Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са отзивите за тоалетната хартия Frotté?
Какви са отзивите за хлебопекарната в Lidl?
Как се използва тавата за дупки за хрупкави картофи от Lidl?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са отзивите за тоалетната хартия Frotté?
-
Какви са отзивите за хлебопекарната в Lidl?
-
Как се използва тавата за дупки за хрупкави картофи от Lidl?
-
Какви са отзивите за балеринките и дънките в Lidl?
-
Къде мога да намеря информация за предстоящите продукти в Lidl?
7,05 бях в магазина,имаше поне 10бр,успех на всички
Сутринта бях първа пред магазина. На палето имаше 25 бр. Почти веднага 6 хлебопекарни липсваха от купчинката. (Дежурния управител задига една).
,да си ги позлвате със здраве! Аз искам да питам някой пробвал ли е този прах Деро на капсули,който сега е намален и дали са добри?
Но въпреки всичко, всяка една стока е нормално да се придружава от гаранционна карта. На пасатора има, на сауната също. Въпреки че пасатора отказаха да го ремонтират за счупена пластмаса от 1 см и директно ми дойде по DHL нов от завода.