Бебоците в Дианабад, Дървеница, Студентски град, Витоша ...

  • 26 307
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 71
Ние ходим в парка до унсс всеки ден стига да е хубаво времето.
На 3 месеца сме ако искаш пише като ходиш да се уговорим.

# 31
  • Мнения: 143
Здравейте мами, къде ще водите децат на 1 юни?

# 32
  • Мнения: 71
Ние ще сме в Борисовата градина имаме среща с февруарките Wink иначе по студентски се разкарваме всеки ден, който желае може да се присъедини Wink

# 33
  • Мнения: 49
Момичета,къде в Дианабат има детска кухня държавна?

# 34
  • Мнения: 834
Момичета,къде в Дианабат има детска кухня държавна?
В ОДЗ 30 Радецки, на бул.Н.Габровски

# 35
  • Мнения: 49
Мерси!А документите там ли се подават?Защото разбрах ,че се снъбдяват от Изток.А там казаха ,че евентуално февруари ще има места.

# 36
  • Мнения: 834
Документите се подават в Изток в Слънчево зайче. Но се кандидатства лятото за септември. Може би очакват да се освободят места февруари, след класирането за яслите.

# 37
  • Мнения: 49
Да:-(Мерси много за инфото!

# 38
  • Мнения: 44
Привет. Харесали сме си жилище в квартал Витоша, Точно до зоопарка. Ще споделите ли впечатление от квартала? Спокойно, чист въздух, но май няма много места за разходка и детски площадки? Има ли много бездомни кучета, които обикалят? Каквото ми кажете ще е от полза при взимане на решение.

# 39
  • София, България
  • Мнения: 5 594
Здравейте, местим се скоро в Дианабад, блок 60. Много ще съм благодарна ако ме ориентирате от къде мога да пазарувам наоколо, някой по-голям магазин?

# 40
  • Мнения: 2 697
Добре дошла в района Wink Изборът на магазини е много ограничен - под бензиностанция OMV на бул. "Никола Габровски" е най-големият супермаркет в района - ВМВ. Обаче е по-скъпо, за ежедневни стоки препоръчвам Т-маркет до 105 СОУ (който е в ремонт до началото на м. април).

Иначе за други стоки (нехранителни) има малки магазинчета из района, но са наистина малко и е трудно да си купиш примерно дрехи и обувки. Понеже и молове няма в района (изключвам Софарма Тауърс - там е почти празно откъм магазини, основно са офиси), за подобни покупки ще се наложи да излизаш извън квартала. Надявам се да съм помогнала Hug

# 41
  • София, България
  • Мнения: 5 594
Шехина, благодаря ти много за информацията! Съвсем скоро се местим и поне засега няма да мога да щъкам много в тези студове, защото имам бебе на 40 дни, но на пролет хуквам.  Laughing
Гледах, че наблизо е Ловен парк, никога не съм била да се разхождам в него, става ли за разходка с количката?

# 42
  • Мнения: 2 697
Мона Лиза, напролет ще си наваксате с разходките с малкото човече Wink

Ловният парк е страхотен иначе, аз го предпочитам пред парка в Студентски град (срещу УНСС), по-диво е и по-спокойно, пък е романтично някак, особено през есента. Обаче не го препоръчвам за разходки с нестабилни колички  Wink (теренът е пресечен все пак, иначе е идилия - рекичка, мостчета, шубраци Simple Smile), както и навлизането в парка без компания - навътре си става малко страховито, то си е като гора все пак. Поне аз като бях сама с детето/децата все в периферията се мотаех Blush

# 43
  • София
  • Мнения: 1 614
Здравейте,
има ли тема за майките/родителите в Дианабад?

# 44
  • Мнения: 2 807
Здравейте,
има ли тема за майките/родителите в Дианабад?

Това е темата, но никой не я ползва.

Общи условия

Активация на акаунт