Магията на изтока - тема 34

  • 29 055
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 105
Благодаря за новата тема   bouquet

Аз следя две сериалчета: fated to love you и marriage not dating, има и др.заглавия като trot lovers и King of High School, но като че ли няма да ми допаднат.  newsm78

Гледам,че е вече на 3 епизод It's Okay It's Love, някой да му е хвърлял око,по резюмето нещо сякаш не ме спечели.

# 16
  • София
  • Мнения: 562
Young People все още не го намирам с превод като за мен / руски или бг/, но и аз имам желание да го гледам.

Лично на мен Trot lovers ми харесва, а и песничките, които звучат са приятни. Каста също ми допада. Особено ми харесва директорчето на музикалната компания, в ролята на който е лошко от Звездьо, влюбен в трот певицата, но тя пък от своя страна е влюбена в друг.  :2thumbsu Искам да видя и двете серии на  It's Okay, That's Love. А останалите ми текущи са Fated to love you ,  Marriage not dating ,  Temptation и The Joseon Shooter. Малко са ми множко, но успявам да се справя.

И за настроение нещо японско newsm44

# 17
  • MJF
  • Мнения: 8 571
romanti4ka , It's Okay It's Love с нощен гост със сигурност изгледахме първите 2 серии. Класически кор. сериал за който от 2 епизода не може да разгадаем "как е". Във всеки случай "битовизма/ хигиена/ пропуски в първите 7 години" на главните герои е в изобилие  Mr. Green, особено на двама от къщата  Whistling. Ама туй е в подробностите иначе имаме на целия фон пародия подмятане за разни психиатрични казуси. Та неясно като цяло е туй заглавие.
нощен гост, идвай че и туй трябва да продължим. Sunglasses

# 18
  • Мнения: 6 105
Freedom, Шош  Hug

За Trot lovers хм, ще изчакам може би да свърши и тогава ще го погледна.Май бях гледала директорчето под душа-не е за изхвърляне.  Blush Mr. Green

It's Okay It's Love ще изчакам да му се посъберат повечко епизоди,та историята малко повече да се заформи.  Grinning Ще чета за отзиви.

# 19
  • София
  • Мнения: 15 453
Тайна, Miss Granny и аз съм го свалила, но все не ми остава време напоследък да стигна до него. Изпълнителката на главната роля в младите й години Shim Eun Kyung ще бъде партньорка на Джу Уон в корейската версия на Nodame Cantabile.
Този Nodame Cantabile все още не съм го гледала.След разочарованието от Вируса Бетовен, изобщо не ми се гледат музикални филми.

# 20
  • DE
  • Мнения: 9 068
Тайна, Нодаме може и да не ти хареса, защото има типично за японците преиграване  newsm78 , макар че всички се справиха страхотно с ролите си, ми остана недовършен поради несъстоялия се физически контакт(как само се изразих  newsm78 ) между главните  Grinning  Иначе историята е много хубава и за мен си отава любим японски сериал  Heart Eyes
Едно чудесно момиче


В кпопа липсват качествени женски изпълнители. Броят се на пръстите на едната ръка  Sad

# 21
  • BG
  • Мнения: 4 456
Идвам, Шоши, идвам, и на мен не ми хареса (освен крясъците) тъмната картина от дома на семейството, не харесвам филми с такава мрачна картина, то направо нищо се не види.

2в1,благодаря за новата тема.

# 22
  • Мнения: 6 732

 newsm10 Песента е страхотна. Съвсем различна от типичното масово кпоп звучене.


От мен пък един чудесен мъж Wink.




Гостче, оправи ли се?

# 23
  • BG
  • Мнения: 4 456
Що годе.

# 24
  • Мнения: 14 413
А, годе ,годе-здреве за гостчето и за всички усмивки Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 15 453
 Гледам третата серия за любовта (It's Okay, That's Love) и се чудя, как психолог на 30+ години може да има психологическа травма, само защото е видяла майка и да се целува с друг мъж преди 20 години  newsm78?Много идиотско ми се струва.

# 26
  • BG
  • Мнения: 4 456
Гледам третата серия за любовта (It's Okay, That's Love) и се чудя, как психолог на 30+ години може да има психологическа травма, само защото е видяла майка и да се целува с друг мъж преди 20 години  newsm78?Много идиотско ми се струва.
Ха де, ей туй е въпрос с повишена трудност,  точно както мисля и аз за цялата история.

# 27
  • Мнения: 14 413
Е,сега 30+ е по малко от 20,значи тя е имала дете на около 10години ,а такива работи да прави Rolling Eyes
Моля,11еп на Стрелецът ако се появи пишете Praynig

Последна редакция: чт, 31 юли 2014, 13:24 от Sause baus!

# 28
  • Мнения: 9 180
сосче,излъчват го в сряда и чевъртак.11 еп. го има с инглиш букви.Тази вечер ще дават 12еп.
Аз чакам и двата да ги преведат,за да ги гледам наведнъж.

# 29
  • Мнения: 874
Здравейте момичета! Hug Hug Hug
Направо съм благодарна  на бг мама,че докато се борих с влизането в моят под форум преди няколко дни ле лашна тук,та осъмнах да ви чета! Peace
И тотално съм " под вода" с корейските сериали.Направо се потопих... Joy Joy Joy
Всъщност рускините ме провокираха ,докато гледах при тях онлайн "В очакване на слънцето"- все препоръчваха корейската версия.И така - намърдах се аз във Вики-то и хоп-троп няколко безсънни дни и нощи.
С ръка на сърцето си признавам ,че Boys over Flowers ми хареса в пъти повече.
После "захапах " Наследниците" и "Скандал"-а,който снощи го приключих. Peace
И така май това лято времето ми ще бъде посветено на Изтока.
Във Вики трудно се ориентирам - кой е преведен на български (или руски) и кой не не newsm78 затова руските онлайн сайтове май ми станаха втори дом Flutter а руския почти матерен език Joy Joy Joy Понякога се мъча да гледам с хърватски субки или сръбски,ама много рядко.
Сега гледм My Love From the Star - до 5 епизод,но нещо не ми върви - не знам защо.

Така - написах голям чаршаф,ама исках да искажа задоволството от това,че ви "открих" и че ви чета с невероятен интерес.
Беше ми вече станало досадно от турските сериали и да се дразня от нескопосано скалъпените им финали на иначе добре започнали проекти.

Хубав ден на всички в темата! Hug Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт