Сериалите "Кухня" и "Физрук/Мутра по заместване"

  • 242 346
  • 2 237
  •   1
Отговори
# 1 545
  • Мнения: X
Сериалът е много готин и с нетърпение чакам да пуснат втория сезон. Дали го има някъде по торентите, макар и непреведен?

# 1 546
  • Мнения: 2 990
Дано да излъчат втори сезон скоро..... Загледах се снощи във Фитнес, историята е интересна, може и да се заглеждам по-често

# 1 547
  • Мнения: 5 435
Може ли накратко историята на Фитнес?

# 1 548
  • Мнения: 669
Сериалът е много готин и с нетърпение чакам да пуснат втория сезон. Дали го има някъде по торентите, макар и непреведен?

до 13 серия да тук, онлайн. обаче непреведен Simple Smile

ето ти го Simple Smile
http://seasonvar.ru/serial-23794-IP_Pirogova-2-season.html

# 1 549
  • Мнения: 2 990
Може ли накратко историята на Фитнес?

Главната героиня е едно момиче, пълничко, около 100 кг, която се разделя с годеника си и търси атлетични мъже. За съжаление обаче, такива няма за нея, защото..... Ясно е защо и момичето решава да отиде на фитнес. Обаче фитнеса се оказва скъп за нея и без да иска разбира, че всъщност, ако работи в него, тренировките и ще са безплатни. Започва да работи на рецепцията и в същото време тренира. Има разни драми около годеника и, друг мъж, колегите (от които една от колежките се държи ужасно с нея) и.... Горе долу това е, което разбрах Grinning

# 1 550
  • Мнения: 8 987
Може ли накратко историята на Фитнес?
Аз съм очарована засега от Фитнес.
Разказва се за неволите на една дебеланка.Всичко започна когато на репетиция за сватбата (май беше нещо такова)младоженецът я вдигна и се строполиха на земята,не я издържа и развали сватбата.Милата тя,понася голямо унижение заради физическите си данни.Напусна и работа като продавачка в супермаркет и се засили да отслабва в един фитнес.Взеха я на работа там и пак започнаха неволи,но и  голям смях.А женихът влезе в болница,но като излезе пак я търси.Но тя вече не го иска,напи се и преспа с един случаен,пък и той се записа във фитнеса и сега няма отърване от него.Simple Smile
Писали сме заедно с Мохини Hug

# 1 551
  • Мнения: 5 435
Благодаря Ви момичета! Ще го потърся онлайн да наваксам!

# 1 552
  • Мнения: 2 990
А треньорът с шапката не е ли един, който участваше в Хотел Елеон и беше бившо гадже на Даша ? Grinning Някакъв боксьор май

# 1 553
  • Мнения: 8 987
Да,той е,дето беше с плитчица.Щях да го пиша ,но съм изключила.
А мацката в главната роля участва във неизлъченият още Слуга,с Милош.Голяма фенка му е,не пропуска негов пост(почти като мен Joy)

# 1 554
  • София
  • Мнения: 8 103
От премиерата на Кухня

# 1 555
  • Мнения: 669
Да,той е,дето беше с плитчица.Щях да го пиша ,но съм изключила.
А мацката в главната роля участва във неизлъченият още Слуга,с Милош.Голяма фенка му е,не пропуска негов пост(почти като мен Joy)
да. Роман Курцин уаства в Крим и сериала Меч... Скоро снимаха на Свети Влас някакъв филм с Кирил Кяро и Бг артисти, май Духовникова или  ... ее де оная дет сега е Макариев,да Луиза григорова май беше А мацката не ли дъщерята на шеф Витя?Дето се занимаваше с молекулярна кухня ев сериала Кухня?

# 1 556
  • Мнения: 2 990
Да,той е,дето беше с плитчица.Щях да го пиша ,но съм изключила.
А мацката в главната роля участва във неизлъченият още Слуга,с Милош.Голяма фенка му е,не пропуска негов пост(почти като мен Joy)
да. Роман Курцин уаства в Крим и сериала Меч... Скоро снимаха на Свети Влас някакъв филм с Кирил Кяро и Бг артисти, май Духовникова или  ... ее де оная дет сега е Макариев,да Луиза григорова май беше А мацката не ли дъщерята на шеф Витя?Дето се занимаваше с молекулярна кухня ев сериала Кухня?

Не. Ако беше Катя, веднага щяхме да го отбележим Grinning

# 1 557
  • София
  • Мнения: 8 103
Аз не мога да се сетя, Боря в кой филм или сериал съм го гледала?

# 1 558
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Аз не мога да се сетя, Боря в кой филм или сериал съм го гледала?
Боря игра някаква третостепена роля в някоя от Елхите, беше бащата на една чалната полицайка. Не се сещам за другаде...

# 1 559
  • София
  • Мнения: 8 103
Сега погледнах в Гугъл. В "Гуляй, Вася" и "Аритмия" съм го гледала. А той участвал и в новата Кухня.
А главната актриса е отслабнала с 20 кг. Ето една статия за втори сезон https://www.vokrug.tv/article/show/15496215021/

Общи условия

Активация на акаунт