Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Професия ИТ специалист

• 93 174
  • 571
  •   1
Отговори
# 570
  • Варна
В нашата фирма често се шегуваме, че шефът трябва да прибира комисионна, толкова много двойки има. И намерили се в офиса, и преквалифицирали се покрай мъжа си (като мен например).
Лично аз, не съм програмист и никога няма да бъда, просто покрай ММ видях че има вариант за човешка работа (условия, заплащане, работна етика, колеги и тн), и е постижимо след определени усилия от моя страна.
Копах няколко години преди да започна ИТ работа, но определено си заслужаваше.

Това е точно като предишната ми фирма, където имаше тооолкова много двойки. Чак по едно време стана почти неморално.. имаше хора, които късаха с колега и тръгваха с друг човек от същия екип. Joy Сега при тях още е така, но аз съм в друга фирма, в която сме доста по-малко на брой (общо, а пък откъм жени съвсем).

Иначе с моя мъж сме от семействата IT. Само дето той е QA, а аз програмист. Satisfied Допълваме се много добре.

# 571
Здравейте, има ли някой който е завършил курс при Advance Academy  във Варна? Какъв опит имате с тях?
Благодаря и хубав ден ви желая Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт