Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 3 ноем. 2014, 13:29 ч.

Магия

• 43 874
  • 163
  •   1
Отговори
# 150
Elito: И аз преди няколко дни не го направих безпричинно, което не значи, че малко не са ми се ядосали вероятно. Все пак получих някакви насоки къде да търся отговори във вид на сигил. Препратиха ме към Шамаш Simple Smile.

# 151
По повод темата за врачки и хората дето разчитат , че за 20-30 лв. ще им се развали качествено направена магия се сетих за моята среща с дядо Добри. Лека му пръст! Преди около 15 години го видях за първи път на стълбите пред Св. Неделя. Усещането беше невероятно. Невероятна светлина се излъчваше от него. Дори моите сили го признаха за равен. След известно време приятелка имаше сериозен здравословен проблем. Беше силно вярваща, но колкото и свещи да палеше и молитви да четеше, нямаше ефект. Тогава моите сили!!! ми подсказаха разрешаването на проблема. Разказах й за дядо Добри и я насочих към него да го помоли да се моли за нейно здраве. Пари не е плащала. Беше купила голяма свещ и беше го помолила. Нещата се оправиха и черните прогнози за здравето й се разрешиха с една операция. От тогава не съм срещала жив свят човек.

# 152
Ами да се срещнем?  "Късмет, младост, финанси не може да се крадат завинаги. Могат само да се заключат завинаги"- На тоя свят всичко е временно !

Последна редакция: пт, 22 фев 2019, 21:49 от Amatama

# 153
Здравейте! Знаете ли за някой, който прави магии?

# 154
Здравейте,
Искам да попитам дали знаете какво е първото въздействие и признак за магия с цикъл, че е подействало и какво по точно променя в човека. искам да знам за самите промени който биха се случили и в какъв период от време има резултат?
Благодаря предварително

# 155
Здравейте,
Искам да попитам дали знаете какво е първото въздействие и признак за магия с цикъл, че е подействало и какво по точно променя в човека. искам да знам за самите промени който биха се случили и в какъв период от време има резултат?
Благодаря предварително
Последващото въздействие по начина по който си тръгнала е, че ще сърбаш цял живот последствията.

# 156
Дали изчистването с вана с морска сол, лимонов сок и бира (заради хмела, можело и хмел да се сложи само защото бирата мирише) работи? Някой пробвал ли го е? Четох, че хмелът изчиствал негативни влияния.

Друг вид изчистване било в тъмен съд слагаш черна свещ и наливаш вода докъм средата. Запалваш я и медитираш. Като свещта бъде угасена от водата изкопаваш дупка в земята, хвърляш свещта и изсипваш водата и заравяш. Имаше и някакви думи с които наричаш да се развали проклятието.

# 157
Дали изчистването с вана с морска сол, лимонов сок и бира (заради хмела, можело и хмел да се сложи само защото бирата мирише) работи? Някой пробвал ли го е? Четох, че хмелът изчиствал негативни влияния.

Друг вид изчистване било в тъмен съд слагаш черна свещ и наливаш вода докъм средата. Запалваш я и медитираш. Като свещта бъде угасена от водата изкопаваш дупка в земята, хвърляш свещта и изсипваш водата и заравяш. Имаше и някакви думи с които наричаш да се развали проклятието.
Sweat SmileSweat SmileSweat Smile
Към морската сол и сода, водка и йод за дезинфекция, бакпулвер за набухване, мента за аромат и 1/2 боза.
В една тъмна къща, в един тъмен килер, една черна свещ... и водата да е светена!
Как си ги измисляте такива врели - некипели.

# 158
Много по-добре е човек сам да се чисти и да си прави ритуали, а не чужди хора да му се месят в аурата. Много от тях вредят а хмелът и ваната с билки и сол не вредят.

# 159
  • в къщи
одавна не е писно в темата особенно за руните,имам въпрос към по компетентните,понеже не ми стана ясно,като се направи чистка,след колко време трябва да се направи защитата ,могат ли да се правят една след друга формули за различни неща

Последна редакция: вт, 14 май 2019, 00:02 от eliza1972

# 160
  • София
Как правите чистка с руните

# 161
Dilyani, към всяка формула има описание за приложение.

# 162
  • в къщи
Как правите чистка с руните
Както каза Елито,към всяка формула има описание,вече зависи дали я слушаш или четеш,просто трябва да се внимава само,обаче аз имам друг въпрос след чистата кога се прави защитата,като време ей това не ми е ясно и примерно може ли да си правиш различни ставове по едно и също време за различни неща

# 163
  • София
Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт