Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 24 окт. 2014, 15:20 ч.

Сериалите "Кухня" и "Физрук/Мутра по заместване"

• 199 610
  • 1 639
  •   1
Отговори
# 1 635
  • Пловдив
Световно първенство за готвачи и бармани води в Равда звездите от „Кухня“
https://www.gramofona.com/burgas-lyubopitno/svetovno-parvenstvo- … yVKQpsxC_r7-liIwQ

# 1 636
Купата съдържа половин кило злато?? Т.е. струва около 50 000 лв? Защо са си правили труда да го превръщат в купа, можеше направо да дадат парите...

# 1 637
Световно първенство за готвачи и бармани води в Равда звездите от „Кухня“
https://www.gramofona.com/burgas-lyubopitno/svetovno-parvenstvo- … yVKQpsxC_r7-liIwQ
Страхотна новина.Със сигурност ще има репортаж,но все пак някой ако присъства лично да се отчете тук.
Аз нещо не мога да се наканя да гледам на руски и Кухнята и Гранд,ще си чакам по тв-то.
Честито да е днес милото момче Милош.Да е здрав,все така талантлив и харизматичен и да ни радва с още повече роли(но да ги излъчват в БГ все пак Simple Smile)

# 1 638
Апропо, забелязали ли сте, че специално Катя един път й казват Екатерина Викторовна, а друг път Екатерина Семьоновна? И за други персонажи съм забелязала несъотвествие  между име и бащино име, но в момента не се сещам да цитирам.

Цялото име на Катя е Екатерина Викторовна Семёнова Peace Просто не носи фамилията на баща си, това е. А сега уж трябва да носи фамилията на Денис, ама дали? newsm78 Друго несъответствие между име и бащино име е това на Костя - Константин Константинович Анисимов, а баща му се казва Тимофей Ильич.

# 1 639
  • weltweit
Ха, не знаех за Катя, а уж съм върл фен на сериала. Костя нали не познаваше баща си и затова може би е Константинович, вместо Тимофеевич. Примерно да е взел за бащино името на дядо си, ако не е припознат?

Вече има планове за 2ри сезон на "Война за  отель", пак 13 серии с пускова дата декември 2020. Да видим какво ще направи Витя с печалбата.

А и какво се случи с персонажа на сина на Баринов от първата заигравка със Сочи и кулинарния конкурс? Нещо го писаха пас за сега.

Последна редакция: пн, 13 яну 2020, 21:12 от Сиренце

Общи условия

Активация на акаунт