"Системата минус 60"- тема №46

  • 71 305
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Бургас
  • Мнения: 777
Страхотни резултати наистина момичета. Вдъхновявате ме!
Аз както писах по-рано не се тегля /май не знам къде ми е кантара/, защото през последната година така прекалих, че нямаше смисъл. Имам обаче друга мярка - преди празниците носех едни дънки, които ми бяха леко тесни, на 05,01 не можах да ги обуя, това сериозно ме стресна и така ви открих. От 07,01 се храня по системата и днес успях да вляза в дънките. Още не мога да ги закопчея, но и това е напредък. В понеделник мисля да се претегля вече и после всяка седмица и ще имам по-точна информация.
Менюто днес:
з - 2 филийки хляб вита с малко майонеза и пастърма + 1 банан + 2 бисквити
о - зеленчукова крем супа
в - сигурно мляко с краставица

# 736
  • Мнения: 99
Поздравления на всички-Baby*,  lubito, Eva_bg, ataklena   bouquet
Аз току-що си купих батерия за кантара, който очевидно съм забравила да ползвам и е плашлясъл под един шкаф Embarassed Но утре се тегля....имам подозрения, че ще остана шокирана Mr. Green
Май още от утре ще скокна в системата...ами като се замисля щеше за е добре да не бях яла това, което ядох за обяд и да бях се включила направо от днес на системата. Но пък е добре да си направя системна вечеря Thinking

# 737
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 661
Днес не съм много режимна Confused, не че искам да се извинявам с МЦ-то, но е факт...поне вечерята ще ми е системна - кисело мляко с мандарини.
Относно менютата, които писах - повечето ги заимствах от предишни теми, споделяни там Peace Аз не вярвам, че 1 лъжица мазнина - на ориз, или салата ще опропастят диетата, но там всеки си преценява - аз не съм по крайностите, и спазването на 100 % - и то, защото предпочитам да слабея неусетно и без чувството, че съм ограничена/ пробвала съм през годините какви ли не диети, и почти при всички през цялото време си мисля кога ще свърши най-накрая /10-ия, 14-ия или 90-ия ден/, че да ядеш като хората Crazy, и се започва с един йо-йо ефект...та, затова..... а пък и споделеният опит тук сочи, че дори и с леки корекции, този режим действа. Разбира се, аз имам да свалям малко килограми и смятам, че нормално сготвен ориз няма да ми навреди толкова, стига да го ям с правилните комбинации и до уречения час Wink При друг, разбира се, може би са необходими по-големи рестрикции.
Baby, много добри резултати, браво  bouquet
lubito, Eva_bg, ataklena  - вие сте вдъхновение  bouquet

# 738
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Дами имам ?с за о. & в. - може ли качамак? Правя го с прясно мляко и вода, царевично брашно и бяло саламурено сирене?
И аз не съм заслужила поздравления за --- сите, защото реално макс да са не повече от 1кг на долу, другите са били от препиване и преяждане.  Blush

# 739
  • Мнения: 99
Baby качамакът става за обяд, с което ми даде идея за обяд в работа  Peace
А при -5.1 няма как само 1 да си надолу. Свалила си много скоро качено тегло и това е страхотно. Колкото по-малко като време се задържат излишни кила, толкова по-бързо после падат.

Кажи ми твоята рецепта за качамак, че преди около седмица съм си купила царевичен грис за качамак. Ще взема да си направя утре за обяд.

Кантара ми вече е готов за утрешен старт Peace

# 740
  • Мнения: 99
Системки направих нова тема и ви каня в нея.
С пожелания за много успех на всички  bouquet

НОВАТА ТЕМА №47

Общи условия

Активация на акаунт