За спонтанните и мисед аборти- моята история и съвет към вас

  • 297 877
  • 1 975
  •   1
Отговори
# 1 185
  • Мнения: 2 047
Имунология правена ли е ?

# 1 186
  • Мнения: 921
Да. Правих вливки

# 1 187
  • Sofia
  • Мнения: 857
Момичета, като чета все повече се плаша, за съжаление! Колко сходни тъжни съдби!
Аз съм също с две загуби - кухо яйце в 8 г.с и съмнение за Даун в 11 г.с! Втория кюретаж е заради висок риск и маркери!
Правих консултации в Щерев и при Кременски , кариотип, тромбофилия , тсх , хламидия ! Никой не ме  посъветва или спомена за ПИД ! Казаха, че най вероятно е случайно ( на 40 съм) ! Дори доц.Димова от мд е категорична, че е случайно! Сега отново правим опити , вече четири месеца и започвам да се замислям...ако се повтори 😥?! Решила съм ,ако не стане още няколко месеца не стане , да направим консултация с репродуктивен , но ме е страх, много!

# 1 188
  • Мнения: 16 871
Сузана, а как установихте Даун -
 пренатест, амниоцнтеза, хорионбиопсия ?

# 1 189
  • Sofia
  • Мнения: 857
ver4eto_sv, нито едно от изброените! Само от феталната и бхс преизчислен риск 1:4 , голяма нухална гънка! Препоръката в Щерев беше, че няма нужда от хорионбиопсия!

# 1 190
  • София
  • Мнения: 877
Не е трябвало да правиш аборт без  амниоцнтеза или хорионбиопсия.

# 1 191
  • Sofia
  • Мнения: 857
  Минало свършено 😥, доверих им се, все пак уж,, Щерев" ! Казаха , че при всяко положение има някакъв проблем!
Сега се моля да успея да забременея  и всичко да е наред, защото съм се замисляла и за пид ! 

# 1 192
  • София
  • Мнения: 877
Аз не съм доволна от Щерев при възникване на проблем, мързи ме да разказвам Simple Smile И са много претоварени.

# 1 193
  • Sofia
  • Мнения: 857
Аз не съм доволна от Щерев при възникване на проблем, мързи ме да разказвам Simple Smile И са много претоварени.
О, аз също....и мен ме мързи! Супер натоварени, като роботи, и претупват прегледите! По обстойни и качествени прегледи съм имала в квартала!
Но тогава им се доверих , като знам , че да професионалисти! А и двата ми кюретажа там са направени без грешка! Това е, но вече не бих отишла!

# 1 194
  • Мнения: 16 871
Сузана, съжалявам! Обаче, тия тъпаци вместо да ти ппедложат амнио, което дава 100% отговор ти предлагат аборт?! Бхс е само статистика и все пак според нея има шанс детето да е здраво. Направо ме избива на агресия срещу такива тъпанари.


Минало е вече, пожелавам ти всичко да се нареди и скоро да гушкаш своята мечта!

# 1 195
  • Sofia
  • Мнения: 857
Благодаря ти 😘😘😘

# 1 196
  • Мнения: 335


Интралипид назначен от доц. Русев.
В Истанбул отричат имунологията и не ми назначават нищо оттам за по-високите НК клетки
[/quote]
Колко процента са НК клетките при забременяване?

# 1 197
  • Мнения: 921
Не съм ги изследвала след забременяване. Изследвах ги преди и правихме вливки по време ба ову, след това 7 седмица и в 8ма спря сърдечната дейност. Зацапвах с кървене от 6та седмица

# 1 198
  • София
  • Мнения: 877
И аз съм доволна след кюретажа в Щерев Simple Smile И от раждането съм много доволна-предизвикано, с оплетена пъпна връв. Но едно ембрионче си замина в мисед, виждат, че е слаб пулс, малки размери, само че викат след една седмица как ще се развие. Никакви изследвания, после-втори с кухо яйце. Още ме е яд за този ембрион, сега си имам второ дете вместо него, но на яд ме е Simple Smile

# 1 199
  • Sofia
  • Мнения: 857
Балтазара, съжалявам! Няма за какво да те е яд, зад гърба ти е, а и имаш здраво детенце💗! А с мисед и кухо яйце намери ли причина, излезе ли нещо!? Ние сега споменах , правим опити , но много ме е страх да не се повтори 😥! Мисед и съмнение за Даун- кариотипи норма, и двамата пием доста добавки, аз и тироксин , при бременност фракси! А , и дуфастон от 16 ти ден, въпреки, че прогестерон е ок!

Общи условия

Активация на акаунт