Хубави турски игрални филми 2

  • 391 728
  • 538
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 14 394
Утре /17.07/  и в събота в кино Арена Запад ще дават турски филми. Вход свободен.
http://www.kinoarena.com/bg/news/view/dni-na-turskoto-kino-v-balgariya-2015
Да напиша,че останах приятно изненадана от представените филми.Дано и при следващия празник предложат подобна инициатива. Hug Гледах всичките показани филми-различни по жанр-за всеки вкус по нещо.Един филм от предварително обявените беше заменен с "Тополчице моя,с червена забрадка"1978г.-класика в турското кино.
Останалите четири бяха нови.
"Единствен мой,обичам те!"-красива приказка за двама души на фона на пейзажите от остров Кипър-при тези жеги по нашите ширини-каква по-приятна картина от това.
"Една дълга история"-другоси е Кенан Имирзалъоглу на голям екран-много добра роля направи,много.
"Има пожар"-комедия, хумор който да ободри и най-претенциозния зрител в тези жеги.
"Юнус Емре-песента на любовта"-това беше за мен приятната изненада.Два часа стихове за любовта.Според моята преценка това беше и най-посетената прожекция.Явно темата за любовта вълнува всички  Heart Eyes

# 151
  • Мнения: 4 550
Браво, Ссоче! Много си сериозна!  Heart Eyes Хвана ме яд сега на мързела ми  Simple Smile.

# 152
  • София
  • Мнения: 9 252
Хелън - Филмите ги има преведени май всичките в замундата. И аз не можах да отида, а много исках.

# 153
  • Мнения: 4 550
Сигурна съм, че ги има. Но имах желание да стигна до киното. Явно само с желание не става при мен  Grinning Sunglasses
 

# 154
  • Мнения: 14 394
Хел, Hug
Има ги филмите и в Замунда и в тубата. Joy Но наистина на голям екран си е дручко.След като ги изгледах,защото така прибързаничко хукнах към киното,се разхових да прочета какво съм гледала Grinning ,допълнителното инфо. все  ми е от полза.
Сигурно сте разбрали ,но "Юнус Емре-песента на любовта" го има даже и на анимация ooooh!,е не е същото.

# 155
  • Мнения: 1 265
"Единствен мой,обичам те!" в замунда е без субтитри.

Къде може да се намерят субтитри или линк, на който филма е преведен?

# 156
  • София
  • Мнения: 2 992
Добро утро момичета!
Благодарение на вас, разбрах че, има дни на турското кино. Гледах "Единствен мой,обичам те!" и "Една дълга история" И двата много ми харесаха!

viola2003, "Единствен мой,обичам те!" го има само с руски субтитри,ако ти се гледа-запоповядай!

http://www.videoclip.bg/watch/460184_obicham-te-supryje-moi-seni … ourum-adamim-prev

http://www.videoclip.bg/watch/460171_obicham-te-supryje-moi-seni … ourum-adamim-2-2-

# 157
  • Мнения: 1 265
kamelia741, да, с руски субтитри и аз го срещнах. На дните на киното поне беше ли с български?

# 158
  • Мнения: 14 394
Да с бг.суб. всичките филми. Hug

# 159
# 160
  • София
  • Мнения: 9 252
Бамби, Дъгичка  Hug Hug Hug

# 161
  • Мнения: 7 006

Благодаря!   bouquet 

Докато четях резюмето, историята леко ми напомни на "Любовта е червена"  Heart Eyes

ПП: "Говори колкото мъжа си" е страхотна комедия!  Hug

# 162
  • ВАРНА
  • Мнения: 200

Благодаря!   bouquet 

Докато четях резюмето, историята леко ми напомни на "Любовта е червена"  Heart Eyes

ПП: "Говори колкото мъжа си" е страхотна комедия!  Hug
  Разпускаща е да.Скоро обаче не съм гледала комедия,която да ме разплаче от смях както Рвджеп и Кой си ти и Ай лав ю.
Мерси за новото предложение.Пускам веднага.

# 163
  • София
  • Мнения: 6 219
Аз не мога да разбера хумора в Реджеп. Простотия - да, хумор - тцъ.
Пък имам чувство за хумор, не е да нямам.


Изгледах Seni Seviyorum Adamim (2015) - много приятен и ревлив. Пфу!

# 164
  • Мнения: 161
Здравейте, малко бегло е познанството ми с турското игрално кино, но ми се ще да видя "Клубът на губещите". Добри думи от познати чух, та питането е има ли го нейде с български субтитри/дублаж?

Общи условия

Активация на акаунт