Продукти за коса John Frieda

  • 10 443
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 186
Не намерих такава тема, затова реших да пусна аз. Simple Smile Вчера си купих шампоан и балсам за изправяне плюс крем за завършек на прическата. Току що ги използвах и искам да споделя мнение... Когато си изсуших косата със сешоар, наистина беше права. ( по принцип косата ми е къдрава още от корена). Когато обаче започнах да минавам косата с пресата, стана някак спластена и тежка. Мирише на хубаво и чисто, обаче на външен вид ми изглежда мръсна, стои на клечки.. Това е моето мнение.

Интересни са ми други мнения, така че споделйте Simple Smile

# 1
  • Варна
  • Мнения: 10 551
Ползвам крем за къдрици. В общи линии съм доволна, но степента на оформяне на къдриците и фиксацията, ми е малко слаба.

Последна редакция: нд, 21 сеп 2014, 19:03 от missNoir

# 2
  • Мнения: 88
Аз имам шампоана, балсама и спрей за обем от корена от серията Luxurious Volume.
Много ги харесвам!  Peace
По принцип с всеки шампоан изкарвам един ден и след това лееееко е започнала да се омазнява, но с този не е така. Спокойно си издържам два-три дни.  Wink
И наистина дава обем + косата ми е мнооооого мекичка и подредена!  Heart Eyes
Хвърлила съм око на шампоана за подсилване на къдрици, (които нямам  Blush) но събирам смелост още.  Laughing Някоя от вас ако е пробвала да даде мнение, моля.  Blush

# 3
  • Мнения: 538
аз пък съм много доволна от пяната за обем, на косата изобщо не се усеща,че има просукт и не я замърсява доълнително,напротив, издържа ми повече, балсамът не ми харесва като за цената си, поен на мен ми е лек.

# 4
  • Мнения: X
Шампоана и балсама за къдрава коса не са нищо особено, а това пък изобщо - никакъв ефект за фризита,напротив - сплъстява ми косата,като мръсна я усещам веднага след нанасяне.
Това серумче обаче е мнооого хубаво  Peace , аз съм с къдрава коса и ми оформя и отделя много хубави спиралки  Peace

# 5
  • Мнения: 4 734
Преди много ползвах продуктите им, но после косата ми привикна с тях и стоеше като сплъстена и мръсна. Иначе миришат хубаво, икономични са, но за цената им могат да се купят много по-хубави серии за коса... Може би само серумите им са сполучливи, само тях бих повторила евентуално....

# 6
  • Мнения: 186
Да си споделя мнението днес. Както и очаквах косата ми се омазни много бързо ... Може би ще използвам само балсама... Голяма грешка беше да ги купя тези продукти, но отдавна им бях хвърлила око, а тъй като сега в Лили са намалени реших да ги пробвам...

# 7
  • Мнения: 88
О, всички серии ли са намалени? Да ида и аз да се закича  Flutter  Laughing

# 8
  • Мнения: 186
О, всички серии ли са намалени? Да ида и аз да се закича  Flutter  Laughing
Ами едната част да намалени в Лили, другата в ДМ, така че общо взето всички серии  Party - аз лично съм разочарована, но ако си ги ползвала и си останала доволна - действай  Hug

# 9
  • бургас
  • Мнения: 8
Здравейте, някоя от вас ползвала ли е go blonde серията. Ако да какво мислите за нея

# 10
  • Мнения: 1
Здравейте, някоя от вас ползвала ли е go blonde серията. Ако да какво мислите за нея
може би е малко късно, но си направих профил специално за да кажа, че blonde  серията е уникална! Косата ми издържа много време от измиване до измиване, а и прави цвета много хубав. Simple Smile Доста ми е скъпо, но пък и доста си заслужава.

Общи условия

Активация на акаунт