ПиснЪ ми дЪ одЪ глаНна и дИбелЪ, стигъ с тЪз диетЪ - даЙтИ ми кИфтетъ! - 52

  • 32 337
  • 747
  •   1
Отговори
# 45
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Зузе, знам та, ей тъй си.


Решението е - пращаш татко и щерка на разходка, а ти спиш, колкото ти отпуснат. Към 2-рата годинка нещата са упраят, при някои по-рано. До тогава трябва някой да поема бебонка, а ти да спиш, майната му на домакинстването. Hug Hug Hug

Ей ся имаме прублем с ходенето на гърне, не ще и туй то, сяда с уговорки и заплахи и кат ми вика -
"Не мога да пишкам/акам на гърнето, щото са ми топли крачетата". "Искам памперс, щото чурето стана малко". Joy Joy Joy Joy
Мен хем ми е смешно, хем трябва са праяя на строга....

# 46
  • Varna
  • Мнения: 2 594
Е, не веееее, шЪ мЪ пУбърка мамин СесинУт смях Joy Joy Joy
тВа с топлитИ крачета нИ моА си гУ УбяснЯ, УбачИ за чуритУ, чИ става малко и сЪ бИСпУкУи, знаЙм, чИ им е ФрУденУ Laughing

Благодаря за каВетУ Сесяк  bouquet


гютмьорниК!!!

УтиАмИ вечИ да сЪ биЙм с институциитИ Ф РусИтУ newsm49

# 47
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Детле, успех у Руситу. Praynig Hug

# 48
  • София
  • Мнения: 6 955
Морнинг и мерси за кафету, Цецку  Hug

Дзверун си има собствено виждане по въпроса  Laughing Раутътъ шъ стани кат му дойде времето...

Мерси милички за благопожеланията към Елев  Hug Шъ ги изпълним всичките ...
Ние добре си се прекарахме..както обичайно  Mr. Green hahaha hahaha


Делте
, бръкай работата...както казват братята македонци  Laughing

# 49
  • загубено
  • Мнения: 6 487
Хилоу ви Hug

Цеце,мерси за кафету Hug


Ели ,семейна идилия е вашето hahaha


Малкото е болно.Настинала е от пътят.
Точи сополи и се нерви.
И аз не спала,цяла нощ гушкам.
Уф да оздравява,че и зима иде пак ooooh!

# 50
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
дубрютру!
Цецке тенкс за кофиту!  Hug
Зузе, все някога щъ тъ устаят да поспиш 30-40 мин  Whistling
Нерка, дано малката се оправи бързо!   bouquet
Цеце, туй за краката го прочетох 3-4 пъти Thinking и аз не го разбрах, но си личи си детиту е с характер  Laughing
Делте няма съ плашиш ут институциити! Хайде успех бързо да свършиш задачите!

# 51
  • Мнения: 11 834
влизам дИректно да обясня за неразбралите за крачетата  Naughty - на детето крачетата са му затоплени и като седне на пластмасовото студено гърнето и му е студено ....ку не съм права Цецка да дообясни . Иначе Цеце може направо да го пробваш на детска седалка и да обясниш, че е голям и ще ходи там като мама и тате....но иначе си те разбирам, зор е това научаване  Outta Joint

ай добър ден де  Simple Smile

Ели личи че сте изкарали добре  Peace Joy

Делте успех и от мен да свършите бързо Hug

Нерка бързо да се оправя дребната  Hug

# 52
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Неро, бърже да оздравява малката. Да ти кажа, шири са вирус и у СФ, и у Варна, де настинка, де бацил... Ши оздравее. Hug Hug Hug

Ели, ноу добре сте изкарали. Гледам сте зели мерки и държите дикименти, ку мине проверка. Да си знаят, че сте вие. hahaha hahaha hahaha

Бобич, ни знам кво му е, уж е топло навън, поне беше... Не иска, ни прав, ни на тулетна, бил малък, кат станел голям тогава щял да ходи на гърне. Crazy Тази седмица в края или другата в началото тръгва на градина, там памперси не толерират.
Ши видим ко ши прайм.

Айде всички на танците.

# 53
  • Лутаща се
  • Мнения: 788
Завърнаф са начи.
Неска мий първиьо работен ден след отпуска.

Ша пузнайти ли дън мъ мързи или ни мъ мързи?   Thinking

 hahaha

Как сти, що сти ша чита гат имам време  Tired


PS:  Сложих ви пикчъри знаете къде

Последна редакция: пн, 08 сеп 2014, 14:41 от skarlet71

# 54
  • BG
  • Мнения: 2 458
Мноу съм заета, деаммаму, винаги пу туй времи на гудината - мноу здравни ЕнЕциативи, мноу нящу!  #2gunfire

Сам да кажа за Монстера, чи той па още ни ще да са разделя с шишетата с биберонити и с киселото мляку, биберонити са кат веещи се накъсани самарски знамена, ма той си ги убича и си ги иска, иначе сам си мие шишаците и са грижи да са винаги с нас. Бабчито му оня ден каза, чи кат са ужени, жина  му шму прай млякото и шна остави намира!  Mr. Green

Утивам да закна Скарля и да работа! Цуням!  Heart Eyes  Hug

P.P. Вай-вайииии!  ooooh! Видох Скарлева... Shocked  Crazy А ма, какчи, ма къФ а тоа бедър, ма душа, дет гу избачка, ма, лелиииии!  Flutter  Ма то сиса, ма то крак, ма то линия - браус, браус! Мноу си жижана! Плюф!  Hug

Последна редакция: пн, 08 сеп 2014, 15:23 от Benisima

# 55
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Бено, мисля, че децата имат нужда от бебешки атрибути по-дълго време от колкото ние си мислим. Малко по малко ще се откаже от шишето с мляко. Hug

# 56
  • Мнения: 11 834
Аз съм заспивала с шише с биберон и кисело мляко до 5 годишна  Mr. Green, шишето ми беше от кафевите стъклените бирените по половин литър Simple Smile , и понеже бях голяма и с мноо дзъби дупката на биберона ставаше голяма и то се изливаше половината като заспя и всяка сутрин всичко в мляко  Crazy ....ама майка си ме търпеше, чак й се чудя сега  Simple Smile .

и аз отивам да видя фотките  Simple Smile ...Делтиту ма пропусна кат бързия влак  Sad ...ма обеща, че пак ш доди  Mr. Green



Бенеее ей ти на теб да тренираш кат искаш да си кат Скарлиту

# 57
  • София, България
  • Мнения: 3 585
....ама майка си ме търпеше, чак й се чудя сега  Simple Smile .


 Joy А не бе, ше те изфърли...  hahaha

Мами, нема а се ядосвате  Naughty Наите ли как дигах кръвнуту на наШТе кат' станах на 15-16г.! Пу цели нощи ни са прибирах и ни ма знаеха с кой ода и къде ода. А аз съм ут бая възпитаните. Казваше тате час и аз са прибираф на часа. В общи линии слушах гу и пак намирах с кфо да гу нервирам и как да кривна да ода на дискутека... Бягахме ут училище още от 5ти клас   Crazy

Скрит текст:
Естествено, че няма как да не се тревожите, аз само се шегувам. То това си е в реда на нещата.  Hug

Ай ш ви пучерпа, може пък да ви мине  Heart Eyes




ОФИЦИАЛНО!

Последна редакция: пн, 08 сеп 2014, 15:59 от Purple_Peanut

# 58
  • Мнения: 7 118
Скрит текст:
дайте идеии как да облекча запушен бебешки нос, ш са гръмна ooooh! Правя промивки с физиологичен разтвор и спринцовка, пръскам отделно солен разтвор (Африн) в носа, капя сребърна вода, лайка, клеева тинктура, дърпам сополите с помпата, давам хомеопатия през устата и отделно пръскам едни хомеопатични капки...никакъв ефект. Лекарката каза, че било от зъбите, но то детето вече диша през устата, няколко дни е със запушено носле и яде трудно и се криви ooooh!

# 59
  • BG
  • Мнения: 2 458
Скрит текст:
дайте идеии как да облекча запушен бебешки нос, ш са гръмна ooooh! Правя промивки с физиологичен разтвор и спринцовка, пръскам отделно солен разтвор (Африн) в носа, капя сребърна вода, лайка, клеева тинктура, дърпам сополите с помпата, давам хомеопатия през устата и отделно пръскам едни хомеопатични капки...никакъв ефект. Лекарката каза, че било от зъбите, но то детето вече диша през устата, няколко дни е със запушено носле и яде трудно и се криви ooooh!

Виброцил

Общи условия

Активация на акаунт