Суинг (+18)

  • 96 739
  • 452
  •   1
Отговори
  • Мнения: 317
Какво мислите за суинга? ######(Моля в темата да не се включват тесногръди люде, защото мнението им ще е безсмислено за останалите, както и псевдо доктори - да, всеки образован човек е наясно с STDs и е отговорен за здравето си.)###### С моята приятелка сме млада двойка и ни се ще да опитаме подобна лудория, но в пост-комунистическа България това забавление очевидно не е особено популярно. Търсихме разни двойки по интернет и като цяло хората са настроени по-скоро за социални контакти и кафенца, отколкото за нещо повече. Доколкото знам читави суинг клубове има в Испания, Чехия, Унгария и Италия, но не съм чувал в България за такова животно, като изключим няколко зле прикрити бардаци, които не са вариант, както и всякакви варианти, свързани с проституция. Някой има ли опит в подобни начинания като суинга? Прилагам към темата и един суинг експириънс на списание Вайс: http://m.vice.com/read/i-went-to-a-swingers-club-with-my-girlfri … m_source=vicefbus

# 1
  • Мнения: 4 500
 smile3508 Очертава се интересна тема  smile3508

# 2
  • Мнения: 12 662
Какво мислите за суинга? ######(Моля в темата да не се включват тесногръди люде, защото мнението им ще е безсмислено за останалите,

Ми тогава , освен дружно да приветстваме суинга.

# 3
  • Мнения: 177
Е ти хем питаш какво мислим за суинга, хем не даваш да се изказват отрицателни мнения (които според теб ще дойдат от тесногръдите люде)  newsm78

# 4
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 087
Филмация. Popcorn

# 5
  • Мнения: 46 508
Какво мислите за суинга?

Мисля, че го практикуват хора, които имат проблеми във връзката и не могат да получат всичко, от което имат нужда от човека до себе си.
Нищо против, щом имат нужда.


Да разбирам ли, че вече си намерил начин за общуване с приятелката ти, педвид това, че орева света, че е лош събеседник или смяташ, че като чукате други, ще й се развърже езикът?  Grinning

# 6
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Имам приятели /семейство/ които живеят в САЩ и там практикуват суинг.
Няма лошо щом им харесва .
Приемам всичко което не ми пречи на мен.

# 7
  • Мнения: 2 658
Какво мислите за суинга?

Какво мисля аз по принцип, няма никакво значение за другите, освен за мен и съпруга ми.

Ти да не си търсиш партньори тук? Thinking

# 8
  • София
  • Мнения: 11 470
Интересно е, само доколкото знам, суингът има няколко разновидности:
просто секс от две двойки, е едно помещение - т.нар. гледане на другата двойка;
размяна на партньори - хардкор версията на суинг; ти чукаш жена му, той твоята - да не стане после Мяу....
и третото - смяна само на единия партньор, другите двама наблюдават.

Не съм пробвал, вероятно е интересно, адрелин, въпросът е после да няма хън-мън, ама защо така пъшкаше с него; трябва да си давате сметка, че всяко ново преживяване е вълнуващо и действително може да предизвика много голяма доза удоволствие в партньора ви, без това да означава, че той/тя е престанал да ви обича, Може би....

# 9
  • Мнения: 46 508
...вълнуващо и действително може да предизвика много голяма доза удоволствие в партньора ви, без това да означава, че той/тя е престанал да ви обича, Може би....

Така де. При това с гледането - хем жената задоволена, хем го отменил човекът и няма да го боли кръста  Laughing

Изчезне ли егоизмът, т.е. да е съгласен да те дели с други, за мен всичко е приключило.

# 10
  • Мнения: 4 841
Има достатъчно добре развито суинг-общество, с пренаситен календар от събития и частни партита. Там обаче се влиза с препоръка и гаранция. Щом сте се пуснали в интернет, но "ловците на прясно месо" не са ви прилапали, явно не ставате и нещо ви липсва (социален статус например).

# 11
  • UK
  • Мнения: 1 918
Така. Суингът не беше ли танц? Да разбирам, че говорите за суингинг Simple Smile.
Практикували ли сте групови занятия преди да се хвърлите в суингинга? Струва ми се като подходящ преход  Wink.

# 12
  • Мнения: 1 129
Мисля, че трябва да ти има нещо сериозно, за да тръгнеш да чукаш нечия чужда жена или мъж и то със знанието и благословията на твоя собствен. Но това си е лично мнение. Не съм толкова широко скроена, пък съм и ревнива. Но до колкото ми е известно в България си има клубове и сайтове, в които пишат такива двойки. Като този, в който е посочен и линк към някаква социална мрежа.

# 13
  • Мнения: 317
Не, нямаме намерение да се задълбочаваме в темата, за да влизаме в тайни общества и да търсим тяхното одобрение. По интернет не успяха да ни прилапат, защото хората, които ни пишеха бяха много над нашата възраст или занимаващи се с проституция или такива, които те подвеждат на подробен разпит за неща, много извън темата и искат да сме се опознаели няколко седмици по кафенца, което за мен е абсурдно - нито ще се женим з д е необходимо това, нито имаме времето и намерението за такива безсмислени опознавания. Очевидно другото лято ще си направим една екскурзия в Западна Европа, като вметнем и конкретното начинание някъде междувременно. Иначе с партньорката ми сме изчистили ревността помежду ни преди много време и сме градивни в отношенията си, общо взето имаме ясна и здравословна концепция за живота си и егоизма, ревността и недоверието не влизат в нея. Не съм очаквал в тази тема някой да разправя подробно преживяванията си, тъй като ще бъде разкъсан от по-консервативните хора, а по-скоро ми беше интересно как семейните хора приемат това изживяване и какви са нагласите от чисто психологична гледна точка.

# 14
  • Мнения: 1 129
Вие може и да нямате времето, намеренията и желанията да се опознавате с хората, с които мислите да си разменяте партньорите, но според мен това е отговорното отношение, след като сте решили да опитате.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт