Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Ароматен дом, или ароматизирани свещи и спрейове

• 76 192
  • 415
  •   1
Отговори
# 405
Какви свещи предпочитате - с нормален фитил или с дървен?

# 406
  • софия
Преди време питах за aesop post poo. Не знам как точно е направен - изглежда семпъл, но друг такъв продукт до момента не съм имала. Всички суперлативни отзиви са истина. Препоръчвам е меко казано.

Сложих в чашки от свещи малко вода и капки във всяка стая.

Брандът ми е познат отдавна, но леко го подминавах. Сега съм набелязала и други продукти.

# 407
  • Street of Dreams
Какви свещи предпочитате - с нормален фитил или с дървен?
Ами повечето, които поръчвам са си с нормален фитил, не съм се замисляла за предпочитания.

# 408
  • Пловдив
Чужд сайт е, нали? Как се поръчва?

п.п. сефте чувам за свещ с дървен фитил...

# 409
Тези с дървения фитил пукат много приятно, докато горят.
Намерих най-добрите до момента свещи - тези на I/TEMS, ухаят божествено и много силно. Идват по-скъпи, но абсолютно разбирам защо. Изпробвала съм ванилия и бисквитките.

# 410
Аз харесвам свещите на Woodwick. Пукат много приятно и се носи ухание в цялата стая. Втори път взимам аромат- Linen.

Вие подрязвате ли фитилчето?

# 411
  • Пловдив
Дайте сайта.В България могат ли да се намерят?

# 412
Ако е към мен- виждам, че ги има в Нотино

https://www.notino.bg/woodwick/

Аз живея в Англия и ги има в Boots, фирмените магазини на Yankee Candles, както и доста онлайн магазини. За пръв път ги видях в Дебенамс, но те си затвориха магазините с началото на пандемията.
В България не знам къде могат физически да се видят и помиришат.

# 413
  • Бургас
свещите на Woodwick аз съм виждала в Аико.  Имам три аромата вече от тях, много ми харесват. Аз подрязвам дървения фитил, защото иначе почва да дими ако е много дълъг. С нокторезачка го подрязвам Laughing

# 414
  • София
В България не знам къде могат физически да се видят и помиришат.
в магазини happy dreams и bedbath@table
има огромен избор woodwick и  yankee candle

# 415
Коя woodwick свещ дава най-добро усещане за коледна ехла и коледа (от тези налчини в онлайн магазините )

Общи условия

Активация на акаунт