Каша+плодово?

  • 2 944
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Това при нас е единственият начин дребният да яде плодово пюре; спокойно си ги смесвай Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 8 280
Каша+Плод.пюре=Кисел

# 17
  • Мнения: 983
И аз съм я правила тази комбинация, харесва й на бебка, хапва си я с голям апетит feeding

# 18
  • Мнения: 377
Аз също смесвам каша с плод или плодово пюре. Така става "по-лека" и е по-различна. А и Пепи така я хапва с огромен апетит.

# 19
и моето бебе трябва да го почвам с каша след 2-3 седмици но щом не е хубаво да се смесват пюрета например плодово със зеленчуково защото натоварва коремчето това неважи ли и за смесването на каша с пюре  newsm78

# 20
  • Мнения: 27 524
Щом ще захранваш,първо няма ли да започнеш с малко оризова каша в млякото?

# 21
  • Мнения: 1 110
И моя бебо чиста каша не ще и редовно му я смесвам с плодово пюре и АМ, тогава протести няма. Скоро пробвахме на Блевит Плюс една безмлечна с 5 плода, ми тя не само че мири6е от далече на разни силни ароматизатори , но и Алекс се изприщи от нея. Та продължаваме по старо му със миксовете Grinning

# 22
  • Мнения: 2 768
Ние плодовите пюрета само така ги ядем - иначе не иска да ги вкуси! За следобедна закуска забърквам 3-4 лъж. каша и половин пюре.

# 23
  • Мнения: 70
Аз винаги слагам плодово пюрер за да разнообразя кашата на бебка!

# 24
  • Мнения: 507
Понеже кашите доста ни запичат винаги добавям плодово пюре или намачкан плод.

# 25
  • Мнения: 1 555
Аз давам каша на Хумана, но започнах да слагам и плодово пюре, защото кашата е ужасно сладка ! Нищо не ти пречи да слагаш

# 26
  • Мнения: 247
Да, случвало се е, но пюрето е не повече от 30 мл, иначе не мога да заситя малкия лакомник Grinning

# 27
  • Мнения: 4 392
Мисля,че няма проблем.А по-кьсно можеш да замениш плодовото пюре  с плодове.

# 28
  • Мнения: 2 271
Аз правя само така.Дори наблягам на плодовото пюре.Винаги слагам разхлабващи пл.Така и се регулира изхождането.

# 29
  • Мнения: 7 640
Каша+Плод.пюре=Кисел
не е съвсем вярно Naughty Киселът е плодово-млечна каша- вари се нишесте с плод и де добавя АМ

Общи условия

Активация на акаунт