Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Препоръчайте добра ветеринарна клиника в София

• 91 811
  • 263
  •   1
Отговори
# 255
Здравейте,
Моля да ми препоръчате добра ветеринарна клиника в София, без значение от местоположението... Имам женска котка на 11 г. с две образувания на млечната жлеза, които много ни притесняват да не са тумор.. Ходихме в "Добро хрумване" Изток, но тогава бяхме намерили само едно образувание... Те ни казаха че има вероятност и да не е тумор понеже е по-малко... Проблемът е че намерихме и друго което съотвества на описаните от клиниката размери за тумор.. Много ни притеснява хирургическата интервенция тъй като котката ни е на 11 г. и искам да ни препоръчате добър специалист на който може да се разчита за компетентно мнение и професионализъм, от който да имате впечатления в сходни случаи... Пуснахме и й кръвни изследвания и биохимия и някои от изследванията са със стойности над горната граница което допълнително ни притесни... Ще съм благодарна за споделените мнения и опит, тъй като сме в безисходна ситуация и се чудим къде още да я заведем за преглед и евентуална хирургична интервенция...

# 256
  • Sofia
Заведете я и в "ЦВК" за преглед. Аз лично съм много доволна от д-р Йорданова (тя е един от най-старшите лекари там). Но вземат скъпичко – това е минус, определено.

# 257
Заведете я и в "ЦВК" за преглед. Аз лично съм много доволна от д-р Йорданова (тя е един от най-старшите лекари там). Но вземат скъпичко – това е минус, определено.

Благодаря Ви за отговора! Аз също мислих като един от вариантите да я водя там, тъй като след като им разгледах сайта си мисля че може би има опция и за ултразвуков преглед, а не директно да се оперира... Но разгледах темата и споделените мнения във форума и се разколебах... Благодаря Ви за препоръките за конкретен доктор!

# 258
  • Sofia
Моля! Simple Smile
За всяка клиника има и отрицателни мнения, наред с положителните. "ЦВК" поне разполагат с качествена апаратура. Иначе, естествено, и те си имат недостатъци, но пак казвам (от опит) – така е навсякъде.
Дано на мацинка ѝ няма нищо, от сърце пожелавам всичко да е наред! Heart Exl

# 259
  • Боса по асфалта вървя си ...
Mдааа, в ЦВК не разбраха, че блъснато куче е с 2 счупени крака. "Откриха" само 1...

В "Добро хрумване" спасиха животното.

# 260
  • Sofia
Аз пък точно с "Добро хрумване" така и не успях да се "разбера", въпреки няколкото ми проби през годините и хвалбите за тях тук, във форума. Simple Smile Така че... Всичко е въпрос на личен опит.

# 261
  • София
И аз от форумите се доверих на прехваленото Добро хрумване. За съжаление  нашето животинче беше зсраво, а там ни го умориха. След шестмесечно увещание колко жизненоважно е да му почистят зъбния камък им се доверихме. С тежки последсхвия от специалната упойка, която постовиха,  за 24ч. нашата любов умря. Само като чуя за тях, въпреки че минаха години, сълзите отново текват. Това е моето мнение и моята история.

# 262
  • София
Здравейте,
Моля да ми препоръчате добра ветеринарна клиника в София, без значение от местоположението... Имам женска котка на 11 г. с две образувания на млечната жлеза, които много ни притесняват да не са тумор.. Ходихме в "Добро хрумване" Изток, но тогава бяхме намерили само едно образувание... Те ни казаха че има вероятност и да не е тумор понеже е по-малко... Проблемът е че намерихме и друго което съотвества на описаните от клиниката размери за тумор.. Много ни притеснява хирургическата интервенция тъй като котката ни е на 11 г. и искам да ни препоръчате добър специалист на който може да се разчита за компетентно мнение и професионализъм, от който да имате впечатления в сходни случаи... Пуснахме и й кръвни изследвания и биохимия и някои от изследванията са със стойности над горната граница което допълнително ни притесни... Ще съм благодарна за споделените мнения и опит, тъй като сме в безисходна ситуация и се чудим къде още да я заведем за преглед и евентуална хирургична интервенция...

д-р Борисов - https://www.borisov-vet.bg/borisov/

# 263
  • София
Привет,

Засега имам добро мнение за "Добро хрумване" - Изток, там много
бързо откриха рядко срещан вроден проблем при кученцето ни. Като цяло са сърдечни и отзивчиви, и не подтикват клиента към операции и други скъпо струващи процедури, преди да са проверили/опитали други варианти.
Засега имам добро мнение и за ЦВК (с изключение на по-високите цени), но пък там са едни от най-добрите специалисти по образна диагностика и имат отлична апаратура.
Щом се касае за ТМЖ, не отлагайте - много бързо се разпространяват и прогнозите се влошават.
Успех и стискам палци котчицата да има късмет!

Общи условия

Активация на акаунт