Ladypopular и Ladypopular модна арена

  • 77 471
  • 233
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: X
Да се включа и аз, играя я отново от 3 дни на телефона, голям кеф . Свободното ми време играя малко, но като цяло ми доставя удоволствие. Вече съм на 13 ниво.

# 181
  • Мнения: X
И аз я играя от 2010г.

# 182
  • Мнения: 8
Момичета,на мен ми е интересно,около колко годишни играят играта?

# 183
  • Габрово
  • Мнения: 29
Момичета,на мен ми е интересно,около колко годишни играят играта?


В интерес на истината и аз много пъти съм се питала. По партита съм засичала жени на по 30-35 години с деца.
Има доста малки момичета, но има и жени, които си играят много сериозно. Аз лично я играя от 2014г. с кратко прекъсване от 5-6 месеца. На 25 съм, но не мисля, че има значение възрастта, когато нещо ти е интересно.

# 184
  • Мнения: 6 414
Ами аз съм на 30 и играя от 10 години сигурно, още от първата версия, в която трябваше да храниш лейдито... Имам някакви прекъсвания от по 1-2 години, но профила ми е доста стар Kissing Heart

# 185
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Момичета,на мен ми е интересно,около колко годишни играят играта?

Аз съм на 38 и играя може би от десетина години без никакви прекъсвания. Играх старата версия до края и новата я играя от както я пуснаха.

# 186
  • Мнения: 1 831
И аз играя от самото й създаване...
Искам да попитам ,имало отговори на пъзела за сватбата... някой може ли да даде линк

# 187
  • Мнения: 3 597
И аз играя от самото й създаване...
Искам да попитам ,имало отговори на пъзела за сватбата... някой може ли да даде линк
Тези имам аз ☺

# 188
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
И аз играя от самото й създаване...
Искам да попитам ,имало отговори на пъзела за сватбата... някой може ли да даде линк

Има една програма, но аз не мога да се оправя с нея
https://www.jaapsch.net/puzzles/javascript/fifteenj.htm?fbclid=I … XfIP6m3EmV8XABRGk

# 189
  • Мнения: 8
А има ли някоя от вас без клуб?

# 190
  • Мнения: 1
Здравейте.
Как се казва лейдито ви в Lady Popular Fashion Arena? Пишете ми за да ви добавя. Моето е ღ ANNAMARIYA ღ
Също така ако някоя от вас си търси клуб, може да ми отвори профила и просто на кандидатсва!

# 191
  • Мнения: 197
Здравейте.
Как се казва лейдито ви в Lady Popular Fashion Arena? Пишете ми за да ви добавя. Моето е ღ ANNAMARIYA ღ
Също така ако някоя от вас си търси клуб, може да ми отвори профила и просто на кандидатсва!

Аз съм Fiora Laurent Simple Smile

# 192
  • Sliven
  • Мнения: 51
А има ли някоя от вас без клуб?
Аз

# 193
  • Мнения: 19
Привет на всички.
Надявам се все още да има някой тук, който да играе играта. Въпроса ми е следния, налагало ли ви се е да  пишете на ОВ? Как са ви отговаряли? Помагали ли са ви изобщо?

# 194
  • Мнения: X
Веднъж им писах понеже не ми даваше да въртя колелото втори път от мобилната версия. Получих неграмотен и неразбираем отговор от тяхна страна. Не ми оправиха проблема, не го въртях втори път и така.

Общи условия

Активация на акаунт