Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Магия

• 63 670
  • 303
  •   1
Отговори
# 300
Здравейте! Днес намерихме на стъклото на колата (под чистачката) птичи крак. Някакви идеи с каква цел е сложен?

# 301
Как се предпазвате от кълнене? Имам сериозни подозрения, че близък човек си кълне стабилно - мен за здраве, ММ за проблеми с жилище. Не вярвам във врачки, ходжи, заровени бутчета и очи от прилепи вградени в амулети за 5000 лева. Вярвам, че има лоша енергия. Как да се предпазя от нея?

# 302
Как се предпазвате от кълнене? Имам сериозни подозрения, че близък човек си кълне стабилно - мен за здраве, ММ за проблеми с жилище. Не вярвам във врачки, ходжи, заровени бутчета и очи от прилепи вградени в амулети за 5000 лева. Вярвам, че има лоша енергия. Как да се предпазя от нея?
Първо трябва да знаеш, какъв вид е тази енергия, като принципно не е правилно да се дели енергията на лоша и добра, защото всяка една енергия може да е и двете. Както ножа може да лош и добър така и енергията. Преди да се предпазиш трябва да се изчистиш и после човек се предпазва с молитви и формули, които привличат енергия, която да го пази. Ако ти трябва съдействие може да ми пишеш на лично съобщение.

# 303
  • София
Чисто сърдечни благодарности за човека, който ми помогна в труден момент. Скъпи приятели, благодарен съм на този човек, че ми съдейства за разрешаването на моите проблеми в момента единствени желая да достигне до повече хора за да им помогне, както той помогна на мен.
               https://www.facebook.com/104417384738538/posts/123153789531564/
Разкажете как ви помогна, с какво, по какъв начин, по телефон, на живо, какво ви предложи - билки, техники, мудри за изцеление. Ако искате да му сторите добро - разкажете повече.

Общи условия

Активация на акаунт