Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 15 окт. 2014, 22:34 ч.

Професия ИТ специалист

• 88 237
  • 522
  •   1
Отговори
# 375
Някой успешно да е подкарал iOS на Windows 8.1. Техническите характеристики ги покривам и уж всичко трябва да е наред, но не иска да приеме един от изискваните пачове Tired Засега това е единствения ми вариант, защото не мога да си позволя Маc и ако не стане ще трябва да се откажа.

# 376
Във виртуална машина или как? Аз нямам опит с нито едно от двете, но ми е интересно все пак.

# 377
Във виртуална машина след което в нея инсталирам каквото ми трябва.
Дъщеря ми има колега, който има Мас и ми описа, че невероятно лесно можело да смениш системи, тук такива неща няма, мъка и error-и.

# 378
Аз на мак имах виртуалка с уиндоус. Rolling Eyes
Обратното не ми е трябвало и не съм се сещала да пробвам.
То не че като имах Уиндоус на Мака вървеше, само ме беше яд, че не мога да ползвам програмата и купих и десктоп Laughing

# 379
  • София
Аз пък нямам опит нито с Mac и Windows, имам бегъл само с VirtualBox, KVM и подобни под Линукс  Mr. Green, но доколкото съм запозната виртуализация на OS на Apple може да се прави само върху харуер на Apple. Т.е. няма проблем да се подкара друг OS във VirtualBox например, но само на хардуер на Apple. Има разни проекти по въпроса, например http://www.hackintosh.com за OSX, но за iOS не съм мяркала подобен.

# 380
Точно хакинтош се опитвам да подкарам, но дотолкова се изморих, че вече почнах да ги обърквам технологиите. Embarassed Намерих си уж всички неща, които ми трябват, но не ще и не ще. Сега го мъча отново.

# 381
Някой тук работи ли дистанционно?

Аз от време на време

# 382
Имам предвид работата да ти е изцяло дистационна, а не просто да работиш от къщи или от друг офис от врем на време.

# 383
Имам предвид работата да ти е изцяло дистационна, а не просто да работиш от къщи или от друг офис от врем на време.

Дистанционно си е дистанционно. Работила съм 4 години от къщи за една фирма. Сега от време на време като фрийлансър.

# 384
Интересува ме колко често се срещаш реално с работодател, когато работиш по трудов договор. Някаки такива неща.

# 385
Аз от офис работех, но реално хората, с които работех ги видях веднъж за 10 години.
Преди това, пак така работехме, шефът идваше веднъж годишно, а съгласувахме работата по два пъти на ден.
Личният контакт има много предимства, но и без него може да е продуктивно.

# 386
Да, мен ме интересува случая, когато си работиш от вкъщи.

# 387
Като фрийлансър не се срещам със шефовете изобщо. Всичко става виртуално по скайп. А иначе когато работех постоянно в къщи, по 1 път на година примерно за по бира. В днешно време, когато дори децата не излизат навън да общуват, от кой зор да се срещам пък аз лице в лице с хората, с които работя. Всичко може да се прави от разстояние. Дори документи могат да се подписват и пращат по куриер примерно.

# 388
Мерси Simple Smile

# 389
  • Sofia
Аз също се записвам в темата - аз също съм в IT сферата и мъжа ми.
В момента съм пътуващ консултант но фирмата се трансформира през последните месеци и най-вероятно ще си търся нова работа. Малко мъртъв сезон е сега за търсене на нова работа, но да видим...
Минала съм през бизнес анализ, процеси, интеграции.

Общи условия

Активация на акаунт