Есенната тема на ЯНУАРЧЕТА 2011 (54)

  • 54 126
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 455
Да, Калоян на амнезия е рожденик днес! Пожелавам му да е здрав, весел, щастлив и с много късмет.Да е най-готиния и добър батко за двете си сестрички!!! Hug

амнезия, честит празник мила! Heart Eyes


Елч, много неприятно всичко това. Аз сега си взех да пия малко  магнезий. Четох че при липса на магнезий, или по-скоро при недостиг може да де провокират алергични реакции при лица склонни към такива. Досега не си имала алергия към някакви материи, нали? А към друго?

А аз мисля, че има още доста неща за харесване в теб, освен ушите и краката.... Hug

# 736
  • Мнения: 496
Честит рожден ден на батко Калоян! Да е жив и здрав, и много да помага на мама за гледането на сестричките!  Hug    party023 newsm59

Елч, уби ме с тия крака и уши!  Joy  Глупости говориш!  Mr. Green

# 737
  • Мнения: 485
Момичета благодаря ви Simple Smile Да, днес Калоян има РД. На мен нещо не ми стигат ръцете да пиша. Засега се справяме, но си имам помощници. Не смея още Невена да я слагам в ерго раницата, въпреки че имам подложка за новородено.
Като се роди такава голяма и все имам чувството, че е поне на месец и че съм родила преди сума ти време. Като бяхме миналата седмица на консултация беше 4460 и 53 см. Калоян беше толквоа на месец и половина, а тя на две седмици  Laughing

Малко късно, но раждането мина добре. Малко по-бавно отколкото второто. В началото бях с нерегулярни контракции, но след като ми сложиха упойката и пуснаха системата всичко се нормализира. Накрая се озорих с напъните, но предполагам, защото беше по-голяма. Трябва да ставам, че имам да правя баница за довечера.

# 738
  • Мнения: 183
Момичета  Hug  Heart Eyes

Здраве и щастливо детство на пропуснатите рожденици ( на патерици ) и на Дария  ura  party023  bigdance2 - Амнезия , и ти се от майките герои.  bouquet

Елч -  Joy разсмя ме с краката и ушите -  Hug - дано се размине операцията  Praynig

Скрит текст:
Нашата кака е с начална двустранна пневмония  Tired - на снимка я видяха ( а той като ревна , че за него няма снимка  Laughing - приключение  Mr. Green) та утре ще го видим и него ( на слушалка за сега) до каква степен се е подредил. Значи от коледа до сега ( и не само разбира се) като се замисля какво се изпи като количества лекарства и какви пари се оставиха в аптеката , лошо ми става. Но виждам , че не сме само ние - а те тепърва идват нови вируси  #Cussing out- какво ще правим....

Последна редакция: чт, 22 яну 2015, 19:28 от фея зловеща графиня

# 739
  • Мнения: 496
Фея, ужасно. Да оздравяват бързо децата!  Praynig

Честит рожден ден на Дария!  Да е жива и здрава, много щастлива и усмихната!  Дейзи,  честит празник!    party023

# 740
  • Мнения: 455
Честит Рожден Ден на Дария!  Hug Да е жива и здрава, щастлива, добричка, с късмет и много да радва всички ви Дейзи!  Heart Eyes

Фея, ужасно с тия болести.Пожелавам максимално бързо оздравяване, прегръщам ви! Hug

# 741
  • Мнения: 369
Фейче, ох стискам палчета бързо да овладеете положението  Praynig Praynig Praynig Praynig

Дейзи честит рожден ден на сладка Дария!! Здраве и късмет! Целувки!  Hug Hug

Елч  Hug Много си си хубава! Пу пу!  Heart Eyes

# 742
  • Мнения: 192
Дейзи - Честита ти рожденничка! Да расте здрава и щастлива! Hug  bouquet

Амнезия - на патерици  Embarassed - Честит Рожден Ден на Калоян! Да е здрав и да е най-добрия батко!!!! Hug

Фея Ужас Tired

Елч - как си днес? ДАно се разминеш с операцията Praynig

 Hug

# 743
  • Мнения: 455
Някоя мама ще може ли да пусне нова тема??

Сега се зачетох в стари теми, колко много мами пишеха...стана ми малко мъчно... Wink

# 744
  • Мнения: 748
Благодаря ви, момичета  Hug

# 745

Общи условия

Активация на акаунт