Децата на АРТ технологиите - Размисли и страсти №11

  • 28 822
  • 731
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 624
Зази, браво на вас, госпожицата е обслужена максимално-и море, та и планина. Подготовката за първия рожден ден е много приятна и съм сигурна, че ще си прекарате страхотно ♥

# 46
  • Мнения: 3 118
Честит Имен ден на именниците , ако имаме в темата.
От здраве да не се отърват те и любимите им хора.  Hug Hug Hug

# 47
  • Мнения: 6 002
А добър ден  Hug Hug
Честит празник на всички варненки  Mr. Green
На именниците много здраве и щастие   bouquet

Зази,ама и вие добра почивка сте си спретнали  Party Хубав празник да си изкарате  Hug еех ,как лети времето

Сигме  Hug Hug за другия преглед ще очаквам само хубави новини  Praynig Praynig Praynig

Надеее,на свършване е рахатлъка душко  Whistling Mr. Green ще трябва и репертоара да сменяш  hahaha hahaha Heart Eyes

Фели радвам се,че детенце е добре,сега кат мине ,,ареста,, ще ги изведеш и ще се разходите  Heart Eyes  Hug Hug

# 48
  • Мнения: 7 488
Добър ден.

И Милко е болен, изприщен е много, но слава богу че поне темп. няма. Две вечери подред се буди на всеки час, реве и не може да спи. Колкото и да го пазих, пак се разболя  Whistling

# 49
  • Мнения: 6 002
Ееее,Фели  ooooh! ooooh!   всичко наново  Rolling Eyes  дано пък при него по-бързо отмине  Praynig Praynig Тъкмо си мислех в неделя да се видим на кафе ,който има възможност

# 50
  • Мнения: 6 624
Фели, ееее какъв е тоя карък. А каза ли ти педито от какво е това изприщване и при двамата?
Еех Светулкова, ще трябва да се завръщаме и ние в сауната Sad

# 51
  • Мнения: 6 624
Светулкова , ти имаш ли вайбър, да ти пратя панти в действие.

# 52
  • Мнения: 7 488
Наде, пазете децата, защото това нещо е голяма гнусня. При педито не сме водили никой, защото беше неделя и Морко направо в спешното го води баща му. Взели са му кръв, в инфекциозното после са казали да отидат. От там като са го видели, са потвърдили диагнозата от спешното. Летен вирус с обриви от втория ден и висока температура. Милко няма смисъл да го водя, то и днес е почивен ден за Варна, което означава пак в спешното да го водим. Почнах на брат му илачите, като Нурофен ще давам по 2,5 мл. два пъти на ден, той поне противовъзпалително действа. Пъпките са много гадни, големи и много малки, малките минават бързо, обаче големите стават на мехурче и се пукат.

# 53
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Бързо да се оправя Милко.

# 54
  • Мнения: 39 286
Тия летни вируси са отвратителни  #2gunfire
Дано се оправи бързо детето. Фели, давай много течности да не се обезводни.

# 55
  • UK
  • Мнения: 5 999
Da oz drawbar decata

# 56
  • Мнения: 6 624
Фели, то всеки си пази децата. Ако е речено, ще става. Дори и завряни вкъщи да ги държиш, пак ще се разболеят. У нас носители на зарази колкото щеш. Дъщеря ми е супер контактна. На гледачката децата пък са на месеца два пъти на антибиотик-постоянно боледуват. Ние с мъжа ми ходим на работа и също носим бацили. В тоя смисъл, просто няма как да бъдат опазени...

# 57
  • Мнения: 39 286
След тримесечно молене и увещаване от моя страна, диването най накрая прояде домат.
Спазвах правилото на Фиксчето, само че го предложих не 10 пъти, а най малко сто  Mr. Green

# 58
  • София
  • Мнения: 23 164
браво на диването  Mr. Green
моето диване засега само ги плюе, ама пък хрупа краставици, дори яде таратор, с чесън  Laughing

ние се прибрахме, него пак го зарязахме при баба му.

# 59
  • Мнения: 7 488
Добър ден.

Вчера изкарах децата малко на площадката, че подивяха в къщи една седмица. Е не спряха да ме питат да не било някаква шарка от новите. Какви са тез новите шарки така и не разбрах, ама иначе си питат. Домат не съм предлагала, краставица предлагам, ама народа не проявява интерес, мръщи се и дори не искат да я пипнат. Много се кефих Бамбито като разправяше как Дебелан яде спагети и баница, явно ние ще ядем по-късно. На Фиксчето метода супа + мляко при нас не работи, или само супа, или мляко. Като ядат едното посмъртно другото не го ядат, и пак се будят за мляко. Когато си решат, тогава да се отказват. Какво ли не опитах файда няма, да правят каквото искат.
На всичкото отгоре си разбутах ухото с клечка за уши, сега съм и глуха  Whistling Каналите са ми тесни и единия се е възпалил, то зъб така не ме е болял  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт