Ужас...само 70гр

  • 2 764
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 394
Вярно това за часовника го бях забравила Sad Мерси Раиа
Ами да я будя ли нощем, че като откара по някога и 4 часа-спи ли спииииииииии
А да ще се мерим в сряда

# 31
  • Мнения: 713
На мен х в ми бяха казали до края на 1-вия месец да не оставям детето повече от 4 часа нехранено. А, сега виждам, че нямате много до края на 1-вия мес. И все пак докато я претеглиш и се успокоиш, ако можеш да я храниш както си спи без да я будиш.
Айде да растете големи вече Grinning

# 32
  • Мнения: 3 394
Като че ли дърпам дявола за опашката-сега пък не ще да заспи с часове /поне 3/. Зяпа насам натам, иска баща й да я люшка в столчето за колата, да й показвам разни играчки...абе щура работа Laughing Но обезателно в сляда ще питам за часовете и спането

# 33
  • Мнения: 713
Хе хе сега се започва веселото при вас Grinning .

# 34
Anan, прави ми впечатление че даваш страхотни съвети на сестра ми. То нашето като не чува какво му говориш и все тя да пипне...  Wink Но това си е семейна черта. Кака и преди години се подреди по същия начин с кърменето и се наложи да ползваме изкувствени млека. За второто дете пък съвсем не дойде. Направо чудесия. Но тогава го нямаше този сайт и с кого да обсъдиш - разчитахме само на "умните" глави и на бабите. Сега вече друг акъл, но късно. А че става весело си личи ....

# 35
  • Мнения: 3 394
Ха-ха, СТАВА ОЩЕ ПО-ВЕСЕЛО ОТКАКТО СЕСТРА МИ Е ВЪВ ФОРУМА Stuck Out Tongue Не че се оплаквам

# 36
  • Мнения: 713
monika_v, здравей Grinning . Твойта сестричка с общи усилия ще я усмирим Grinning  Wink .
Ади да кажеш утре какво става с бебочката след като се видите с х в. Ако имаш време де.

# 37
  • Мнения: 3 394
Мили мами-КАКВИ ТИ 70 ГР  Laughing Вече ще гледам тегло на месец а не на седмица -та Мецанка е качила от изписването й /3.100кг/ до днес ,вече 25 дена, 580гр, а няма и месец Stuck Out Tongue Та кво се шашкам. Иначе МЕРСИ на всички за подкрепата, без вас надали щях да се освестя. Сега сме на вълна защо повръща /като фонтан/? Четох за това във форума но този път ще се успокоя и ще изчакам мнението на Джи пи-то

# 38
Цитат на: Adriana
Ха-ха, СТАВА ОЩЕ ПО-ВЕСЕЛО ОТКАКТО СЕСТРА МИ Е ВЪВ ФОРУМА Stuck Out Tongue Не че се оплаквам

Хихи Laughing , че те и "порти" вече Wink
Здравей Моника wavey

# 39
  • Мнения: 3 394
А Хонда, то и лелята на Стела като се намеси купона ще е пълен, нали много си я обичам Stuck Out Tongue Синът й /на Мончето де/ е невероятен  Bulb , а племенницата ми е с една такава подкупваща усмивка Rolling Eyes Трябва да изровя снимки някъде

# 40
Цитат на: Adriana
А Хонда, то и лелята на Стела като се намеси купона ще е пълен, нали много си я обичам Stuck Out Tongue Синът й /на Мончето де/ е невероятен  Bulb , а племенницата ми е с една такава подкупваща усмивка Rolling Eyes Трябва да изровя снимки някъде

Чакааааам  photo
Аз съм снимколюбител

Сори, че отклоних темата ти Flushed

Иначе поздравления за грамчетата. Абе всичко ще си дойде то на мястото thumbsup

# 41
  • Мнения: 3 394
Във вторник Стела става на 1 месец и тогава ще си направя равносметка

# 42
  • София
  • Мнения: 3 900
Браво на мама Адриана и бебе Стела.

Радвам се, че си спокойна вече. Дано нямате проблеми с фонтанчетата.

Целувки за принцесата.

# 43
  • Мнения: 2 655
Браво   Hands Clap   Hands Clap   Hands Clap   Hands Clap   Hands Clap   Hands Clap   Hands Clap   Hands Clap   Hands Clap
на мама и бебе СТЕЛА и честито за грамчетата. Това е днес първата новина, която чета тук.
Ние с АЛИ също минахме по този път. Направо се бях побъркала-качва ли, колко, добре ли хапва... Вообще вечните притеснения и преживявания на всяка нова кърмеща мама.
Продължавайте в същия дух само напред в месеците и нагоре с гпамчетата и килограмчетата. Wink

Общи условия

Активация на акаунт