Сериалите "Кухня" и "Физрук/Мутра по заместване"

  • 242 346
  • 2 237
  •   1
Отговори
# 1 695
  • Мнения: 8 988
Г-жа Букет ,ми вие открихте топлата вода! Joy Браво!Благодаря,сега и аз ще го гледам.
На руски е да,сърбите ги озвучават на руски и малко е турлюгювеч ,но по-добре от нищо.Обаче Милош е дублирал на руски своят герой,а тук не е негов дублажа ,май един мъжки и един женски глас дублират всички,но както и да е ще гледам.

# 1 696
  • Мнения: 9 107
Златна си! Благодаря много Simple Smile Намерих си ново занимание за утре Simple Smile

# 1 697
# 1 698
  • Мнения: 8 988
Леле,Букетче жива да си.Гледах го филма-смешен,цветен,прекрасен!Доста повече ми харесва от Холоп.И двата са разтоварващи ,но този е супер.Точно в стила на Кухня и Елеон,даже и една от мелодиите са използвали.
В това карантинно време точно такива филмчета ни трябват за повдигане на духа.През цялото време бях ухилена,много ми хареса.Ах,толкова са красиви Даша и Паша,така да си подхождат Heart
Това трябва да се гледа на голям екран или поне да се появи в замунда и ще си го сваля и гледам периодично(имам си такива филмчета,за повдигане на духа ).И импровизираната разходка из Белград ми хареса,красиво е там.И без това ще ми пропадне сигурно екскурзията до там SadПрепоръчвам го горещо филмчето.

# 1 699
  • Мнения: 8 988
Двоен пост, сори.
Забравих, като гледате филма да забележите, управителката на хотела(тази която го посреща) е Барбара, бившата на Милош.

# 1 700
  • Мнения: 8 988
В разрез с всички правила на форума-трети пост, дано не ме изтрият. Но не можех да не споделя с вас Сергей Лавьiгин (Сеня) в изолация, явно му е скучно Joy :
Скрит текст:

# 1 701
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Ох, Сеня е уникален дебил Joy с Федя са уникален синхрон и извор на безкрайни простотии Joy

Да докладвам: гледах Холоп, доста захаросана история, имаше смешни моменти, но като цяло ако не беше Милош ич нямаше да го гледам даже. Joy Тази вечер се точа на Хотел Белград, там имам големи надежди.

# 1 702
  • Мнения: 8 988
Да, уникална скица е, аз затова си го следвам.
Съгласна съм за Холоп, с какво точно е бил рекорди не разбрах.
Да споделиш за Х. Белград, аз вече 2 пъти го гледах 😁

# 1 703
  • Мнения: X
Аз изгледах и третия сезон на Фитнес. Много свеж сериал, очаква се догодина новия, 4-ти сезон.
Кога ще дадат втори и трети сезон в България, представа нямам.
През май започва излъчването на Мис Сладкиш /ИП Пирогова/ в Русия.

# 1 704
  • Мнения: X
След Кухня и Елеон, продължавам с Гранд. Тази Ксуша е най-противната героиня до момента - някаква пробивна селянка, която дошла в големия град да хитрее и да се продава, за да си осъществи мечтите. Много е зле сериала да поощрява миндилско поведение.

# 1 705
  • Мнения: 669
След Кухня и Елеон, продължавам с Гранд. Тази Ксуша е най-противната героиня до момента - някаква пробивна селянка, която дошла в големия град да хитрее и да се продава, за да си осъществи мечтите. Много е зле сериала да поощрява миндилско поведение.
КсЮша,ако искаше можеше да пробие още в първата серия,ако се сещаш какво и предложи шефа на учебното заведение или който там беше... Simple Smile  А да и тя е от Барнаул,а това е в Алтай, Сибир. На 150 км от Новосибирск,  който е третия по големина град в Русия. след Москва и Питер.Така ,че не е баш селянка Simple Smile

# 1 706
  • Мнения: 8 988
Е,недейте така Simple SmileОбраза на Ксюша смятам,че е измислен да е противопложен на Даша,да има от всичко по малко.
То и ние тук всички не я харесахме,но пак гледаме .
Един от най-веселите моменти в Хотел Белград,който ми напомни и Кухня и Елеон Joy:
https://www.instagram.com/p/B-fCiJdJu-T/

# 1 707
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Гледах хотел Белград! Уникален! Играят и Паша и Даша великолепно. Леко са залитнали в стил Костурица, но не много. И задълже ще се ходи в Белград!

Един от най-веселите моменти в Хотел Белград,който ми напомни и Кухня и Елеон Joy:
https://www.instagram.com/p/B-fCiJdJu-T/
Е точно т'ва е Костурица, та дрънка и музиката е в стил Горан Брегович Joy

# 1 708
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 087
Г-жа Букет къде го гледа? Помня някой беше пуснал линк, но сега не мога да го намеря.

# 1 709
  • Мнения: 8 988
Е,Букетче какъв Брегович,това е най-известната и използвана песен и в Кухня и в Елеон!Kaк си могла да я забравиш! JoyА ще има малко стил Кустурица все пак са сърби и действието се развива в Сърбия.
Скрит текст:


Дорет ,https://filmix.co/komedia/139836-otel-belgrad-2020.html

Общи условия

Активация на акаунт