фототапет с имитация на камък

  • 2 842
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18
Мисля да поставя такъв в трапезарията и най вече около печката /отоплявам се с печка с водна риза/
Искам вашето мнение и ако някой си е сложил такъв да сподели :лесно ли се лепи и може ли непрофесионалист т.е.аз да се справя с това и също така дали са доволни от резултата 

# 1
  • Мнения: 7
Здравейте!
 Ние със синът ми сами си залепихме тапет с камъни. Изглежда добре.
Първо трябва да си напаснете дължините. Зависи от тапета. Ние малко се затруднихме. От всяка дължина се губи по-малко тапет, така че трябва да имате достатъчно....
 Крайният резултат е добър. Става уютно! Simple Smile

# 2
  • Мнения: 18
Благодаря ти isiana!Aз като разглеждах в нета такива тапети останах с впечатление, че са много релефни,с грапавини  и трудно ще се лепят около колона.Но като ги видях вчера в магазина то те са като другите тапети.Мисля че и аз ще се справя

# 3
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Фототапет или тапет?
Фототапет се лепи много лесно. Аз наскоро лепих такъв от 8 парчета. Стената ти отдолу трябва да е супер равна, имай го предвид. Цена в Домко за такъв, който имитира каменна стена - около 95 лв.

Ако стената ти не е равна, препоръчвам ти тапет на ролка. Да, при него се напасва шарката. Но пък са релефни и "поглъщат" недостатъци върху стената отдолу. Цена (пак в Домко, щото последно там бях) - около 35 лв. на ролка.

Прецени си кое те устройва, като се съобразиш с основа, цвят, стена, квадратура.
И двете се лепят лесно   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт