Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 255
Здравейте, пиша в темата ви, защото мисля да си поръчвам арома дифузер, електрически, ултразвуков. Не ми е нужен за лечение, а само за ароматизиране на въздуха. Помещението ми е голямо, над 40 кв.м., трябва ли  непременно да е с вместимост 500 мл. минимум? Насочила съм се към модели без филтър, за да не поръчвам и допълнително филтри после. При тези параметри дали ще ароматизира добре? Ще съм ви благодарна, ако някой сподели опит. Искам домът ми да ухае хубаво, с етерични масла, а не с други ароматизатори. Също не желая да паля свещи.

# 256
  • sofia
Можете ли да ми предложите някакви наистина леки ароматни свещи?

# 257
  • In transit
На мен ми харесват чаените свещи на Икеа. Тези, които миришат на ванилия. Имам няколко сложени из дневната, в различни свещници и цялата стая ухае леко и приятно на ванилия.

# 258
Здравейте, пиша в темата ви, защото мисля да си поръчвам арома дифузер, електрически, ултразвуков. Не ми е нужен за лечение, а само за ароматизиране на въздуха. Помещението ми е голямо, над 40 кв.м., трябва ли  непременно да е с вместимост 500 мл. минимум? Насочила съм се към модели без филтър, за да не поръчвам и допълнително филтри после. При тези параметри дали ще ароматизира добре? Ще съм ви благодарна, ако някой сподели опит. Искам домът ми да ухае хубаво, с етерични масла, а не с други ароматизатори. Също не желая да паля свещи.
Здравейте, ще споделя личен опит.За ароматизиане използвам само етерични масла, а устойствата са дифузори (имам два малки по 150 мл и един голям от 500 ml) и за експеримент, восъчна лампа. Първо си купих големия, с идеята, че като го поставя на режим с прекъсване, това би било достатъчно за студио ок 30 м. За овлажняване и ароматизиране действа чудесно, да, но вероятно поради начупената схема на помещението и съвсем неидеалната циркулация на въздуха се получават интензивни зони (прекалено влажни и прекалено интензивен аромат), в които не е много пиятно да се намира човек. После си купих малките, и съм по-доволна от тях. Междувременно смених студиото с едностаен, така че в спалнята зареждам един вид масла, в дневния тракт - други.

Восъчната лампа (кофти превод) - имам предвид устройствата, в кото се поставят ароматизирани восъчни плочки, при разтапянето на които помещението се ароматизира, но не се увеличава влажността. Минусът е, че готовите восъчни плочки са натъпкани с химия; не е проблем човек сам да си ги направи, но... време трябва, затова восъчните лампи (и те са ми две), си чакат реда в килера.

В резюме, ако помещението ви е отвоено, без прегради, които да пречат на движението на въздуха, с добра вентилация, по-голямата лампа ще е по-удобна. Ако  има зониране - по-добре 2 малки.

# 259

Lynda, много благодаря за изчерпателния отговор, да помещението ми е без чупки, но идеята за два малки ми допадна, ще мога да ги слагам в спалните. Ще помисля върху това, много полезна информация ми давате.

Последна редакция: нд, 15 мар 2020, 22:11 от cstoeva

# 260
Bolsius, свещ в стъклена чаша, различни видове, които купувам от Била.

Харесва ми, че имат траен аромат.

https://www.bolsius.com/en/our-candles/aromatic-candles/

# 261
Имам свещи на Yankee Candle, не съм я палила но не съм я и отваряла. Има мирис но някак си свиди ми да и отворя капачето да не се отмирише аромата. Имам и дифузер с клечки, той е най доброто според мен. Преди време имахме и пръскало на ambi pur , но то е в краен случей ако дойдат гости. Хихи

# 262
  • Пловдив
На мен ми харесват чаените свещи на Икеа. Тези, които миришат на ванилия. Имам няколко сложени из дневната, в различни свещници и цялата стая ухае леко и приятно на ванилия.
Обожавам ги. Имам всякакви свещи от къде ли не, но тези са ми най - хубавите Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт