Ароматен дом, или ароматизирани свещи и спрейове

  • 86 613
  • 450
  •   2
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 238
Икейската ябълка не мирише. Само като си навра носа отгоре и то когато не е запалена. От техните единствено малките чаени, които миришат на ванилия. Дори без да са запалени мирише цялата стая на ванилия.

Съжалявам да го чуя, при нас се усеща, особено когато влезеш от едната стая в другата.

# 241
  • София
  • Мнения: 70
Про мен ароматизаторът за кола на Ритуалс определено е достатъчно интензивен, усещам го всеки път като вляза.

Сега се сетих, че имам такива като показаното горе за сенника. Къде се намират пълнители?

Поръчвам си ги от notino.bg, тъй като ги има само там. Като цяло продукти на Bath&Body Works не мисля, че има другаде за България. Малко е на късмет, защото не знаеш какъв точно ще е ароматът, който си поръчала, но засега не е имало нещо на марката, което да не ми хареса.

djekova, благодаря за полезното мнение. Интересува ме - електрическата аромалампа с този восък ли си върви? Необходимо ли е да се закупува нещо допълнително?

https://www.notino.bg/yankee-candle/scenterpiece-sweet-nothings- … heska-aromalampa/

Да, това са опаковките за електрическата аромалампа, пасват идеално в съдчето.
Не се купуват отделни части или някакви други неща. Трябват ти само лампата и купичка с восък, която да сложиш в нея. Simple Smile
По принцип пише, че лампата трябва да се използва само с опаковките восък, подходящи за нея, но мисля след като изхабя някоя, да я изчистя и просто да я ползвам като купичка, в която да топя восък на други марки, интересно ми е дали ще се получи, защото искам да разнообразявам ароматите възможно най-много. Smile

Последна редакция: нд, 17 ное 2019, 19:48 от djekova

# 242
  • Мнения: 2 228
Новите свещи на Глейд изглеждат обещаващи - едната с уд, другата с амбър. Доста софистициран подбор на аромати, харесват ми. Очаквам да ги намалят близките седмици и ще се позаредя (сега са на по 8 и нещо).

# 243
  • Мнения: 10 201
Точно за свещите на Глейд влизах. 😃 Дали ароматизират силно? Искам нещо по-интензивно най-накрая.

# 244
  • Мнения: 2 228
Миналата година бях вземала онази с лешниците, доста стабилно умирисваше, включително и без да е запалена.

# 245
  • Мнения: 7 011
Снощи си взехме от тези https://www.worldofscentchips.com/de/de/scentchips/basic-collection
Страшно интензивен аромат, чак по едно време ми призля и изгасих лампата. Ароматът беше Baby Powder, мирише много нежно и приятно, но като гори продължително време, става дразнещ, поне за мен.

# 246
  • Мнения: 2 838
Следя ви за свещите.
Последно изгорих една от Зара, доста добре миришеше, а честно казано я бях купила само защото беше намалена на 3 паунда.
От Янки кендъл съм крайно разочарована. Самите свещи горят на криво и реално не гори цялата. Отделно не миришат кой знае колко.

Редовно купувам и дифузери. Тези нещица с течността и пръчиците. Не съм сигурна дали се наричат дифузери. И при тях някой изобщо не ги усещам.

# 247
  • Мнения: 1 134
Да повдигна малко темата Simple Smile Днес има безплатна доставка в Noino.bg и ми се ще да си купя няколко тарта Yankee Candle. Бихте ли ми помогнали в избора на силен и траен аромат? А от този восък за арома-лампа, някой има ли впечатления? Предварително благодаря! https://www.notino.bg/thd/wax-curls-ceylan-vosk-za-aroma-lampa/

# 248
  • Мнения: 1 676
Хора,от къде си вземате ароматни масла за арома лампа???Качествени?Мерси Blush

# 249
  • София
  • Мнения: 70
Да повдигна малко темата Simple Smile Днес има безплатна доставка в Noino.bg и ми се ще да си купя няколко тарта Yankee Candle. Бихте ли ми помогнали в избора на силен и траен аромат? А от този восък за арома-лампа, някой има ли впечатления? Предварително благодаря! https://www.notino.bg/thd/wax-curls-ceylan-vosk-za-aroma-lampa/

Аз малко късно се включвам. От този восък от линка имам такъв, който мирише на какао. Не е лош, но не е много силен самият аромат, предпочитам тези на Янки. От тях доста любим ми е Winter wonder, но аз ползвам електрическа аромалампа със съотвяетните за нея восъци и не знам дали тартовете са също толкова силни като аромат. Simple Smile

# 250
  • Мнения: 2 838
Последните свещи,които купих на Янки изобщо не ги усещах. Не знам в мен ли е проблемът или самите свещи не стават. Едната изгоря на криво и половината восък и стои. Не си оправдаха цената.
Много харесвам и дифузери,тези с клечките и течността.
Вие ползвате ли електрически ароматизатори? Тези за контакт? Вчера влязох в една тоалетна и такъв приятен аромат ме блъсна,че исках да си остана там 😂 видях че има такъв ароматизатор,но не се свтих да го поразгледам за марка 😂😂😂

# 251
  • Мнения: 182
Последните свещи,които купих на Янки изобщо не ги усещах. Не знам в мен ли е проблемът или самите свещи не стават. Едната изгоря на криво и половината восък и стои. Не си оправдаха цената.
Много харесвам и дифузери,тези с клечките и течността.
Вие ползвате ли електрически ароматизатори? Тези за контакт? Вчера влязох в една тоалетна и такъв приятен аромат ме блъсна,че исках да си остана там 😂 видях че има такъв ароматизатор,но не се свтих да го поразгледам за марка 😂😂😂
Аз имам дифузер с вода, който е с етерични масла. Много съм доволна, за аромат наистина е най-доброто, но трябват качествени масла, ама хич не е икономично и евтино, ако искате силен аромат като мен Grinning Иначе сега са отворили нов магазин в нашия град само за свещи и дифузери Heart Изхарчих си парите там Joy Взех си на H&H cotton soft за банята е чудесен, но за по-голяма стая аз лично не го усещам. На Woodwick си взех Vanilla&Sea salt и Humidor, тия свещи като не са запалени не миришат силно, обаче... когато се запалят е нещо страшно в хубавия смисъл Heart Такава свещ не съм имала, едно че има прекрасен звук на камина, а аромата няма равен, а сме в мезонет и с големи стаи и се усеща силно аромат на парфюм навсякъде AstonishedHeart Препоръчвам да пробвате, ако не сте, уникални са наистина !

# 252
  • Мнения: 2 838
На Woodwick купих за майка ми голяма свещ,много красива,но тя още не я е палила. Според мен няма и да я запали скоро. Доста са скъпи,дадох 30 паунда за нейната. Бих купила някоя по-малка, за да ги пробвам.иначе и аз искам силен аромат 😀

# 253
  • Мнения: 182
Наистина са безбожно скъпи, като се има впредвид, че има парфюми за тези цени примерно. Но са наистина нещо много интересно и красиво и е за хора ценители на приятните аромати за дома. Не съжалявам определено, дори очаквах да не е силен ароматът, защото като ги мирисах в магазина тях най-малко ги усещах, но магията се случва като се запалят Heart Имаше и малки, обаче при нас те се губят и може би за нормално голяма стая ще вършат страхотна работа, те са си силно ароматни в каквато и големина да са.

# 254
  • София
  • Мнения: 126
Здравейте!
Съживявам темата Simple Smile
Напоследък доста се интересувам от арома дифузерите с вода и етерични масла - някои са като лампа, колонка за слушане на музика. Може ли, да споделите какви дифузери използвате - марки, цени, от къде сте ги купили, какви масла използвате , общо взето всякаква информация за това ще ми е полезна! Simple Smile Мерси,

Общи условия

Активация на акаунт