ИСТАНБУЛ Магнетичният [тема 33]

  • 51 601
  • 760
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 544
Момичета моля за инфо за хотел ДИНАР - ЛАЛЕЛИ , гледах сайта изглежда приличен , но ще е друго ако някой сподели лична информация .
Утре заминавам и нещо съм се развълнувала  Shocked Shocked Shocked
Аааа и другото , което се сетих е , че на първа страница гледах една карта на градския транспорт , според която от метростанция лалели мога да хвана М2- зелена линия за да стигна до Таксим  нали не греша ?
Да не запраша в неизвестна посока , че доста народ има да черпи  Rolling Eyes Rolling Eyes Wink Wink Wink Thinking bowuu

Последна редакция: ср, 15 окт 2014, 15:20 от bilqnita

# 751
  • Мнения: 7 869
Момичета моля за инфо за хотел ДИНАР - ЛАЛЕЛИ , гледах сайта изглежда приличен , но ще е друго ако някой сподели лична информация .
Утре заминавам и нещо съм се развълнувала  Shocked Shocked Shocked
Аааа и другото , което се сетих е , че на първа страница гледах една карта на градския транспорт , според която от метростанция лалели мога да хвана М2- зелена линия за да стигна до Таксим  нали не греша ?
Да не запраша в неизвестна посока , че доста народ има да черпи  Rolling Eyes Rolling Eyes Wink Wink Wink Thinking bowuu

Метростанцията се казва Везнеджелер и е на гърба на Лалели университет ( вървиш вляво покрай университета). А вътре няма начин да се объркаш като четеш табелите. Таксим е мисля 3-та спирка, (Халич, Шишхане, Таксим) и за 5 -10 мин. сте там. А за небостъргача Сапфир пък се слиза по- нататък- спирка 4 Левент. Направо е супер удобно

# 752
  • София
  • Мнения: 544
pepel_ot_rozi  страхотна си както винаги ,  Hug Hug Hug сърдечно благодаря

# 753
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Попивам цялата информация, която давате за Истанбул. Успях да заразя с настроението си от посещението ми там през февруари и фамилията. Само нещата да се наредят, в края на този месец ще отидем семейно в тази посока заедно с наши роднини. Няма да сме съвсем волни електрони, защото отново ползваме организирана екскурзия с транспорт и хотел от агенция, но като веднъж ходила там, поне масовките ще ги спестя. Сега имам малко повече самочувствие и увереност, че този път може и да се изгубя /че и компания ще си имам в това/  Mr. Green
Страхотни сте със съветите и обясненията!!!!  Hug Остава и да ми влезе нещо в главата и да запомня обясненията и препоръките ви.

Метростанцията се казва Везнеджелер и е на гърба на Лалели университет ( вървиш вляво покрай университета). А вътре няма начин да се объркаш като четеш табелите. Таксим е мисля 3-та спирка, (Халич, Шишхане, Таксим) и за 5 -10 мин. сте там. А за небостъргача Сапфир пък се слиза по- нататък- спирка 4 Левент. Направо е супер удобно

  bouquet Имам огромно желание да посетим азиатската част този път. А Таксим ми е страшен магнит и искам да го видя на живо. Ще сме настанени из малките хотелчета до историческия център, но идея си нямам точно в кой, за да се опитам да направя някакъв приблизителен план за местата, които искаме да видим.
Освен обичайните заподозрени Синята джамия и Хиподрума /които са част от пешеходните разходки на агенциите/, Света София, Йеребатан, външния пръстен на Топ капъ и Египетския пазар /които обиколихме с приятелката ми самостоятелно/ искам да видя и още много други неща. Ще видим до къде ще ни стигнат силите и организацията този път.

Още веднъж - благодаря ви за информацията!  Hug  Hug  Hug

# 754
  • Мнения: 124
От Шишли до квартал Бебек се предвижихме с автобус 30А или 30Б през квартал Нишанташь,парк Мачка,Долмабахче и Бешикташ.

# 755
  • София
  • Мнения: 627
Това видео дали сте го гледали  Heart Eyes Уникално направено !

http://vimeo.com/108018156

# 756
  • Варна
  • Мнения: 4 221
Благодаря, koricimu. Наистина прекрасен клип.

Ох! Heart Eyes

# 757
  • Мнения: 1 494
Прекрасен клип, благодаря   bouquet

Ще си позволя да го "постна" и в друга тема, свързана с Истанбул, където пишат настоящи и бъдещи мами, за които Истанбул и лекарите там, сбъдват най-съкровените им мечти

# 758
  • Мнения: 7 869
Николия  Hug,

Имаш ли възможност да пуснеш нова тема? Ако си заета, мога и аз да опитам, макар че не съм спец Simple Smile

# 759
  • Мнения: 7 869
Това видео дали сте го гледали  Heart Eyes Уникално направено !

http://vimeo.com/108018156

koricimu, наистина прекрасен клип!! Благодаря, че сподели с нас!  bouquet

# 760
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 579
  bouquet


Тема 34


  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт