Количката???Maxi Cosi Kid Art LIMITED ?

  • 1 500
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте дами  Blush
Моля за мнения за тази количка (Maxi Cosi Kid Art LIMITED) ,че не мога да намеря много инфо за нея  newsm78
Благодаря Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 38 476
Търси мнения за Maxi Cosi Loola.
По принцип е леко плитка, тясна, с малки колела.
Кошът и столът не знам как са.

# 2
  • Мнения: 4 758
Снимката по-горе е на Bébé comfort Loola. По принцип моделът Loola е на Бебе Комфорт - не знам защо авторката гори за Макси кози.

На мен лично ми допадаше навремето като количка, удобна е за пътуване, тъй като се свива лесно и е относително компактна. Освен това е изключително здрава като конструкция, което за мен е много важно. За неравни улици обаче ми се струва, че доста тръска и затова аз предпочетох триколка с помпащи се гуми, а пък за пътуване купих по-малка и лека количка. Във всеки случай ако имам второ дете, определено бих се замислила пак за тази количка. Просто там, където живея, ги доставят само с поръчка, пък аз не съм от хората, които ще чакат за нещо толкова тривиално като количка месеци наред.

# 3
  • София
  • Мнения: 44 088
Дали е Макси кози или Бебеб конфорт, според зависи за коя държава е... малко като Бритакс/Рьомер.
Но - да, моделът е loola и има доста изписано, аз от четенето за тази количка не съм останала с добри впечеталения.
Специално този цвят е старичък, не знам още намира ли се  нов или само втора ръка ще може.
То и моделът изобщо е стар, сега има едно loola new

# 4
  • Мнения: 4 758
Дали е Макси кози или Бебеб конфорт, според зависи за коя държава е... малко като Бритакс/Рьомер.

Не го знаех това - в наш'то село си знаем Бебе Комфор  Laughing Тук са доста разпространени и на мен като визия много ми допадат. Виждала съм по улицата да се разхождат страхотни цветове и десени, но не знам дали те са налични навсякъде - живея в Белгия, а тук хората много пазаруват от съседните държави, та не знам кой от къде се е сдобил със свежите десени.

Общи условия

Активация на акаунт