Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 24 окт. 2014, 15:20 ч.

Сериалите "Кухня" и "Физрук/Мутра по заместване"

• 202 908
  • 1 699
  •   1
Отговори
# 1 695
Г-жа Букет ,ми вие открихте топлата вода! Joy Браво!Благодаря,сега и аз ще го гледам.
На руски е да,сърбите ги озвучават на руски и малко е турлюгювеч ,но по-добре от нищо.Обаче Милош е дублирал на руски своят герой,а тук не е негов дублажа ,май един мъжки и един женски глас дублират всички,но както и да е ще гледам.

# 1 696
Златна си! Благодаря много Simple Smile Намерих си ново занимание за утре Simple Smile

# 1 697
Мутра по заместване нещо я спряха.

ето ти от 1 до 4 сезон Simple Smile
https://filmisub.com/index.php?do=seriali&title=%D0%A4%D0%B8 … D1%80%D1%83%D0%BA

# 1 698
Леле,Букетче жива да си.Гледах го филма-смешен,цветен,прекрасен!Доста повече ми харесва от Холоп.И двата са разтоварващи ,но този е супер.Точно в стила на Кухня и Елеон,даже и една от мелодиите са използвали.
В това карантинно време точно такива филмчета ни трябват за повдигане на духа.През цялото време бях ухилена,много ми хареса.Ах,толкова са красиви Даша и Паша,така да си подхождат Heart
Това трябва да се гледа на голям екран или поне да се появи в замунда и ще си го сваля и гледам периодично(имам си такива филмчета,за повдигане на духа ).И импровизираната разходка из Белград ми хареса,красиво е там.И без това ще ми пропадне сигурно екскурзията до там SadПрепоръчвам го горещо филмчето.

# 1 699
Двоен пост, сори.
Забравих, като гледате филма да забележите, управителката на хотела(тази която го посреща) е Барбара, бившата на Милош.

Общи условия

Активация на акаунт