За спонтанните и мисед аборти- моята история и съвет към вас

  • 297 190
  • 1 965
  •   1
Отговори
# 900
  • Мнения: 325
Много тъпо стана...раздавайте картите...и да видим кафето какво ще покаже Party
Хайде да говорим за нещата, които ни тревожат истински.

# 901
  • Димитровград
  • Мнения: 692
Ами мен ме тревожи, че и вървя няколко часа и после спря вече 2ри ден нямам нищо...Баси какво да мисля?

Принцеска: според мен изчакай за тест или иди при гинеколог...не е шега работа!

# 902
  • Мнения: X
Какче, мисля, че е най-добре да отидеш да те видят.

# 903
  • Димитровград
  • Мнения: 692
Какче, мисля, че е най-добре да отидеш да те видят.


Жанче и аз мисля така, но първо ще пиша във вайбър на док и ще видя какво ще ми каже.

# 904
  • Мнения: X
Дано всичко да е наред  Hug

# 905
  • Димитровград
  • Мнения: 692
Дано всичко да е наред  Hug
Писах на док и се чухме каза че не е нормално да ми дойде само за 1 ден, но също каза че и с тия хапчета може да се е изчистила добре лигавицата и затова. Каза да изчакам до петък и ако не дойде да ида да ме погледне....ама аз от утре почвам работа и няма как да ида така че ще си чакам. По пронцип казват че идва покрай нормалната дата за цикъл, а моята е 4-5 февруари ще изчакам до тогава Hug Hug Hug
На теб дойде ли ти вече?

# 906
  • Мнения: 545
Ще си направя но нека да изчакам още малко време болките ми не спират в кръта не знам какво да си мисля вече дали има нещо или няма мога да изпратя снимка да ме видиш ако иская само че на лично и да ми кажеш според теб какво може да бъде.
Недоумявам, звучи много несериозно  newsm78 newsm78 newsm78
Отиди на лекар гинеколог.
Пожелавам ти бременност, но бъди по разумна, едва ли някой по снимка може да прецени.

# 907
  • Мнения: 7
Благодаря да трябва да ида но преди това ще направя тест за бременност да видя

# 908
  • Мнения: X
Какче, дойде ми, да. Ще ти пиша ЛС  Hug

# 909
  • Мнения: 17
Момичета, не знам дали все още някой влиза в темата, но не знам къде другаде да пиша. След установяване на мисед, док ми препоръча да пробваме изчистване с медикаменти-мифежин и топожин.  Уж всичко беше наред и при прегледа ми беше казано, че съм успяла да се изчистя, но имам много кръв в матката. Вече месец не спирам да кървя, като се образуват и съсиреци. В истерия съм вече, миналия петък бях в клиниката, сложиха ме на системи, гледаха ме и уж изхвърлих и последните съсиреци, за ден кървенето намаля, после пак се засили и пак съсиреци... Някой има ли опит с такова нещо, утре съм пак на лекар, но съм ужасена, че кървенето не спира.

# 910
  • София
  • Мнения: 8 637
На мен не ми се е случвало, но в крайна сметка защо не направят кюртаж/ревизия на матката? Да огледат дали има нещо и да го махнат.
Предписаха ли ти нещо?Обикновено дават метергин, за да се изчистиш по-бързо.

# 911
  • Мнения: 679
На мен не ми се е случвало, но в крайна сметка защо не направят кюртаж/ревизия на матката? Да огледат дали има нещо и да го махнат.
Предписаха ли ти нещо?Обикновено дават метергин, за да се изчистиш по-бързо.
Peace съгласна съм!
Винаги е по- добре да си изчистиш сама, Но не на всяка цена. Консултирай се ако трябва и с друг лекар и ако е нужно направи абразио. На мен след кюретаж не спря да ми зацапване дори след като мина един редовен цикъл - оказа се, че имам полип. Може да не си се само изчистила може и друг да е проблема - при всички положения потърси компетентно мнение.

# 912
  • Мнения: 320
Здравейте момичета, искам да попитам има ли някоя от вас с резус фатор отрицателен...питам защото аз се оказах такъв, а след миседа ми не са ми били ваксина...сега съм отново бременна и съм много притеснена... Shocked

# 913
  • София
  • Мнения: 8 637
Аз съм с рх-.
Първото ми забременяване завърши със спонтанен и не ми биха.
След това имам 2 кюртажа и една успешна бременност. След раждането не се наложи, но след кюртажите да.
Правила съм си изследване за антитела по време на бременността и нямах.

# 914
  • Мнения: 320
Аз съм с рх-.
Първото ми забременяване завърши със спонтанен и не ми биха.
След това имам 2 кюртажа и една успешна бременност. След раждането не се наложи, но след кюртажите да.
Правила съм си изследване за антитела по време на бременността и нямах.
Как се казва точно изследването и кога мога да го направя?

Общи условия

Активация на акаунт