На басейн с деца

  • 3 336
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 363
Цитат на: anan
. Баща и реши да я води на плуване и там студено. Да не повярваш като нали ги знаеш какви са. Магазина отворен и климатиците до дупка на топло над вратата  Shocked . Та хайде пак мама не спи и детенце се изтормози Cry . Такова чудо не сме имали. Целувки за бузланкото.
Извинявам се, че мръднах от темата Embarassed

Последна редакция: нд, 15 яну 2006, 14:57 от miravmbd

# 1
  • Мнения: 713
Хи хи тази тема си е пак весела Grinning  Grinning . Голям майтап с бабите ей. Кво да ги праиш Grinning .
Мира, ми сефтето му беше на детето. Ние имаме тук лейжър сентър на 10 мин обаче затваря рано. Баща и се заинати, че този ден и сега отиваме и с колата отидохме до по-големия град, където басейна се оказа студен. Водата по-топличка обаче фоайето и басейна не бяха всъщност отделени Sign Exclamation и изобщо архитектурна простотия. На нея и хареса но се разтрепера щото то и пода с едни плочки студени. Докато я изнеса и облеча трепереше горкичкото и после докато се качим в колата и докато затоплим голямо треперене. И то колко му трябва Sad айде пак. Яд ме е на мен си, че не направих скандал нито на баща и, нито на басейнаджиите.
Ако ще ходите, първо провери дали е топло и му вземи някакви чехли, че нашта се и хлъзгаше отгоре на всичкото Imp . Освен ако не го носиш на ръце през цялото време. Не искам да си спомням направо.

# 2
  • usa
  • Мнения: 2 113
вземи един сушоар да му изсушиш главата на детенце, една блуза повече да му облечеш като си тръгвате от там и го заведи на басейн без да се притесняваш повече! като видиш как се забавлява, ще забравиш всичките си страхове от изстиване. аз моя син го водя от осеммесечен, сега е на 22м, лятото бяхме прекъснали, че има достатъчно други забавления, но честно казано през зимата ако не ходим два пъти седмично на басейн, се чудя как да му разнообразявам дните и да му изразходвам енергията. а е и чудесен начин на закаляване. опитай поне веднъж  Simple Smile !

# 3
  • Мнения: 713
Накои басейни в съблекалните имат сешоари с монети. Когато решиш да ходите, първо иди и виж какви са условията, не като мен. То като е топло там няма страшно. Детенце рита и се забавлява. После го сушиш, слагаш шапка ако трае на шапки и какво толкова. Но ти си знаеш най-добре.

# 4
Цитат на: anan
Накои басейни в съблекалните имат сешоари с монети. ....
И при нас така. Даже като се замисля, до сега където сме ходили на басейни винаги е имало сушоари с монети. Даже ние май основно ходим по басейни "зимно" време, че като е хубаво предпочитаме разходки на вън Wink  Grinning

# 5
  • Пловдив сега England( Farnham)
  • Мнения: 298
И при нас така като при Хонда във всички басейни наоколо има сушоари ,но аз ходя с кола и не ми е трябвал много ,а и сме малки още.Иначе много се забавлява и мама покрай него Laughing .Водя го от 2-3 седмици ,верно че сме най маките ,но но нали е щастлив,това е по важно. Laughing

# 6
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Поzволих си да раzделя темата от таzи zа бабите и внучетата, zа да не я пропуснат и други майки, които се интересуват от въпроса. Wink

# 7
nie topnaxme Bobo za prav pat kogato beshe na 4 mesetza, v baseina na hotela, kadeto biahme, i na nego strashno mu xaresa. Obache vodata beshe mineralna, demek topla. Sega go vodim tuk na basein, zapochnaxme predi 2 sedmitzi kato beshe na 5 mesetza. Vodata ne e studena, no ne e i mnogo topla. Na nego ne mu e tolkova hubavo, kakto v mineralnia basein, no pak se zabavliava, veche nakraia zapochva da mranka (trae polovin chas). Inache sablekalniata e topla, ima si i sushoar, makar che povecheto maiki si nosiat svoi.

# 8
  • Мнения: 1 545
izviniavaite, gosta biah az

# 9
  • Мнения: 713
rosa, извинявай че ти отворих работа Grinning с мешането на темите и благодаря, че така козметично си кръцнала Grinning .

# 10
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Цитат на: anan
rosa, извинявай че ти отворих работа Grinning с мешането на темите и благодаря, че така козметично си кръцнала Grinning .

Въобще не се притеснявай. Wink  Simple Smile

# 11
Nie pxk ot dnes otivame na kurs po pluvane na bebka  Wink (golqm maitap), zashtoto az samata sxm kato utiq  Rolling Eyes
Istinata e, che nam e specializiran baseina, a ne obsht i vodata se chisti s spezialni aparaturi i ne i se dobavq hlor a samo sol, za da q potdxrja topla. Не споменах само, 4е бебка е на 7 месеца ве4е.
оооо, как така ми пи6е на бьлгарски?!?!?!?! Егати Simple Smile

# 12
  • Мнения: 1 975
нашите и двамата обожават да ходят на басейн от доста малки  Grinning

# 13
Цитат на: miravmbd
....Хлорират е вярно,но доколко е добър хлора за бебетата?
..Също така,ден по избор ли ходите или само в определените за маики с бебета дни?

Ами да ти кажа за хлора не се вманиячавам, защото иначе докато стане голям човек не трябва да я водя.

# 14
А те в същност докато са бебета до 18 месеца има специални столче-пояс и от там няма как да нагълта вода. За ходенето, ходя в определените часове за майки с деца в повечето случаи, защото иначе става лудница и останалите много пръскат Laughing  Wink

Общи условия

Активация на акаунт