препоръчайте речник по английски

  • 2 000
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 748
Здравейте,въпроса ми е  кой какъв речник ползва в изучаването на английски?
Ще го ползва дъщеря ми която е на 9години и е на уроци от 4години.Започнаха да четат по лесни книжки и за това и е необходим речник.Желателно е да е говорящ.
Насочиха ме към  Koral English Dictionary.Изтеглих го ,но нещо не ми тръгва озвучаването.Ако съм сигурна в качеството му бих си го закупила.Не ми се купува на посоки ,искам повече мнения за да се ориентирам.Вие от кои речници сте доволни?

# 1
  • София
  • Мнения: 28 559
Корал може да се ползва онлайн. Този е добър - http://www.thefreedictionary.com/  Има озвучаване, ползвам го само онлайн, не знам дали има опция да се инсталира на комп. Той е англ. - англ., но след като дъщеря ти учи от толкова години, би трябвало да ѝ върши работа.

# 2
  • Мнения: 748
Благодаря milenaka ,но мисля,че въпреки четирите години изучаване на английски език все още не е за англ. /англ. речник.Освен това искам нещо което да кача на копютъра и да не зависи от нета.Може да си ползва и онлайн речници ,но да има поне един офлайн.

# 3
  • Мнения: 2
Здравей! Ако ти трябва речник с думи BG- EN и EN-BG си изтегли SA Dictionary, за мен той е най- добрия за деца! И горе в Tools даже ще намериш и тест да се превеждат думичките. А за нещо друго изтегли Tell me more or Rosetta Stone. Много добри програмки са! И голямо браво, че от малка учи езика!  smile3501
Хубав ден!

# 4
  • Мнения: 748
Благодаря   gracykh !
Ей сега ще разгледам това което си препоръчала.Точно детски ми трябва,опростен и да се работи лесно.Да не губи време и интерес докато търси някоя думичка!

# 5
  • София
  • Мнения: 501
Препоръчайте речник на хартиен носител

Общи условия

Активация на акаунт