Сериалите "Кухня" и "Физрук/Мутра по заместване"

  • 242 367
  • 2 237
  •   1
Отговори
# 1 905
  • Мнения: 3 225
Валентина, благодаря.
Катя не е ли друга актриса, много различна ми се вижда.
А Елеонора е във вихъра си, страхотно играе.

Аз съм фен на Елеонора (на актрисата, наскоро научих през какви сериозни изпитания и перипетии е минала в живота си)
Скрит текст:

Нагиев, Баринов, Джокович не могат да се мерят с нея.
Според мен, разбира се, моля никой да не се обижда.
Харесвам също Саша, много отработени жестове, все едно е работил в хотел.
Да не забравя Никита Тарасов, много голям актьор!

# 1 906
  • Мнения: 474
Валентина, благодаря
Катя не е ли друга актриса, много различна ми се вижда.
А Елеонора е във вихъра си, страхотно играе.

Катя е същата-Валерия Фьодорович 🙂

# 1 907
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 087
Иавинявам се, че не е точно по темата, но свалих Кухня, бойна за хотела. След това видях, че трябва да сваля и субтитрите, никога не съм правила това упражнение. Но като добавя субтитрите ми излизат не на билгарски, а на някакви йероглифи. Къде бъркам? Някой може ли да ми обясни стъпка по стъпка къде да кликам та да ми излезат на нормален български?
Благодаря предварително на отзовалите се.

# 1 908
  • София
  • Мнения: 4 429
Скрит текст:
Иавинявам се, че не е точно по темата, но свалих Кухня, бойна за хотела. След това видях, че трябва да сваля и субтитрите, никога не съм правила това упражнение. Но като добавя субтитрите ми излизат не на билгарски, а на някакви йероглифи. Къде бъркам? Някой може ли да ми обясни стъпка по стъпка къде да кликам та да ми излезат на нормален български?
Благодаря предварително на отзовалите се.
Потърси в настройките на плеъра СУБТИТРИ и смени кодирането на Cyrilic (Windows 1251) или на Defalt (Windows 1252)

  ето как е в VLC player

# 1 909
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 087
Мари_Мар огромни благодарности, стана, цял следобед се мъчих.

# 1 910
  • Мнения: 335
Доста руски сериали има на Войо. Всичко, което са давали по БТВ и БТВ Комеди реално е там. В крайна сметка абонаментът е 3.33 лв на месец (1.70 евро), което нищо не е. Абонирах се за една година, да мога да гледам спокойно.  В торентите не всичко го има. Пробвах да гледам Гранд (тоест Хотел Гранд), но... не ме грабва изобщо. Скука и тъп хумор. Много повече ми допада Супер екипаж.  Кухня все още не съм гледал
Съгласна съм, Гранд не струва, както и Хотел Елеон и Кухня(след 4-ти сезон).

# 1 911
  • Мнения: 1 327
Не съм съгласна Simple Smile Нали знаете "за всеки влак..."
На мен Гранд ми е супер любим. Голям почитател съм аз. Така че на мен ми се гледа. Дори само заради Лев си струва.

# 1 912
  • Мнения: 335
Не съм съгласна Simple Smile Нали знаете "за всеки влак..."
На мен Гранд ми е супер любим. Голям почитател съм аз. Така че на мен ми се гледа. Дори само заради Лев си струва.
Ами, щом ви харесва, добре! На мен от спин-офите на Кухня само "Сеня и Федя" ми допада, жалко че от bTV Comedy не искат да го излъчат.

# 1 913
  • Мнения: 5 341
Аз пък се радвам, че не го излъчват по BTV Comedy. Дублажът само ще го съсипе, а не вярвам да го излъчат със субтитри като Кухня.

# 1 914
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 087
И на мен Гранд ми е любим и Хотел Елеон. Има случки и в хотела, и в кухнята, много повече хумор. В Кухня Сеня ми е досаден, изпечен крадец и във всяка серия здължително поне една кражба.
Харесвам и Суперекипаж, и Фитнес, само продължението на Гранда, онзи хотел в гората, забравих му името, не ми харесва. И толкова възхваляваният тук Мис Сладкиш, ами нищо смешно. Според мен де.
Аз ги гледам за кой ли път по БТВ Комеди, но там е кой кога дават малко трудно ги улучвам.

Дават тези дни една руска комедия Закуска с татко, много свежа, и Луи от Кухня има малка роля там.

# 1 915
  • София
  • Мнения: 14 638
Тъкмо почва 😃 и аз пак го гледам. Всяка делнична вечер от 22 ч.

# 1 916
  • Мнения: 9 107
къде го гледате?

# 1 917
  • София
  • Мнения: 14 638
БТВ Комеди. От 21 е първи сезон на Столичаните, от 22 - Кухня.

# 1 918
  • София
  • Мнения: 3 402
+1 за "Закуска с татко". Гледах и първия сезон на войната за хотела. Става.

# 1 919
  • Мнения: 9 107
БТВ Комеди. От 21 е първи сезон на Столичаните, от 22 - Кухня.
КУХНЯ ГО гледам пак, или слушам по-скоро, за Закуска с татко питах

Общи условия

Активация на акаунт