Децата на АРТ технологиите - Размисли и страсти №11

  • 28 821
  • 731
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 477
Шоки, от отделните сушилни няма оплакващи се, че мачкат дрехи. А това хем да ползвам сушилня, хем после пак да простирам - и аз не го разбирам  Rolling Eyes Защо не си взехте отделни уреди? Нашата пералня също плаче за смяна, но не съм си и помисляла да купувам комбиниран уред.
Сладко, аз че се шашкам в повечко - сигурно да, но и аз бих се обадила поне на педи.
Гуги, аз гледам до 9:30 да сме излезли, и под дебелите сенки стоим докъм 1-2 часА. Но пък не излизаме вечер - тогава предпочитам да се видим с ММ.
Боцнаха го днес детето, накараха ме да изляза от манипулационната, и после го изнесоха неплачещ - друго си е да му взимат само една моновета кръв. Резултати - утре.

# 16
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Моме, на мен не ми пречи да се простре, а и не винаги искам дрехите си изсушени ( някои тъкани не понасят сушилня ). В повечето случаи сушим на фаза гладене  или закачалка ( тогава не са измачкани ).
За 2 уреда категорично нямам място.
А за сушилнята имам мнение от доста приятели и казват, че мачка и затова не видях и смисъл да си и помисля за тях.

# 17
  • Мнения: 4 651
Хубаво, че са добре дечковците на Фели и Момето.
Наде, ко да кажа. Още не знам на кой свят съм. Ставам в 6, закуска, кафе, Дайчо след мен пониква. Докато се оправим и събера багаж за него и за мен и 8 без 20 излитаме. Той по предназначение, аз на работа. Вземам го около 18, ако има нещо пазарим. После вечеря, готвя две манджи за другия ден, че не е на ясла ами при баба си и дядо си и в 12 съм мортос. ММ още не зацепва много, че режимът е променен и трябва да помага. Да не говорим, че към момента още е на работа. Днес имах ядове и с гледачите, не ми се пише, че да не се набирам пак. Ама голям панаир стана, пък аз за да държа тон на някой, няма да ти опиша колко трябва да ми е кипнало.
Отивам да готвя за утре сега, между две манджи и приспано дете може да се включа евентуално пак.

# 18
  • Мнения: 3 846
Браво на младежите  Heart Eyes здравички дечица, спокойни мамита Peace
Ауу, Сладко, аз веднага щях да се понеса към някой ренген, голяма съм паника, дано всичко е наред и детенце да ги е покрило някъде тез стъкълца Confused
Фиксче  Shocked на тоз режим колко време може да изтрае човек Crazy ти не си човек, а машина  bouquet

# 19
  • Мнения: 4 651
Абе държа много аз, ама що трябва да е така. Дано да се закрепи тая седмица и да тръгне редовно на ясла, че да ми отпадне мисленето на обяд и следобедна закуска. Другата опция е да ми носят кухнята на работа и да я нося в обедната почивка, ама това значи да не ползвам аз такава, ами да въртя в трафика из града. Абе ще се наредят нещата.

Светулко, как ще го крия, мари. В тебе ми е надеждата за някоя мома. Иначе ко ще ги правим толкоз мъже и само коконините мацки насреща  Laughing?

# 20
  • Мнения: 6 624
Добро утрооо Grinning
Светулкова, и съвети мога да давам по това време дори, ако искаш ми свирни Joy Joy
Фиксче, трудно ти е, но предполагам няма да е за дълго, ще се наредят нещата Hug  Целувки на адаша!

Последна редакция: ср, 13 авг 2014, 07:56 от Надежда :)

# 21
  • София
  • Мнения: 23 164
 Mr. Green

# 22
  • Мнения: 3 118
Бамба как сте ?

# 23
  • Мнения: 11 477
Бамба, вместо да пуснеш някоя снимка, ти ни се хилиш! Ама после, като се върнем от разходка, че ги мяташ все за по минута.

# 24
  • Мнения: 6 002
Светулкова, и съвети мога да давам по това време дори, ако искаш ми свирни Joy Joy
Аз по това време ставам за работа  hahaha hahaha hahaha и освен да ме посъветваш как да си отворя комбалите,за друго не се сещам  Whistling Whistling Joy Hug Hug

# 25
  • Мнения: 6 624
Това за отварянето на комбалитее...ше трябва много сериозно да те посъветвам  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 6 002
Това за отварянето на комбалитее...ше трябва много сериозно да те посъветвам  Mr. Green
Ти закъсняя ужасно,ужасно заакъсняяяяя аа,аа  hahaha hahaha hahaha  Hug Hug
Чакай и аз да те поздравя с някоя песен  Mr. Green
Кога се прибирате?Май ви хареса там  Whistling  Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 6 624
Много ни харесва. Приказно е, пак ще идваме. В събота ще се прибираме, да мога оправя багажа и изпера и в понеделник пак на къра. А мерси за поздрава. По-добре късно, отколкото никога, казал някой си мъдрец Mr. Green

# 28
  • София
  • Мнения: 23 164
На морето съм още аз, компютъра нещо не работи, през телефона само усмивки  Mr. Green

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 948
Бамби, как изкарахте в Троянския Балкан? Хареса ли ви на Острова? Ако вече си писала за това, прощавай. Явно съм го проспала..

Наде, вие къде сте на почивка? Вече сигурно си казвала, но някои късно загряваме.

Общи условия

Активация на акаунт