между скуката и това е при мен.Лека нощ момичета.

# 25
  • тук и там
  • Мнения: 312
Здравейте и от мен!
Жабче,благодарности за новата тема.
Вчера писах няколко пъти.И докато публикувам сесията изтича,Мъка с новата клавиатура.
Да отговоря на въпроса мисля,че беше на Фло.Юбилея ми беше на 12 юни-60 години.Догодина живот и здраве ще се пенсионирам.
Първо да честитя годишнината на Дидимити с пожелание за здраве и дълги години заедно.
Луси,Кремче,да са здрави и обичани рождениците ви.
Кари,чета и настръхвам в какъв ужаст и напрежение сте всеки ден.Дано дните ви са вече по спокойни.
Гъбка,честита ти придобивка.Да обикаляте безпроблемно и дълго с нея.
Шпунц,приятно изкарване на морето.
Яжка,чета за съседката и настръхвам.У нас само аз кося с косачката и се замислям сериозно.Кося по всяко време с тънък много стар кабел.Сменям го незабавно.
Фло,чудесна поема си написала.Възхищавам ти се.Как се справяш и намираш време за всичко ,за малките дечковци най много.И моите две внучета са вече втори месец при мен.Много ми тежи яденето.Едното не яде месо-другото Да.Едното не иска мляко,сирене яйца и т.н.-дгугото обратно и така с много други неща.Направо настръхвам когато дойде време за ядене.
За Танчето какво да кажа-нашето гарже най хубаво.Танче,непременно свиркай когато ви излъчват за да те гледаме.
За сега толкова,че не знам дали ще успея да публикувам, пиша отдавна.
Лека нощ на всички!.

# 26
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 270

 Добро ютрооо! Бързам да сервирам кафето:

                 

 Миме, добре че поне тук те "виждам", че то в големия ни град не можем да се засечем Joy
Дидимити, на патерица ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА! ДА СТЕ ВСЕ ТАКА СГОВОРНИ! Hug
Кари, дори не мога да си представя ужаса, който си изживяла! Дано никога не го изживяваме, а и при вас да спре!
Ние сме в очакване на ТАТИ, довечера тръгва от Чехия. Утре вечер ще го чакаме у дома. Междувременно тичам по аптеки, по институции и почти не ми остава време за комп. Но когато мога ви наглеждам. За сега лек ден на всички!

# 27
  • Мнения: 7 362
               Добро утро!!!
               Янче,благодаря за кафенцето и приятни емоции с тати! Hug
               Мимче,радвам се,че те виждам.У дома с яденето на Ран и Неда е същото като при теб.С Мими и Любо няма проблем! Laughing Само,че аз за разлика от теб изпълнявам частично капризите и даже се поскарвам.
               Нямам време да пиша повече,само пийвам кафенцето и отивам в КПП-то.
               Днес малкия зет има РД - да е жив и здрав,успех,късмет и да е все така най-добрия и грижовен съпруг и баща!Да почерпя скромно за негово здраве!

# 28
  • София
  • Мнения: 8 311
Добро утро красавици  bouquet
ЯНЕ, ранобуднице, благодаря за кафето. Пийвам го набързо и политам. Няма време за табиети с тази моя компания.
ДИДИМИТИ, с малко закъснение, но от сърце ви поздравявам с годишнината от сватбата. Да сте заедно още много години!
МИМИ, друго си е да си имаш Лапчо. Радвам се, че се включваш редовно в темата  bouquet
РИМАРЧЕ, АЙША, БОРЯНЧЕ Hug Hug Hug
ДЕНИ, само като си представя какво си преживяла...А дали мога да си го представя newsm78Да не дава Господ!
Колко много ми липсват МАРИНА, СВЕТЪЛЧО, ВАЛЮША, ФУРИЙКА, МЕРИ ПОПИНЗ, всички момичета, които скоро не са се обаждали, па макар и само с един два емотикона Hug
ПП ДИДИА, писали сме заедно. Ето още един повод за празнуванеЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!! ДА Е ЖИВО И ЗДРАВО МОМЧЕТО! ДА ИМА МНОГО КЪСМЕТ, УСПЕХИ, ДА ЖИВЕЕ В ОБИЧ И РАЗБИРАТЕЛСТВО!

# 29
  • София
  • Мнения: 5 074
Това никога не се е случвало в тази тема - 4 часа и половина никоя да не напише нито ред  newsm78
Честито на всички празнуващи   bouquet
Кари, нямам думи...

Общи условия

Активация на акаунт