Здравословен обяд за ученика

  • 69 233
  • 193
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 18 398
Контеса, как ще спираш снимките, прекрасни неща публикуваше :bouqet: Аз не снимам, първо защото правя само следобедна закуска, второ видът, който докарвам, е...най-много да му се отяде на някой Laughing

Последна редакция: пн, 10 авг 2015, 19:30 от wild poppy

# 136
  • Мнения: 47 963
На вид и моите не са кой знае какво.  А и моят син е способен дни наред да яде едно и също.  Например почти цяла година слагах ябълка и или банан и чушка сурова със сирене.  Ми то на мен ми писна в един момент,  пък на него не знам.. 

# 137
  • Мнения: 4 290
ее на Контеса ще и дърпам ушите! Хубави снимки и идеи, полезни на всички. 

# 138
  • София
  • Мнения: 5 184
На вид и моите не са кой знае какво.  А и моят син е способен дни наред да яде едно и също.  Например почти цяла година слагах ябълка и или банан и чушка сурова със сирене.  Ми то на мен ми писна в един момент,  пък на него не знам.. 
Joy

Хепи, сега можеш да му кажеш, че се налага, заради снимките, защото ние чакаме! Simple Smile

(и моите деца са способни да ядат едно и също в училище, още повече, че така децата ще спрат да им надничат по кутиите и да коментират какъв черен хляб и тн)

Контеса, благодаря ти, че ме вдъхновяваше със снимките си!

# 139
# 140
  • Мнения: 822
А някакви по-специални шишета за вода да ми препоръчате?

# 141
  • София
  • Мнения: 1 902
Здравейте,аз съм в процес на търсене на кутии и шише Simple Smile

# 142
  • Варна
  • Мнения: 486
А някакви по-специални шишета за вода да ми препоръчате?

Аз купих стъклено от Джъмбо, иначе съм слагала шише от бира Гролш (много е удобно Wink ) докато беше по малък, само че вече порасна и ще го бъзикат съучениците му

# 143
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
Здравейте,аз съм в процес на търсене на кутии и шише Simple Smile
Моите са на Sistema BPA free - в амазон и ибей.  Много съм доволна! Иначе има и по бг сайтовете разни, по-скъпи.  Реални магазини не мога да посоча, не пазарувам.

# 144
  • София
  • Мнения: 1 902
Здравейте,аз съм в процес на търсене на кутии и шише Simple Smile
Моите са на Sistema BPA free - в амазон и ибей.  Много съм доволна! Иначе има и по бг сайтовете разни, по-скъпи.  Реални магазини не мога да посоча, не пазарувам.

Благодаря ти Hug
точно в това ми е на мен проблема,че ми се иска да пипна,преди да взема Tired

# 145
  • София
  • Мнения: 6 094
Преди време бяха пуснали BPA free шишета в Кауфланд, но явно е било еднократно, защото след това не съм виждала.
Аз също ползвам от тези на Sistema.

# 146
  • Мнения: 822
И аз купих такова шише на Система, но ми се иска друго за тази година предвид отварянето на това с пръсти и непокритата част за пиене.
А стъклено някой да ползва?

# 147
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
Аз стъклено не бих носила, та какво остава на детето (7г.)  да го връча.

Иначе по темата... предвид, че щерката рано сутрин преди у-ще няма време да огладнее, ще пращам по-стабилни (от миналата година) закуски за 9.20ч. когато закусват в у-ще. До обяд още не сме стигнали, нали обядва в къщи.

# 148
  • Варна
  • Мнения: 486
И аз купих такова шише на Система, но ми се иска друго за тази година предвид отварянето на това с пръсти и непокритата част за пиене.
А стъклено някой да ползва?

Да, от години само стъклено слагам!

# 149
  • Мнения: 4 290
харесвам бутилките на Брита с вграден филтър. Детето може да си налива вода от всякъде, а ще пие филтрирана. https://www.brita.com/water-bottles/sport/#

Общи условия

Активация на акаунт