За бременните и коланите!

  • 9 995
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 47
Винаги съм слагала колан - навик. Когато бях бременна коланът беше постоянно закопчан. Аз сядах и прехвърлях горната, по-дългата част през глава и така тя заставаше между гърдите ми. Долната част, която, по принцип, минава през корема, оставаше под мен. Така съм пътувала през цялата бременност и то доста.
Забележка: Аз съм с шофьорска книжка на трупчета. Само се возя.

# 46
  • Мнения: 188
аз направо се задушавам от глупавия колан и предпочитам без него, но гледам също да карам по-кротко от преди Simple Smile

# 47
  • Мнения: 5 500
аз направо се задушавам от глупавия колан и предпочитам без него, но гледам също да карам по-кротко от преди Simple Smile
Глупавия колан може да спаси живота ти и твоя и на детето ти!

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 23 604
аз направо се задушавам от глупавия колан и предпочитам без него, но гледам също да карам по-кротко от преди Simple Smile
Глупавия колан може да спаси живота ти и твоя и на детето ти!
Мдааа, само с колан.

# 49
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Слагах в началото на бременността, накрая много ме притискаше и спрях да го слагам  Crossing Arms

# 50
  • Мнения: 1 446
Цитат на: Abadjieva
........................Аз слагах, защото се чувствах по-защитена, но не го ползвах по традиционния начин, а само горната част, която минава между гърдите. На практика коланът ми беше непрекъснато закопчан и аз, като седнех, се промушвах под напречната му част............

И аз така, даже сега по навик го слагам по този начин и после се усещам Grinning
И аз така.

# 51
  • Мнения: 1 187
Е добре че не бях с колан,като катастрофирахме-бях в 5-ти месец бременна.Сега сигурно нямаше да имам бебче.Колата ни нямаше еърбег.Но ние пък имахме КЪСМЕТ!

Ето потвърждение

# 52
  • Варна
  • Мнения: 567
Едно решение за коланите, използват го в самолетите.  Слага се една малка плоска възглавничка между корема и колана.  Аз съм твърдо за коланите, веднъж ме спасиха.

# 53
  • Мнения: 723
И като бременна, и не като бременна - задрължително слагам колан! Никой не е в състояние да ме накара да пътувам без колан - толкова съм свикнала, че като ако не го сложа имам чувството, че се лашкам напред назад... Peace

# 54
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 917
Колан слагам само, когато шофирам извън града. За градски условия, когато ми се налага да слизам от колата примерно 2-3 пъти в рамките на 3 километра - мерси!

Сетих се сега аз един трик. Дали не е възможно да се мине с номера, че съм бременна, ако например ме спрат полицаи заради липсата на колан newsm78 Не съм чела за това разрешение за бременни и дебели хора, но ако някой е по-запознат нека го разясни - от кой месец бременната има право да не слага колан? Според мен потенцилната опастност от колана е най-голяма в първие 3-4 месеца, когато бебето се намира ниско.

# 55
  • Мнения: 723

Сетих се сега аз един трик. Дали не е възможно да се мине с номера, че съм бременна, ако например ме спрат полицаи заради липсата на колан newsm78 Не съм чела за това разрешение за бременни и дебели хора, но ако някой е по-запознат нека го разясни - от кой месец бременната има право да не слага колан?

Можеш, да  Peace Една моя приятелка, която по принцип си има коремче, от три години все това лъже, а друга, по-слабичка, казва, че докторът й е забранил, защото е с рискова бременност. Никой не ги е питал в кой месец са. Peace

# 56
  • Мнения: 54
Не е желателно да  се слага колан по време на бременност

Общи условия

Активация на акаунт