Сериалите "Кухня" и "Физрук/Мутра по заместване"

  • 242 138
  • 2 237
  •   3
Отговори
# 2 115
  • Мнения: 53
Гледайки отново хотел Елеон си давам сметка колко много са прекалили с образа на Павката. То шестокласник да беше, по-зряло щеше да се държи:grinning:

# 2 116
  • Мнения: 8 837
Е защо,типично разглезено поведение на богаташче? А пък е тоолкова сладък Simple SmileИ така хубаво завършва историята им с Даша.

# 2 117
  • Мнения: 53
Ееее, нищо лошо не казвам де Smile, ако така се е разбрало. Ама примерно като се хвалеше в една от сериите как обарвал една и къде му стигнала ръката SmileSmileSmile.....наистина все едно е шести клас, голямото междучасие Smile. Голям дечко е тук...в положителния смисъл го казвам това Smile

Изобщо как да кажа нещо лошо. Все пак Елеон ми е от любимите, а Павката и чичо Боря са тези, които най-много ме радват и разсмиват Simple Smile

Последна редакция: нд, 18 апр 2021, 19:42 от prodavalnik11

# 2 118
  • София
  • Мнения: 5 334
Колкото и да обожавам Милош (а то е много, много! Grinning), и колкото и да признавам, че именно ролята на Паша го направи известен в Русия ("Холоп" вече съвсем), и аз не го харесвам особено Павел. А за Даша да не говорим. Grinning

# 2 119
  • Мнения: 53
Момичета, и аз за Павел говорих (героя на Милош), не за самия Милош. Милош изигра страхотно Павел.

# 2 120
  • Мнения: 8 837
Е не казвам,че си казала нещо лошо просто си е класически глезльо и лекенце.Затова аз всичко му прощавам,щото е Милош(Тинче знаеш Heart Eyes).А пък и нали в Хотел Белград се поправя накрая момчето.Simple SmileНо са ми сладки с Даша и с удоволствие си ги гледам пак.Чакам любимата ми 19 серия.Чичо Боря и Сеня са персонажите,кито ме разсмиват до сълзи.Иначе и Костя ми е любимец.

# 2 121
  • Мнения: 53
О, да, Сеничка, как го пропуснах и аз. На този човек (Сергей Лавигин) комедията му е в кръвта. Костя също ми е от любимците още от Кухня. А пък за героите от Кухня направо не се сещам за такъв, който да не ми е любим, там всички бяха страхотни.

# 2 122
  • Мнения: 2 458
Ето тук може да се гледат руски филми и сериали, не можах да отсея само комедии, но всички, които са да ги давали по бг телевезии ги има:

https://filmisub.com/country/%D0%A0%D1%83%D1%81%D0%B8%D1%8F

# 2 123
  • Мнения: 53
И само да добавя още нещо, тъпичко може би, което повечето от вас предполагам вече знаят. Дианчето Пожарская се е развела с мъжа си миналата година и сега май чака дете от някакъв руски актьор.
А феновете на двойката Милош и Диана толкова много искаха да ги видят заедно не само на екрана, но и в живота....Ами то нещата в живота не стават така (не злобея, не го разбирайте така), но ето го резултата. Само Милош не знам още какво се ослушва Simple Smile

# 2 124
  • Мнения: 8 837
О, не знаех. Абе нещо не ми изглежда сериозна жена. Според мен тя го приема Милош като приятелче (от материалите които съм изгледала), лигави му се само, но той е във възторг от нея. Личи му, но май няма да го огрее.

# 2 125
  • София
  • Мнения: 5 334
Ами, в момента Милош е с една младичка, младичка руска танцьорка - Арина Волошина, мисля, че се казваше. Крият се, но имаше някакви засечки по коледните празници, тя е в Сърбия, даже провела семинар за танци там - в инстаграма ѝ е пълно с полудели фенки на Милош, които я нападат. Grinning

Аз Пожарская хич не я харесвам - нито визуално, а пък като актриса съвсем. Страшно повърхностна ми се струва. А Милош си е женкар, ясно, че ще ѝ обърне внимание. Ама и пък той не си е цвете за мирисане, колкото и да си го обичам. Grinning

# 2 126
  • Мнения: 53
Видях я сега тази Арина, симпатяга е. Нападали я фенки....ами и тяхната хич не е лесна Smile

Дианчето не знам доколко е сериозна, не я познавам Smile SmileSmile, но и аз съм от малкото, които не я харесват. Еми не можа да ме грабне с нещо тази жена и това си е...нека ми простят всички нейни фенове, но един човек не може да се хареса на всички. Иначе това че се е развела и бързичко забременяла не знам дали я прави несериозна. Но си признавам, че като разбрах, че мъжа и (вече бивш) бил режисьор ме жегна малко Smile

А за Милош, Вив - защо си мислиш, че е искал да го огрее с Диана. То пред камерите поведението е едно, какво му е иначе на сърце и душа, той си знае. Пък и е актьор човека Smile Може пък момчето да е просто възпитано и учтиво.

Много не съм гледала изявите им заедно, признавам, но ми се струваше, че натискът от феновете им да са заедно беше прекален, мина нормални граници. Направо им се чудя как са го изтърпяли това нещо, пак казвам, че според мен не бива да се подвеждаме от поведението им и усмивките им пред камерите и феновете. Сякаш всички бяха забравили, че си имат половинки (а те как ли са се чувствали) и като че ли никой не признаваше техния избор (на Милош и Диана). Но това си техен проблем, да се оправят Smile

# 2 127
  • Мнения: 53
Само да споделя, че изгледах хотел Белград. Хареса ми, сладури са, имаше забавни моменти. Но Елеон си ми харесва повече.

И Сеня и Федя почнах, гледах първите 3 серии - ок е, ама не е като да нямам търпение да гледам и по-нататък. И от него Елеон повече ми харесва. Иначе и Сеня и Федя много си ги харесвам и двамата още от Кухня, но може би защото тук са само двамата, няма го целия отбор идиоти от Кухня и някак си не е до това ниво.

С една дума на този етап любим си ми е Кухня, а след него си остава Елеон. Само това исках да споделя. Или както се казва, всеки с вкуса си Smile

Бъдете здрави! Това е най-важно! SmileSmileSmile

# 2 128
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Пожарская и аз не я харесвам. И е слаба актриса, ама толкова си може. Щом бившия й мъж е режисьор, ясна е работата. Определено е луда работа с фенките на Паша и Даша.

А Милош е хубавец, освен това ми изглежда мил и добър човек. Абе няма да го върна Joy

След Кухня съм фенка на сериала СеняФедя, големи са дебили и Федя го раздава плейбой, а в Кухня хич не му връзваха мадамите. Хотел Елеон не е лош, но много ме дразнеше образа на София Яновна и историята й с Джекович, Паша, бившия й мъж, абе Геновева. Чичо Боря и Паша ми бяха любими, а и Юля е голям образ, сега с кеф си я гледам в четвърти сезон на Гранд. И разбира се Лев Глебович, уникален дебил Joy А и Ксюша ме дразнеше в Елеон и в първи сезон на Гранд, но след това полека-лека започнах да я харесвам.

Последна редакция: пн, 26 апр 2021, 16:11 от Г-жа Букет

# 2 129
  • Мнения: 53
Милош и на мен ми изглежда възпитано момче, държи се на ниво, шегува се с мярка, не дава вид на главозамаян.

Иначе София и Джекович и аз не ги харесвах в началото, но после като се заобичаха като че ли героите им се промениха към добро, и почнах да ги харесвам. Направи ми впечатление играта на актрисата, която играе София и като и разгледах снимки в нета видях, че всъщност е доста красива жена. В първи и втори сезон на Елеон така я бяха облизали....И самата актриса нищо общо с образа на София няма, една ухилена, весела, лигави се ако щеш, прави едни физиономии пред камерите, а бе противоположност на София. Иначе историята и с Павел - това и аз не очаквах, да съберат (макар и за кратко) двете най-големи противоположности в сериала SmileSmileSmile. Тогава и двамата ми бяха симпатични, но поотделно, а заедно - ъъъъ, ко беше туй нещо Smile. Това беше едно от нещата, които харесах в Елеон - оплетените отношения и ситуации. Имаше доста по-малко комични ситуации от Кухня, но пък бяха заплетени, не говоря само за тези в любовен план разбира се. В крайна сметка, никой не е длъжен да хареса Елеон Smile SmileSmile

И на мен Ксюша не ми харесваше в началото, много нагло хлапе беше като камериерка, но и на нея героинята и се промени, започна да се държи много по-различно и взе да става приятна ако щеш.

Май на повечето чичо Боря и Павел са ни любимците от Елеон. Боря - недодяланото пиянденце, а Павката с безкрайните му сръбски поговорки.

Иначе за Диана - от това, което разбирам от нета май е в напреднала бременност и скоро ще става майка. Ако не продължава така усърдно да се крие, може и ние да разберем за събитието Smile. А приятелката и Юля, тоест Александра Кузенкина е станала майка наскоро, публикувала е снимки в инстаграма си, радвам се за нея, и на мен ми е голяма скица, страшна сачма е Smile.

Айде, да сте здравички! И като попаднете на весело руски сериалче, споделяйте тук Smile. Да си отдъхнем от Холивуд!

Общи условия

Активация на акаунт