Боледуване на децата ни - тема 18

  • 29 913
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 21 275
Лилия златна , благодаря,попитах ги,казаха,че може и на нас ни е близо градината иначе  Peace

Моята свекърва ми прочела мислите и купила течен вит.Ц  Crazy

# 46
  • Мнения: 1 103
Лисе супер,щом дават,така хем и детето има с какво да се занимава,хем и тетрадките са под предназначение! Hug

# 47
  • Мнения: 21 275
 Hug
Те си ни знаят,че сме от кекавите,и дават какво да правят  Peace

ох имаме кашлица още от време на време,утре ще правим първата инхалация ,колко мога да направя ?

# 48
  • Мнения: 3 788
И аз с въпрос за инхалациите.Бе мн.сопол,много нещо....Кашлица почти няма,ама носа на половин час изригва,хем 4ти ден капем АБ капки.Хремата е зелена само сутрин,но е обилна.Инсталации дали ще помогнат при тоз сопорляк,че вече идея нямам какво да правя.

# 49
  • Мнения: 1 103
Лисе,правих по 3,Уми,нямам идея,нашия сопол си върви все отзад!

# 50
  • Мнения: 21 275
Лисе,правих по 3,Уми,нямам идея,нашия сопол си върви все отзад!
Благодаря , а има ли значение през колко часа ще е ,понеже утре ще се прибирам в 17:30 и ще гледам да направя първата към 18 ч,че да стерилизирам инхалатора,следващата кога да е ?

Извинете за въпросите,ама идея си нямам  Embarassed

Иначе и нашите сополи са все назад и залагам големи надежди на инхалатора.

Уми вие МБ правихте ли ?  newsm78

# 51
  • Мнения: 1 103
Ами ще направиш една в 18ч и една преди да лягате,според мен проблем няма!

# 52
  • Мнения: 21 275
Благодаря   bouquet

# 53
  • Мнения: 3 788
Тц,без...Аз почнах АБ капките в неделя,че за сефте видях зелен сопол в носа и.Вчера УНГ каза,че добре съм направила.Ма вчера хремата беше по слаба,а днес е чудо и отзад има нещо,щото отвреме навреме изкашля храчка,но я гълта естествено. Crossing Arms

# 54
  • Мнения: 3 788
Ай,пак съм тук ooooh!Малката яде развален пастет(не питайте защо и как).Три пъти е боднала в него с върха на пръста си...Дали ще и стане нещо.Накарах я да повърне след 2 изпити чаши вода,обядът и излезе....Друго какво мога да направя освен да чакам дали ще се натрови.. Tired

# 55
  • Мнения: 21 275
Олеле,Уми,дано нищо й няма  Praynig

# 56
  • около Варна
  • Мнения: 1 084
Уми, няма да се натрови от толкова, най-много да си разбута коремчето с разстройство или повръщане, но ти си я накарала да повърне, така че нищо му няма на детето.

Малкият изкара веднъж повръщане и разстройство, уж оздравя, от петък пак наново, най-странното е, че има ден-два затишие и разстройството се връща, нещо греша ли. Вчера е прегрешил с диетата и всичко започна отначало, тази вечер и повърна.

# 57
  • Мнения: 3 788
Мерси,Виви,и аз мисля,че нищо няма да и стане,но страх лозе пази.Изпи 1чаша мляко, 1активен въглен,1про биотик и изяде 1бой и да отива на градина вече,че не се трае..Работя с 25деца,всякакви,но 2дни съм вкъщи и съм по-изморена,отколкото на работа WhistlingСори за офа,ама днес ме вади от нерви!

# 58
  • София
  • Мнения: 4 122
Благодаря Ви момичета.
Уфф надявам се най накрая да се оправим и да спре малко с тея болести, че се измъчихме и двете.

А междувременно забравих да питам: Мога ли да започна да давам Имунокол коластра сега? Или трябва да изчакам да си изпием АБ-то и чак тогава?

# 59
  • Мнения: 2 532
И аз все мислех да походи до като не съм още на работа, но ... все пак по важното е да са здрави, пък после има да ходи ще не ще....В работата много ми се радват като знаят, че нямам баби под ръка и съм с ясленче. Чудят се къде да ме сложат, че да се отваря по малко работа като излизам в болнични. Но пък и заплатата дето ми я дават не стига за бавачка, така че техен си проблем.
viliandar , Simple Smile Вървим по едни и същи стъпки за съжаление няма измъкване от боледуването в яслата до колкото съм чувала. А пък и сезона в който тръгват е просто супер.
Още се чудя за АБ дали не можеше да минем без него с някакви по силни локални препарати за гърло, смучещи и т.н. Защото сега като се замисля аз съм го "презаразила" защото от два дни по рано и на мен гърлото ми пламна, но аз се мажа със сода и де що има гадории дето знам, че помагат. Не мога да си позволя да боледувам, все това си повтарям.
Хич не е от сезона. Моят като тръгна посред лято, за 2 месеца изкара 4 вируса и при 5тия го спряхме вече за месец. ooooh! И по-рано щяхме, ама нямаше кой да го гледа. То и сега е голям зор, ама пак измислихме някаква схема.
С Клацида имаме напредък ние. 2 дни го давахме буквално насила и после му обясних, че ако не иска да му прилагаме разни хватки, трябва да го пие сам. Взе, че се нави. Mr. Green
Обаче с тая ангина, хич не иска да яде плодове(а той много обича по принцип). Ще каже човек, че му дразнят на гърлото, ама пък му се ядат кюфтета  Crazy Та се замислям и аз за някакви витаминки вече. Сега само вит. Ц давам. В момента на ампули, но преди пиеше някакво сиропче. Пишеше, че е извлечено от шишки newsm78

Общи условия

Активация на акаунт