Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Професия ИТ специалист

• 95 051
  • 591
  •   1
Отговори
# 585
  • UK
Второ мнение за Udemy, курсовете на Colt Steele например дават добра основа за html, css, js, има и такива за тестване. Днес например повечето курсове са намалени на 10-12 паунда.

# 586
Не може да се сравнява Udemy със Софтуни или Прагматик. Софтуни има голяма база със задачи и система за проверка на решенията, а програмиране се учи точно с решаване на задачи.

# 587
Добре, че само СофтУни има база със задачи Grinning
И моето мнение е, че Прагматик е по-добре за начинаещ. Udemy и т.н. според мен са за човек с малко идея за нещата. Сам, от нулата и само онлайн няма да е много успешно, а в Прагматик ще чуе и хора с опит на живо.

# 588
Е яз имам опит само със Софтуни, затова така го написах.

# 589
  • София
Според мен Прагматик е по-добрия избор. Софт уни е добре, но бързи резултати няма да има там, не е като предишните академии на Наков, а според мен лично е по-ориентирана към печелене на пари. Курсовете се  разбиват на много подкурсове, които уж са по-евтини и по-къси, ама реално, ако сметнеш цялото време и пари, което ще вложиш във всички необходими курсове си е доста повече от Прагматик, а при добра организация в Прагмактик ще получиш повече теория и практика.

# 590
Здравейте, търся съвети спешно или услугите на ИТ специалист! Тази нощ получих код за потвърждение за влизане във фейсбук, което няма как да стане, защото съм спала. Днес не успявам да вляза в имейла си. Той е хакнат, а от там и профилите, в които съм регистрирана с него, вкл. и фейсбук. Промених основната поща във фейсбук и паролите на всичко, но 5 минути след като го направя, някой ми сменя паролата в социалната мрежа. Това се случва няколко пъти и сега не мога да вляза изобщо. Моля ви за съвет, препоръка за специалист или контакт, на някой, който разбира!

# 591
  • в 1001-та нощ
Трябвало е с възстановяване на акаунта да се "отлогнете" от всички устройства, и да добавите двуфакторно удостоверяване. Паролите да съдържат - големи и малки букви, цифри и символи.

За процедурата за хакнат профил не съм наясно - може би Ваши приятели да рипортват, че профилът е хакнат. Предполагам ще изискат от крадеца удостоверяване с документ за самоличност, както е при съмнение за фалшиви имена.

Общи условия

Активация на акаунт