Дермаролер?

  • 1 629
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 137
Здравейте

Какви са характеристиките на хубавия дермаролер? От какъв материал трябва да бъде той, иглите и т.н.? Искам да си купя, но понеже става дума все пак за дупки по лицето, не искам да рискувам да попадна на някое менте или просто некачествен продукт, защото и без друго имам много проблемна кожа.

Намерих някакъв бг сайт който изглежда добре, но не знам от там ли да купя, или да търся от чужбина, ама пък от кой сайт? Предполагам продават адски много ментета.

Вие от къде си взехте и за какви пари горе долу? Аз мисля да се насоча към 0.5 иглите, защото главно ми трябва да белези от акне и видими бръчки. На 28 съм.

Опитвам се и Ретин А да си намеря, малко да ми се освежи лицето, че направо не си е работа.
Ще се радвам на всякакво инфо!

# 1
  • Мнения: 213
0.5 ще ти е малко за белезите от акнето..Поне 1мм. Аз имам с 1мм и НЕ прави дупки, които пускат кръв. Моя го взех от бг сайт сравнително скоро, но съм доволна от продукта, швейцарско производство. Peace

Ползвала съм го само веднъж понеже после заминах на почивка и там се подложих на активен слънцепек Mr. Green и не бих си позволила да минавам с дермаролера  Peace..

Аз нямам акне или бръчки , взех го с цел регенерация на кожата, свиване на порите ( до колкото е възможно), нямам особени проблеми , абе взех го с цел подобряване на състоянието на кожата.

Дано знаеш, че дермаролера е противопоказен при "активно" акне понеже ще разнесеш бактериите по цялото лице и положението ще стане по-зле. . Ако знаеш английски разцъкай  ютуб там има много клипчета и хората си обясняват подробно Peace

По-сериозно смятам да започна да го ползвам от есента нататък, когато не се излагам толкова на слънце и самата кожа ми е по-спокойна.

За съжаление изхвърлих кутийката с опис на продукта и листчетата. Така , че не мога да ти дам характеристиките на моя.

# 2
  • Мнения: 137
Можеш ли на лични да ми пратиш сайта, от който си го купила, какво и цената, на която го взе?
Нямам активни огнища в момента, но бузите ми са прошарени от ямички... поне малко ако се позагладят, ще съм много доволна.
За начинаещи четох че се препоръчва даже да се започне 0.25 мм, игли но не искам да е чак толкова слаб, просто ще се разоря ако трябва да си купувам после и следващата дължина, после и следващата.

# 3
  • Мнения: 213
писах ти Peace

# 4
  • Мнения: 68
Здравейте може ли да споделите и на мен сайта за дермаролера? Благодаря Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт