Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 3 ноем. 2014, 13:29 ч.

Магия

• 56 395
  • 292
  •   1
Отговори
Здравейте Simple Smile  Имам нужда от мнението Ви и помощта по тема за която знам,че ще срещна много неодобрение от хора които са настроени скептично! Искам да Ви разкажа историята ми на кратко... Имах приятел с който решихме да имаме бебе, всичко се получи по план както го искахме сега малкия Кристиян вече е на 3 месеца, но таткото ни остави заради друга доста скоро след раждането му... Ходих при една жена която ми гледа на кафе, та тя ми каза, че му се прави магия с цикъл в кафето, с пари които новата му приятелка му е дала и с предмет който му е подарила за дома в който живее той сега. Държа да кажа, че жената ми позна и други неща и затова съм склонна да вярвам на казаното.... а и за парите и предмета знам със сигурност, че му ги е дала. Погледа му е друг, сякаш има някаква лудост да не говорим, че е отслабнал с 11 кг за месец, два. Молбата ми е в темата да се включат тези от Вас които са минали през подобно нещо и евентуално да ме посъветват... нямам много финансова възможност да ходя по ходжи, врачки и т.н а и не искам много много. Всеки съвет би бил от полза! Благодаря предварително Simple Smile

# 1
Моят съвет е изобщо да не се занимаваш. Ти какво, искаш да си го върнеш ли? Той един път те е оставил с малко дете на ръце, вярваш ли, че може да се разчита на тоя мъж повече? Не ти трябва такъв човек.

# 2
Целта ми не е да си го върна, аз съм напълно наясно, че каквото и да му прави тя то той сам си е виновен тъй като и е дал възможност като е излязъл с нея примерно или е имал какъвто и да е контакт. Просто държанието му и към детето и към мен не е нормално все едно е луднал и това не е само мое мнение. Искам едни нормални отношения и отговорен татко за моето дете!

# 3
Целта ми не е да си го върна, аз съм напълно наясно, че каквото и да му прави тя то той сам си е виновен тъй като и е дал възможност като е излязъл с нея примерно или е имал какъвто и да е контакт. Просто държанието му и към детето и към мен не е нормално все едно е луднал и това не е само мое мнение. Искам едни нормални отношения и отговорен татко за моето дете!

Разбирам, но не мисля, че с магии ще се получи.

# 4

Разбирам, но не мисля, че с магии ще се получи.
Не ме разбираш не искам аз да правя магия ами да я премахна ако наистина има такава направена !

# 5
Аз съм от хората, които в магии не вярват и се отнасят с откровена насмешка към подобен тип "дейности". Човекът е направил своя избор и той очевидно не включва нито теб, нито детето. Колкото по-рано го приемеш, толкова по-лесно ще се мобилизираш и ще си подредиш нещата за себе си. успех!

# 6
Отиди в църква да му четат Киприянова молитва.

# 7
Не ме разбираш не искам аз да правя магия ами да я премахна ако наистина има такава направена !
Ами защо не пита жената, която ти го е казала?

# 8
Бях в църква четоха и за мен и за него, след това и той ходи и имаше временно ефект, но после я питал онази дали случайно не му правела такива неща и според мен тя се е взела в акция още повече.... особено и след последната ни среща онзи ден .... беше като луд, неадекватен, налудничев дори, а жената която гледа на кафе само гледа не може да разваля тези неща. Мисля, че до някъде и той осъзнава, че му се правят такива неща, но не може да се измъкне така да се каже....

# 9

Същата работа, правене, разваляне... По-добре пробвай по съдебен път да искаш издръжка за детенцето, вероятно ще имаш повече успех в това начинание.

# 10
  • София
Никакви магии няма - човекът е влюбен.
След като не искаш да си го връщаш, защо ходиш да си харчиш парите по врачки?
Човекът е луднал, защото сигурно го гризе съвестта, но не може да превъзмогне чувствата си към другата жена.

# 11
Мисля, че до някъде и той осъзнава, че му се правят такива неща, но не може да се измъкне така да се каже....
От къде не може да се измъкне?

Последна редакция: пн, 03 ное 2014, 22:59 от Genuine

# 12
Ами да спре да пие кафе и готово.

# 13
  • София
Също така виж там дали не взема някакви стимуланти, след като от време на време "лудва".....

# 14
Не се занимавай с тези неща момиче,ами се съсредоточи да си гледаш детето.

# 15
  • на правилното място, в точното време

Подчертаното си противоречи. какво искаш всъщност? Искаш ли си го или не? Ако не искаш да живееш с него, търси по съдебен път издръжка за детето . Твоята работа хем сърби, хем боли.  В магии не вярвам, вярвам в свободната воля на човека и неговия избор. Но е по-лесно да обвиним някой друг за собствената си слабост.

# 16
  • в дяволитите очички на моето тормозче
Един  мъж, който  не  иска  да бъде  баща, не  можеш  да  го направиш   насила такъв.Приеми, че  ролята  му  в  живота  ти е  приключила  с  успешното  зачеване  и толкоз. Колкото и  да  те  боли  от този факт, няма смисъл  да   хабиш сили  напразно  за   обречена  кауза. И да се върне, ще  е  за  кратко   и  после пак ще  намери  някоя, в  която  да се   "влюби".
Явно  е  от  онези, на  които  гащите  сами  им  падат.
А пък това  за  магиите  го  намирам  за пълна  глупост. Гледането  на  кафе  и  "познаването"- също. Вярно е, че и  врачките  семейство  хранят, ама   защо  да  е  за сметка  на  теб и  детето ти newsm78

# 17
  • София
Разговаряй с някой поп, на който имаш доверие. Ние тук няма какво да кажем или да те посъветваме. Магии има, както има и лоши хора. Успех!   bouquet

# 18
Не вярвам в магии.Просто е безотговорен човека .
Гледай си детето и не се занимавай с врачки.

# 19
Вярвам в магии, но съветът ми е да си гледаш детето и да се разберете по съдебен път за отговорностите, които имате. За свое успокоение можеш да отидеш на църква и разговаряш със свещеник.

# 20
Вместо на врачки, дай парите на адвокат да го осъдиш и да вземеш издръжка за детето. И се стягай, че това дете има нужда от гледане, не от глупости.

# 21
Ако знаеш пък колко е грешно от християнска гледна точка ходенето по врачки, магиите и тем подобни. Отивай на църква и се моли, има Криптиянова молитва, но ако нямате брак с въпросния мъж едва ли ще ти съдействат.

# 22

Мисля, че по-правилно е Киприянова молитва Peace

# 23
Направо ми е забавно като гледам толкова невярващи как дават съвети. Рекох да се присъединя и да дам и аз съвет ако може Simple Smile
Щом са дали резултат Киприяновите молитви, приложи ги отново поне за 1-2 месеца. Може да добавиш към тях и Василиевите. Отделно деня преди и след пак ги чети/тете/ вкъщи пред запалена църковна или бяла свещ. Ако си абсолютно сигурна в източника, пиши ми на лични, ще ти дам нещо, което да я откаже от повече опити за подобни въздействия. И е тествано на практика, затова и знам колко добре работи.

Пс: На тея много невярващите мн ми се ще да им продемонстрирам действието на подобни неща, разбира се ще е временно и страшно обезсилено в сравнение с оригиналното приложение, но ще е мн достатъчно да ги накара поне да се позамислят по-сериозно по въпроса. За съжаление си иска личен контакт в тая форма, а не ми се занимава с по-сериозни само за да доказвам подобни неща - не си струва и расковете. заклинанието 1-во че е само 1/7 от цялото и 2-ро е приложено по доста по различен начин от необходимия, което именно осигурява нетрайното му действие Wink

# 24
# 25
ИНВОКАЦИЯ

Венера, Афродита, Инанна, Астарте.
Велика богиньо, позната с много имена
Господарка на емоциите, сърцата и страстта
Прекрасна небесна Кралице обвита в сияйна аура,
Обичаща, наблюдаваща и помагаща в сферите на Любовта,
сияйната красота и духовния и телесен екстаз
Ние търсим прекрасните ти дарове и горещите ти прегръдки
Обожаваме страстните ти докосвания, милувки и екстаза от сладките ти целувки.
С наслада отправяме взор към теб и с готовност те следваме навсякъде!
Протегни ръцете си към нас и нека в прегръдката ти да познаем
Пламъка на Любовта в нас
И нека докосването ти Запали пламък на доверие, любов и страст между нас
Посочи ни пътя към теб за да те открием, познаем
и съхраним в душите и сърцата си!
Нека се слеем в едно с теб , с божествената ти красота и всеотдайната ти любов
Нека сияйната ти магнетична Аура ни обгърне и засили
красотата, магнетизма и любовта в нас и около нас.
И нека влизането ни в твоя храм се превърне в екстаз и наслаждение
И пламъка на любовта, магнетизма и красотата ти
да гори вечно в душите и сърцата ни!
IA INANNA!
Hail Afrodite!
Welcome Venus!
AMANU! (x3)
KUMMU!

# 26
Това пък какво е !?!

# 27

магия не я правете ако са ви мили душите

# 28
Таман са засилих със светена вода и кръст .

# 29
Ха ха ха, много сте забавни и 2-те. Кръста и тамяна толкова ще помогнат че чак почнах да подскачам от страх и неудобство Wink. И това не е магия в смисъла, който и 2-те влагате в това. Това е призоваване на определени сили за да ви помогнат за определени неща - в случая за засилване на магнетичното излъчване на аурата, за отваряне на сърцето към по-дълбоките нива на любов както към себе си, така и към другите.
А да, да добавя за още по забавно - още докато сте го чели вече може да са ви обърнали внимание и да започнали промените Wink. Съвсем целенасочено го дадох на български, за да се разбере от всички, които го четат за какво става дума Simple Smile. Ха сега да видим тея, които са го прочели ще се осмелят ли да напишат как са гледали на тях околните или за други "странности" които може да са забелязали след това около себе си  Simple Smile?

# 30
Ами аз не си направих труда да го чета .
  Имам си своя четивна техника Grinning
  Забавно е как може да се вярва на подобни неща . Странностите съпътстват целият ми живот .

Скрит текст:
Дай да погледна в очите ти  Laughing

# 31
Ако не си опитала какво е едва ли и ще повярваш. Пък и често тези сили работят по такъв начин че нещата просто изглеждат като съвпадения, ако си нямаш на представа какво е поискано от тях.

п.с. Какво мислиш че ще намериш в очите ми като погледнеш в тях Wink?

# 32
Това ,което е нужно. Минало ,бъдеще ,настояще. Стаени помисли ,чиста или покварена душа .

# 33
Ако толкова държиш да ми видиш съдбата ползвай текста. Мога да ти пратя и снимка, но не ми се рискува твоет здраве или нечие чуждо в случай че бъде използвана за навреждане. Просто защитата в нея не подбира и може да прати при подобни опити мн лесно учасници и/или поръчители в болницата дори и самия аз да не разбера какво са се мъчили. Simple Smile

# 34
Не гледам снимки . Няма как да ми навреди каквото и да е на мен. Само да не се мъчиш ти после Grinning

# 35
не го прочетох до края само 2 реда

# 36
Защо -ами сега -ако не се получи точно - въх мър малейлелей.

# 37
Защо -ами сега -ако не се получи точно - въх мър малейлелей.

точно за да не се получи нищо

достатъчно видях от магии и прочие не искам нищо от сорта

# 38
Някой май не чете както трябва, или просто така му оттърва? Да съм споменал за навреждане само от гледане? Върни се и прочети пак какво точно съм написал.
Дали ще се получи или не на мен ми е все тая, съвсем помежду другото помощта на Инанна се използва и при разваляне на магии, и при защити и при още куп други неща. Като гледам повечето минават под един аршин всичко и дори и да им кажат как стоят нещата предпочитат да си стоят там, където им е удобно и безопасно. Не дай боже някой им отворил очите повече отколкото са искали да видят.
И малко личен опит с инвокациите - преди години попаднах на инвокация на Мардук, съвсем случайно. Преди време разбрах че това, което съм мислил тогава за пълна инвокация е било само 1/5 или 1/7 част от всичкото, което никак не му попречи да ме държи в полутранс поне 20-30 мин. Така че понякога идват и от съвсем малко прочитане на цялото, въпроса е че с пълното прочитане се изказва и по-пълното желание в коя област се иска помощта и за какво точно е.
Колкото до патенето в тея неща всеки малко или много си е патил, особено които са поели по тоя път и продължават много или малко да го следват. Мислиш си Лия че си си изпатила много - бих искал да те видя в моята ситуация с едно видение от Атлантида дето беше около 5-7 секунди и почти статична картина. За сметка на тава емоционалния фон ми стигаше - отне ми повече от седмица да се върна към нормалните граници, а имайки предвид колко трудно се впечатлявам от изпълнения това определено говори много. Даже имам подозрения че част от емоционалния фон е била филтрирана, защото не ми се мисли ако бях поел пълното излъчване колко време можеше да се възстановявам, ако изобщо успеех. И въпреки всичко съм си твърдоглав и продължавам по-малко със заниманията.

# 39
Явно ти не четеш както трябва.

# 40
Имаш се за имунна на магия ли? Да не се окаже че нещата не са точно така, както си ги мислела и все пак нещо може да те пипне в тая област.

# 41
Скрит текст:
Здравейте Simple Smile  Имам нужда от мнението Ви и помощта по тема за която знам,че ще срещна много неодобрение от хора които са настроени скептично! Искам да Ви разкажа историята ми на кратко... Имах приятел с който решихме да имаме бебе, всичко се получи по план както го искахме сега малкия Кристиян вече е на 3 месеца, но таткото ни остави заради друга доста скоро след раждането му... Ходих при една жена която ми гледа на кафе, та тя ми каза, че му се прави магия с цикъл в кафето, с пари които новата му приятелка му е дала и с предмет който му е подарила за дома в който живее той сега. Държа да кажа, че жената ми позна и други неща и затова съм склонна да вярвам на казаното.... а и за парите и предмета знам със сигурност, че му ги е дала. Погледа му е друг, сякаш има някаква лудост да не говорим, че е отслабнал с 11 кг за месец, два. Молбата ми е в темата да се включат тези от Вас които са минали през подобно нещо и евентуално да ме посъветват... нямам много финансова възможност да ходя по ходжи, врачки и т.н а и не искам много много.
Всеки съвет би бил от полза! Благодаря предварително Simple Smile

. Не вземай това, което не ти принадлежи, освен ако не е бреме за друг човек и той не моли да бъде облекчен.

# 42
например видях една позната как пищи в пламъци в ада сигурно защото ми беше правила магии е не като на живо но като си помисля и го виждах

# 43
Лия що не вземеш да го гледаш тоя филм Моят Дом, че да разбереш какво е в действителност Ада и Рая а не тея Църковни простотии с които ви промиват мозъците? То че на Църквата и е изгодно да държи така в лапите си тея, които е успяла да заблуди си е ясно, Ама тея промити мозъци дето създават също си имат цена и те си я плащат даже това че са църковни служители може да направи вината им далеч по-голяма ако са знаели и умишлено са заблуждавали.

# 44
аз на църква не ходя виждах я преди години после изчезна днес я виждам като бебе странна работа

# 45
Май пак ще се навра м/у шамарите, но пускам един ритуал за направа на амулет. Държа да отбележа, че ритуала не е мой и досега не съм го правил. Освен него давам и допълнителни разяснения към него дадени от хора, които са по-запознати от мен с тая материя.

Ритуал за щастие и късмет

Този ритуал е предназначен за тези, на които патологично не им върви в живота. С негова помощ пред
тях може да се отвори пътя на парите и властта. Изпълнява се вечерно време, желателно след 19.00 часа.
Вземете лист хартия и с черен цвят нарисувайте върху него равностранен триъгълник, ориентиран с
основата надолу, а с върха нагоре.
На върха на триъгълника напишете следните символи: IHVH;
Върху левия долен ъгъл: ChVH ;
Върху десния долен ъгъл: ADM ;
На обратната страна на изображението напишете своето желание, което трябва да е максимално
точно и ясно формулирано. След това закопайте талисмана на тайно място. Но това трябва да се
извърши три поредни пъти, като всеки път се рисува нов триъгълник.
Друг начин за използването на талисмана, освен закопаването, е да се носи близо до тялото в
продължение на 40 дни в специално ушита торбичка. На 41 - вия ден талисмана се изхвърля, а най-
добре е да се изгори и пепелта да се изхвърли в течаща вода.
Матрицата на този кабалистичен талисман е способна да привлече паричните маси и да осигури
благосклонността на деловите партньори. За да се усили това свойство, на обратната страна на
талисмана, преди желанието, трябва да се напише думата KALHIVI, която означава “Бъдете като
Боговете”. Твърди се, че подобно съчетание на символи, ще осигури късмет дори на най-големите
неудачници. Но трябва да се има предвид, че до действието на този ритуал може да се прибегне само
един единствен път.
Ако след направата на талисмана, разчитате на някаква лотария или друга игра с парични печалби,
трябва да се знае, че това може да стане поне три дни след изготвянето му.

Друг вариант на талисмана е, когато на обратната му страна, вместо споменатото KALHIVI, се
напишат следните две думи AHVH /което значи “любов”, “любовници”/ и AchD /”съюз”,
“обединение”/. В този случай амулетът ще олицетворява съзидателната сила на Любовта и ще бъде
способен да влияе на човешките взаимоотношения, правейки ги по-чисти и хармонични.

-------------------------------------------------------

Листа е бял.
Желанието се пише на кирилица.
Думата KALHIVI, както и тези от втория вариант се пишат преди текста на желанието.
Само в случай, че талисмана се заравя, ритуала се повтаря три последователни пъти. Няма изрично
уточнение за времето, след което да се повтори ритуала, освен това, да се изпълнява след 19.00
часа. Примерно на три дни би било уместно.
Талисмана се заравя приблизително на едно и също място, където не съществува опасност, да бъде
изровен и не е необходимо да се увива преди това в някаква друга материя.
Триъгълника, който се получава не се изрязва точно в тази форма - важна е силата на получения
символ.
По принцип е добре торбичката, която се ушива за талисмана да е от естествена материя - памук или
коприна. След като няма изрично изискване за цвета, желателно е да се използва бял цвят. Аз лично
бих предпочела златисто, защото това е цвета, символизиращ богатството, властта и успеха.
Името - можеш накрая на молбата да го напишеш, но това също не е указано. Все пак се акцентира
върху това, че изработвайки талисмана, влагаш достатъчно количество от твоята лична енергия,
която по някакъв начин те унифицира сред всички останали.

3-те пъти са за потвърждаване на едно и също желание => написаните желания и на трите амулета
трябва да са еднакви, иначе какъв смисъл и потвържение на предходния ще бъде да се пишат
различни желания?!

Нееднократно е ставало въпрос за това, че пристъпвайки към даден ритуал, ние се надяваме да
получим нещо, което надхвърля естествената предопределеност да го имаме - нека така да се изразя
най-общо. Ако всичко, което се случва след направата на ритуала, би нарушило своеобразния баланс,
установен край нас, твърде голяма е вероятността да се случи и нещо друго, което ще го възстанови
по един или друг начин. Това е!

Защо триъгълника е ориентиран нагоре ли? Това да ти напомня случайно на разделянето на сефирите
на триъгълници? Ритуалът е с кабалистичен произход. Целта е да се "издигне" необходимата енергия
за изпълнение на написаното желание- за това е и с насочен нагоре връх, символизиращ потока на
енергията.

Мисля че можеш да го използваш и за други хора, но вероятно ефекта ще е по-слаб. Също така ти
препоръчвам ако го ползваш от името на друг да получиш изричното му съгласие за това. Това може
след време да ти спести куп неприятности и проблеми.

**"Ако се прави за любов, не трябва ли някьде да се пишат имената на любовниците?"**
В заглавието на темата е написано за КАКВО се ползва, и това като цяло изключва любов и т.н.
глупости и простотии, за които се сещате като прочетете "щастие" и "късмет".

Малко ми се вижда пресилено това, че ритуалът може да се прави само веднъж.
По-принцип за кабалистичните талисмани не е известно да има такива рестрикции.
IHVH - Едно от божиите имена, ADM - Адам, ChVH - Ева, а триъгълникът - той е израз на фокус на
енергията. Според мен това е един прост и елегантен кабалистичен ритуал, но някак си излишните
условности за часове и използване " само веднъж " не ми се връзват...

Аз лично бих носил талисмана със себе си , отколкото да го закопавам в земята. Ако все пак ще се
копае то най-добре да е в корените на здраво и яко дърво. Като гледам няма споменати сефири,
архангели, ангелски ордени , ангели, планетарни гении или духове - така че и нарочно освещаване
едва ли е нужно, макар че т.н. " оживяване " на талисман никога не е излишно.

--------------------------------------------------------------------------

# 46
РАЗВАЛЯНЕ НА ЧЕРНИ МАГИИ

Този ритуал се прави през всички дни, освен новолуние и пълнолуние.

За него ще ви потрябват жълт кантарион, здравец, лютиче, мента, индрише, бял равнец, крин и папрат; също две клонки от дъб, една от кипарис, три от ива, дървена чаша с изворна вода и червено вино.
Освен това дреха или бижута на човека, който има черна магия.

Работата се извършва на балкона така, че да се вижда Луната.
Завийте билките в дрехата на човека или сложете върху тях неговото бижу.
Отгоре ги покрийте с клонки.
Вдигнете чашата с водата към Луната и кажете, че искате тази водата да поема изчистващата сила на Луната и заедно със силата на билките и дърветата да се предаде на човека през неговите дрехи или бижута.
Напръскайте с лявата си ръка дрехите или бижутата и след това излейте водата около тази купчинка по посока на часовниковата стрелка така, че около всичко да се образува воден кръг.
Оставете тези неща да престоят до изгрева на слънцето.
Излейте чашата с червеното вино на земята през балкона.
След това дрехите внесете в помещението.

В този случай не се изисква вашето участие с магическа работа, защото разваленето на черна магия е доста опасно нещо и магията може да се прехвърли на този, който я разваля.
За това оставете самата Луна да ви свърши работата.
Нещата, принадлежащи на човека, трябва да му дадете на следващия ден след залез слънце.
Препоръчайте му да облича тази дреха , колкото може по-често, а бижутата да носи постоянно.
Ако работите за хора, които са близки за вас, те могат да присъстват и на самия ритуал, но без да вземат участие в него.
Ако работата се касае за деца, задължително е тяхната снимка да се слага отдолу под дрехите или бижутата.

Ритуала е от книгата на Вакуленко "Енциклопедия Магика" раздел Лунно вълшебство - 21 ритуала към Хеката.

# 47
ЛИТАНИЯ:

Венера, Богиньо на красотата, сама най-красива сред богините, чуй ни
Нека сърцата ни станат дръвчета, отрупани с плод,
За да откъснем и да ти дадем
Нека избликне в нас желанието като извор, за да напълним чашите ти
Нека бъдем арфи, та да ни докосне ръката ти
Любов благородна, бдяща над нас влюбените и обичащите, чуй ни
Твоята мощ ни свързва със Земята,
Твоето ухание ни понася в простора!
С твоята дълговечност сме безсмъртни.
Нека си възвърнем свободата да обичаме
Ние търсим път към теб.
Нека бъдем флейти, та дъхът ти да премине през нас.

ИНВОКАЦИЯ:

Къде ще търсите и ще намерите красотата и любовта ми,
Ако самите те не са ваш път и ваш водач?
Как ще ме заговорите,
Ако аз сама не изтъка речта ви?
Давам любов и красота, без да търся болка или радост
Давам така, както Животът дава на Живота
Както отвъд, в долината, миртата изпълва въздуха с (благо)ухание
Красотата ми е Животът, разбулил лика си
Следвайте я,
Дори когато тя ви води към ръба на пропастта
И въпреки, че тя е окрилена, а вие сте безкрили
И въпреки, че тя ще прекрачи ръба, последвайте я!
Защото там, където няма красота, няма нищо
Красотата не е нужда, а екстаз -
Образ, който виждате със затворени очи
И песен, която чувате със запушени уши
И когато любовта ви призове, последвайте я
Тя не ви дава нищо, освен себе си
Тя не чери от никой, освен от себе си
Тя не обсебва, но и не иска да я обсебят
Защото на любовта и стига любовта
И няма друго желание, освен да се изпълни
Нека не ви преследва копнежът за сродна душа,
За да станете собствения си закон
Почитайте ме, като бъдете флейти
През сърцата на които шепотът на времето се превръща в музика
И когато песента ми се лее над вас, отдайте ми се
И превърнете гласа на вятъра в красива мелодия, пречистена с любов
И нека вашето възлизане в храма на незримото
Стане екстаз и наслаждение.

# 48

Активирането се извършва, като се начертае глифа, след това се произнесе името му 3 пъти, като всяко следващо произнасяне е по-силно от предходното.

1. Име: ИХАНТУ
----------------
Използва се за изтъняване на възприятията. Изтрива границите м/у измеренията. Подпомага развитието на ясновидство, ясночуване и ясноусещания. Подпомага получаването на видения и контакти с обитатели на други измерения. Най-доброто използване - да се нарисува на предмет, който ще бъде постоянно с вас (пръстен, брошка, гривна и т.н.)
НЕ ПРЕКАЛЯВАЙТЕ С ИЗПОЛЗВАНЕТО И!

2. Име: ТОХНУ

Използва се за разкъсване на връзките с чужди светове или измерения. Например прекъсване на некровръзки или подвключване към други измерения. Отсича връзките с чужди цивилизации и същности. Визуализира се над себе си в ЯРКО СИН ЦВЯТ с трикратно произнасяне на името и.
ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ: За всякакви енергийни вампири, некромансери и т.н., и за всички, които не могат да живеят без постоянен поток чужда енергия използването на тоза глиф е СМЪРТНООПАСНО!!!

3. Име: РОНХНУ
 Основно приложение - за ограничаване на всякакви въздействия. С помощта на този глиф може да се отслаби всеки поток от енергия, и положителен, и отрицателен, но не и напълно да се прекрати. Приблизителна сила на отслабване - 70%. С помощта на този глиф може да се отслаби негативното въздействие на замърсена земя, геопатогенни зони и т.н. Използването на тънките аспекти на този глиф може да помогна за напълното изключване на некроконтакт и откъсването от негативни източници и носители.

Освобождаването на силата им се извършва на 2 етапа (когато вече не смятате че ви е необходимо действието им):

- Произнася се над тях формулата "АТАРУ МИНЕР"
- Изтриването, изгарянето или унищожението на предмета-носител на глифа.

# 49

4. ИМE: АИЛХА.

Този глиф има силата на своеобразен Ключ или Чук. Ключовите моменти при използването и са: Откриване, разпечатване, взлом.
ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ: Внимавайте с експериментирането с този глиф. За собственото си душевно здраве.

С този глиф може да се отстрани или разруши привнесена програма (магия). Също така може да се използва и за защита. Може да изкара на яве всички комплекси и страхове, но също така може да се зададе и програма за освобождаването от тях.

5. ИМЕ: ОРОХНУ
Съветвам ви да използвате този глиф предимно като визуализационно активиране. Тя позволява да се осъществи контакт и да се общува със същества и същности, които са чужди спрямо земните. Като пояснение например да общувате с Извънземни раси и сили и т.н. Глифа символично може да се назове МЕНТАЛЕН МОСТ. Ще ви позволи да установите такива контакти, в които както вие ще разбирате тези с които сте се свързали, така и те ще ви разбират ясно. Глифът е особено добър с това, че създава само ментален контакт и не отваря портали или други подобни връзки м/у световете и по този начин използващите я имат защита от директно въздействие на силите и енергиите на съществата, с които сте влезли в контакт.

6. ИМЕ: САХАНТУ

Използването на този глиф помага при контакти със същности близки до човешката раса. Т.нар. Елементали, феи, елфи, гноми и т.н. които някога са били видими и са контактували с хората много по-охотно от сега. Използването и е желателно да бъде чрез визуализация и активация, защото ако се нанесе на предмет може да доведе до нежелани връзки и видения и ментален контакт в неподходящ момент. Не вярвам някой да държи на диагноза "шизофрения" след подобни случки.
Най-добрите моменти за използването и са при контакт с природата или у дома при медитации без излишни свидетели.
----------------------------------------

Ако вземете Иханту и Саханту и ги активирате след като сте ги нарисували на тялото си, има голяма вероятност да виждате всяка сянки и всеки дух и тялото ви ще бъде необикновенно отпуснато.
Ако активирате Саханту - практическата полза е че няма да ви хапят комарите Wink.

# 50
[
Ако активирате Саханту - практическата полза е че няма да ви хапят комарите Wink.

все е полза  Peace

# 51
Мен и без Саханту  не ме хапят Grinning

# 52
Ами давайте тогава, поиграйте си ако много ви стиска. Аз съм видял доста полза от някой от тях, при това дори за неща, за които не съм очаквал да видя че ще се променят. Ако си мислите, че тези предупреждения са дадени за майтап, може би доста бързо ще си промените мнението особено като почнат да се проявяват резултатите. А те не закъсняват много - имал съм резултат на 5-тата секунда от един от тези знаци, при това толкова осезаем че и аз се изненадах от скоростта на проявлението и силата му.

# 53
 След достигане на желания ефект носителят на образа/руна  (обекти, на които се начертават), да се разформирова, стъпките на който се състои от два етапа:
а) се произнесе по него ФОРМУЛА "Atari Минар"
б) изгаряне или унищожаване на обекта носител на символите

Все пак руните или глифа с  визуални образи, ще престанат да работят след стандартните 13 лунни часа.

# 54

SenkoTron , много не съм наясно. Ама тези знаци, дето постваш - това от книгата Големият Соломонов ключ ли са? И ако да, каква е разликата с малкият ключ (предполагам има и малък, щом има голям)?

# 55
kindness: Тези знаци нямат никаква връзка със Соломоновите печати, нито с малкия ключ, нито с големия. Макар че някой от тях могат да се ползват и за улесняване на работата със Соломоновите и не само печати.

Glamour: Това важи, когато са използвани само като визуализации (13 лунни часа). Ако са начертани или гравирани на обект срока на действие им е поне 72ч. След което може да се преактивират по същия начин по който се прави и активацията им, без да се чертаят отново. Има и още няколко символа от тях, които все още не съм дал. Всъщност това за 5-те секунди е от символ, който не е сред тези, които до момента съм пуснал. Отделно ако се използват в комбинация, за разлика от руните, тези символи не се сливат или чертаят един в/у друг.

# 56
kindness: Тези знаци нямат никаква връзка със Соломоновите печати, нито с малкия ключ, нито с големия. Макар че някой от тях могат да се ползват и за улесняване на работата със Соломоновите и не само печати.

А какво предпоставлявате тези книжи със Соломоновите? Стават ли да се четат, без да си практикуващ някакви неща? Видях една за Големия ключ и се чудех дали да си я купя ей така, от любопитство.
Или препоръчай някаква интересна книжка за тези, примерно за които ти говориш..

# 57
Соломоновите ключове дават методи на работа, както и печатите на определени сили. В малкия (Гоетия) са печатите на 72-та Висши демона, както и сферите им на действие. В големия има печати на Ангелите, Планетарни сили, Гении и т.н., също с методите на призоваване и работа с тях (молитви, ритуали и т.н.). Ако държиш да практикуваш призовавания една от книгите, която е добра за начало в тези области е на Константинос - "Призоваване на духове". В нея има както упражнения за развиване на астралните сетива, така и насоки за работа и комуникация с подобни сили. А като казвам за някой от тези символи че са улесняващи - разбирай че ИХАНТУ + САХАНТУ ще ти помогнат с астралните сетива и с комуникациите. Ако ти трябва и допълнителна помощ може да добавиш и ОРОХНУ.

# 58
Благодаря ти, интересно звучи. Вчера купих Големият ключ на Соломон. Тази на Константинос съм я чувала, но е изчерпана. Срещала съм я електронна на чужд език, може да я дръпна, не за практики, по-скоро ми е интересно да науча за принципите на този вида неща.
Казаха ми, че имало интересни  "Енохова магия"- Доналд тайсъни" и Да разбъркаш магическия котел"- Силвър Рейвън Улф, познати ли са ти?
А за тези символи, които казваш - къде мога да прочета цялостно, за какво представляват, как се носят..?

# 59
По някой руски сайтове и форуми може да намериш малко инфо, но и то е доста ограничено. Тези, които са по-навътре в използването им говорят с огромна неохота за тях дори сред средите, камо ли извън тях. По-голяма част от опита се придобива лично с проби и експерименти. Макар, че дори и оскъдното инфо за тях може да донесе доста полза.
Колкото до книгите - Еноховата магия си е сериозна работа, включва и призоваване на определени сили от Еноховите елементални таблици. За Улф - нищо не съм чел от нея доколкото си спомням, но тя пише предимно за Уика традиции и ритуали. Ако те влече това може би ще намериш нещо из книгите и. Аз си падам основно по Некрономикона. Едва ли ще го намериш на български, най близкия превод мисля че е на руски. Но в тази книга има капани, които са доста гадни и опасни, ако си нямаш много представа от материята. Освен това работата с нея минава през т.нар. самоинициация, която представлява преминаването през планетарните врати в определен ред, научаването и прилагането на уроците от всяка от тях и цялостна промяна в следствие на това на същността на преминалия. Не е лесен или кратък процес, но си струва. Отделно там ще намериш и учители, които да ти помогнат да преминеш през него, както и в работата ти със самата книга и заклинанията и силите в нея.

# 60
В момента ми трябва нещо, което да ми даде най-общата престава, цялостно за материята - обща култура дето се вика. Повечето неща, които споменаваш, ми говорят много малко. Не успявам да ги ситуирам като част от системата.. За това питам за някаква обща литература, нещо въвеждащо въобще в тематиката. За сега е любопитство, без конкретна цел за практика..

# 61
Ами като обща култура и евентуална начална практика можеш да ползваш книгите на Вакуленко "Енциклопедия Магика". В тях има доста обяснения, както и упражнения за развиване на визуализации, връзка със стихии, увеличаване на личната сила, както и информация за няколко магически системи вкл. и няколко работещи ритуали. Дори и само да ги прочетеш ще добиеш доста добра представа за нещата като цяло Simple Smile.

# 62
И на тази книжка май е изчерапано изданието, но ще следя дали няма да се появи някъде. Благодаря ти!
А тези глифи, дето публикуваш, са "руни", нали?

# 63
Mне точно руни, по скоро ключове ги наричат. Макар че имат някаква прилика и понякога и така също им казват. Често действието им е далеч по-скоростно като проявление от това на руническа дума за постигане на същото нещо Wink.

# 64
As the Phoenix rise from the ashes
and rebirth in flames of purify
May the guiding light shine upon me
And show me the way of light.
May the holy rays of healing fall upon me
Cleanising my body and my soul
With the flames of purifucation
And I will be clean like Lapis Lazuli wand.

# 65
  • Кьолн
Сенко,а тези знаци си ги изпрабвал така ли? И наистина ли дадоха резултат?Може ли да публикуваш и останалите.Особено онзи с "петте секунди"

# 66
Изпробвал съм доста от тях, със по-голям или по-малък резултат. С лесно забележим и почти промъкващ се покрай усещанията. Но да, ефекти има, понякога до степен да ти се пререве. Няма да забравя как след 12-13ч сън Тохну ме прати пак в леглото след 4-5ч - толкова силно беше ограничението. Нито пък как Ронхну подтисна за месеци алкохолизъм, заедно с други неща. А от Иханту все още имам от време на време информация, която понякога дори успявам да проверя доколко е така - и поне в 80% от случаите излиза точна повече от 90%. Колкото до руната, която така драпаш - тя е особен случай. Наистина при необходимост действа светкавично, но това е една от тези руни, които особено близко се следи за употребата им от висшите нива. Т.е. ако се преекспонира употребата може просто когато наистина има нужда от нея да не "сработи" или да сработи само колкото се налага, ако е адски неотложна нуждата. Тя не разваля магии - ТОЛАХН е името. За сметка на това Защитата и е съвършенната за отблъскване на нападение или проклятие за кратко време.
Чудя се дали си струва да давам останалите - те освен по-специфичната си употреба и активация могат малко да помогнат в нормалния живот. Може би само руната, която изравнява полета и затваря автоматично портали евентуално може да свърши някаква работа. Интересно ми е колко от прочелите информацията за тях са ги изпробвали на практика Wink. Защото явно някой очакват резултатите едва ли не на мига и поднесени във форма, която да ги задоволи - всичко друго се приема за провал ми се струва. Саханту може и да отблъсква комарите, ама я се пробвайте да я поносите 1-2 дни да видим дали половината няма да изпаднат в паника от сенки и други появяващи се фигури и образи Wink.

# 67
  • Кьолн
Сенко,мерси за отговора! Точно затова те попитах.Далеч съм от мисълта за бързо действие.Честно.Не драпам.Точно заради тези "сенки"малко се спрях да не ги приложа веднага.Може би интуиция,или шесто чувство .Не знам.Но ти благодаря че беше толкова отзивчив и изчерпателен!Аз и без това си имам този"талант"да ги виждам понякога.Доста си е страшничко!

# 68
Страхът може да им даде допълнителна сила. По скоро неутрално безразличие, освен ако нещо повече не се налага да се предприеме според мен е по-добрия подход към това Simple Smile.

# 69
Къде и как мога да разбера какво означават тези надписи?

Едното било амулет, другото май печат(съответно, каква е разликата?)

# 70
Къде и как мога да разбера какво означават тези надписи?

Едното било амулет, другото май печат(съответно, каква е разликата?)

Първото изображение е сигил (магически знак, печат) на Архангел Михаил. Ползват го като талисман за защита.

Второто е "защитен" символ с руната "Манназ".

# 71
Мерси много, Секхмет!
То и за второто пишеше, че било на Михаил, ама печат. Но не знам дали е вярно.

А има ли къде да разбера , за първото (амулета, който явно е със сигурност на Михаил), какво означава всеки един от изписаните символи?

# 72
# 73
До авторката, мила женичйе по този начин подлудиха баща ми и му промиха мозъка да ограби дома ни и всичко да занесе на нея, беща които са наши и на майка. Хора повярвайте че има такив работи. Ако всеки ден пишеш в някой манастир да се чете името му мо е би ще е добре. Най -- интересното е че човека после се уврежда от магията, моя татко сега е със диабет, високо кръвно. Само да му кажеш нещо против жена му и е готов да те срине със земята. Не пожелавам на никой това което аз изживях. Баща ни се отчужди. Сега когато тя го изхвърли ще дойде да ми се моли да го прибера и ти казвам че няма оправяне ако той не иска да иде да му се чете Киприанова молитва. Омагьосания не вярва в магията. Мо е да намрази близките си и да се влюби до полуда в новата курва. Моята братовчедка се самоуби. Любовницата бе настроила децата да мислят че тя е психично болна. Ходила съм по много врачки. Знайте че това е лошо. Човека който прави също в този живот му се връща. И ще гори в ада. Аз някак си успях да простя на татко. Какво ли не измислих, дори тумора ми не омекоти леденото му сърце. Молих го да дойде да ме види но отказа, исках да ги сдобря с майка поне да не се мразят. Проклинам всеки който прави магии, гледа на кафе, нумерология. Сатанински работи.
Колкото повече се опитваш да си го върнеш, толкова по - зле става за теб и децата ти. Заради майкина магия да умре, аз я поех и имам много болести. Татко съм сигурна ако осъзнае че ще съжалява горчиво за всичко което ми е причинил.
Отдръпни се, всеки понеделник си мажи вратата на дома с светена вода, ходи редовно на църква. Препоръчвам ти да забравиш за него! Сериозно! 
Ще намериш друг човек. И претърси дома си за магии, освети с водосвет!

Последна редакция: нд, 16 апр 2017, 20:59 от Blagoslovena

# 74
Харесва ми как фанатици като теб се опитват да казват на другите как да живеят и какво да правят, пък макар и непряко. Апропо как смяташ да премахнеш магията от баща си, ако не направиш нещо друго от сорта, което да я неутрализира и да го изчисти - и тук пак дотам опираш.
И спри ако обичаш с това пращане на другите в Ада - нямаш си и на представа за какво точно става дума, но Църквата явно се е погрижиля добре да промие нечии мозъци - нейния начин да държи под контрол масите ....
Колкото до това, че ме следваш през темите - тази, която си избрала е възможно най-неподходящата да се опитваш да налагаш възгледите си. Точно там хората правят нещата практически и с резултати и изобщо няма да се трогнат от излиянията ти за Ада.
Апропо как се е стигнало до обсебването на приятелката ти и какво са и чели за да я прочистят Wink?
Защото обсебване току така не става. А всеки който е достатъчно глупав да призовава нещо без необходимите защити си проси сам подобно нещо.

# 75
РУНИЧЕСКА СХЕМА "Защита от Лъжи и Изневери"

Защитата е насочена към съхранение на хармоничните отношения на двойката.
Схемата се нанася на фотография. Ако възникнат съмнения в партньора, всичко се изяснява в кратки срокове и отношенията се развиват по-нататък без да се повтаря грешката.

# 76
  • София
SenkoTron, щях да подмина поредната ти безсмислена публикация
Скрит текст:
(още повече, че въобще не знам защо ми се "изписва" темата, след като нямам включена публикация)
, ако не бяха множеството ти писания с никакво практическо значение. Моля  се само хора, които действителност са в нужда да не се подвеждат по писанията ти...Но, освен да напиша това, нищо друго не мога да направя за търсещите души. (м/у които и ти си), а раздаваш "съвети" наляво и надясно...  Rolling Eyes

# 77
И какво ти разбираш под "практическо значение"? Значи а съм подвеждал, а горката Църква не го прави? Или някой от фанатичните и последователи толкова го е страх, че нещата може да работят на практика, а Църквата да няма подобни неща в арсенала си, че бърза да изхвърли като "Дяволско" всичко, което не и е по вкуса, без дори да предложи някаква замяна. Руните са се ползвали хилядолетия преди установяването на християнството с достатъчно голям успех, за да продължават и днес да се използват, независимо от всичките опити на Църквите да ги изхвърлят или омаловажат силата и ефектите им. Аз съвети избягвам да давам, пускам неща с потенциално практическо приложение, пък който иска да ги ползва, който не иска, няма да ги ползва. Не съм застанал до никой да го ръчкам да ползва нещата, всичко си е до избора на човека дали да го направи или не.

# 78
  • Плевен
MayyaI какво разбираш ти от практическо приложение,колко книги си прочела по тези теми и колко успешни практики  или опити си правила че да даваш мнение кой какъв е и колко е компетентен по темата.
Сенко и спри да плюеш по църквата само че Православието отхвърля всякакви практики и ритуали,не е точно така ,опитват се да предпазят непосветените от клопките и къпаните защото знаеш колко лесно се попада в тях и какви са последиците ако не си подготвен. Пък и повечето хора в Бг сме все пак Християни и няма да погледнат с добро око на коментарите ти към Религията и Църквата или пък ще те разберат.
В религията има и проклятия особенно в Плалмите на Давид които се ползват и до днес от Католическата църква ,и ето ви и пример псалом 57.А и между църква и религия има разлика,можем ли да съдим религията че хванаха някакви католически попове да педофилстват с момченца или че са изгаряли хиляди жени на клада и са ги изтезавали през средновековието само че са имали бемки и са ги сметнали за вещици или че някой е доностничал срещу тях че правят магии. Заради някакъв психопат Инквизитор написал Малеус Малефикарум https://bg.wikipedia.org/wiki/Malleus_Maleficarum .

Според мен всеки трябва да отговаря за действията си лично а не от името на Бог или някой друг.

Ето ви и псалом 57 който си е използван религиозен текст за да помислите върху Религията , защото тя не е само Новия Завет, а има и други религиозни текстове и книги .

"Наистина ли говорите правда вие, съдии, и справедливо ли съдите вие, човешки синове?
3. В сърце си кроите беззаконие, на къпони туряте злодействата, що сте сторили на земята.
4. От самото си рождение са отстъпили нечестивите; от майчина си утроба се заблуждават, говорейки лъжа.
5. Отровата им е като змийна отрова, като отрова на глуха аспида, която затиква ушите си
6. и не слуша гласа на заклинателя, най-изкусния в заклинания.
7. Боже, строши техните зъби в устата им; съкруши, Господи, челюстите на лъвовете!
8. Да изчезнат като вода, която се отича; кога изопнат стрелите, нека бъдат като пречупени. Да изчезнат като разпуснал се охлюв; да не видят слънце като пометниче от жена.
10. Преди котлите ви да усетят пламнало тръне, вихър да разнесе и сурово, и обгорено.
11. Ще се зарадва праведникът, кога види отмъщение: ще умие стъпките си в кръвта на нечестивеца.
12. И ще каже човек: наистина има плод за праведника! и тъй, има Бог, Който съди на земята."

Псалома е взет от http://pravoslavieto.com/bible/sz/ps/57.htm

А , и Сенко знаеш ли методи за Активация на Руни ,но без метода с кръвта.

Последна редакция: нд, 29 апр 2018, 13:55 от Калоян Пламенов

# 79
Запитвал ли си се защо толкова напират да въведат Вероучението сред малките ученици. От една страна добре, ако наистина ги научат да следват Божиите заповеди. Само че, като имам известна идея колко са читави настоящите ни църковни служители (повечето, не всички) и отчитайки колко мощни неща има включени в самата Библия, които изобщо не се свеждат само до псалмите, ами и до текстове из евангелията в нея прикрити, но със завидна сила и мощ по скоро бих казал че им трябват нови овчици за стригане и/или фанатици за подкрепа като им кажат. Докато не се реформира Църквата и не извадят скритите си тайни, няма как да им вярвам на идеите, които се опитват да пробутват. Що не кажат колко скрити магически текстове и инвокации има в Библията, дето с лекота могат да обърнат човек и без кръщение към християнството, а по-лековерните и чувствителните могат много лесно да ги обърнат на фанатици като тези в исляма.

Надявам се че няма да пуснеш и практическото приложение и изпълнение на Псалома, че не ми се ще да се разправям и с фанатизирани хора оттук, дето може да се пробват да ми изтестват защитите и после да ореват форума от обратните удари, които ще получат при опитите си. А някой от защитите ми отделно връщането обратно изпращат и контрапроклятия, така че удара става 2-ен, ако не и 3-ен.

Активацията на руни може да включва при добре направена схема и само едно заклинание, което да даде посоката на действие на схемата, която се активира и целта и. Или да се активират с природните елементи - предимно Огън. Но в зависимост от схемата при някой видове е задължително поне да се капне 1 капка кръв, за да се укаже в/у кой ще действа схемата (един вид като легитимация) както и пръвоначален енергиен заряд за подкарването и.

# 80
  • Плевен
Аз не смея да мисля и не мисля че Църквата и Религията са едно и също.Църквата е съставена от хора,а те си имат свои интереси,както знаеш през миналото са били върховна политическа власт,но не искам и да плюя по тях понеже са официални представители на Религията ,а Религията е от Богове а не от Хората на Църквата,  възможно е  и те да я изкривяват в свой интерес за маниполация на масите и аз те разбирам защо си против,но за обикновенния човек вярата си е вяра , надежда и сила и те няма да те разберат а ще си защитават Вярата,защото и аз преди си бях вярващ и си четях Библията и знам какво е вярата за човек .
Не мисля че Църквата ще си покажат тайните щото са огромни,според мен най-ценните Окултни ръкописи са в библиотеката на Ватикана,а пък и ти ще си покажеш ли тайните или някой друг маг,а те защо да го правят?И според мен ние не сме чак толкова компетентни и навътре в тези неща че да ги съдим или да и се бъркаме ,и те си имат врагове и там е война и те си знаят,не са глупави хора.
 И както има един закон , цитат на Хермес "Не си хвърляй бисерите на прасетата"
Колкото до руните ,нищо не разбирам но съм правил някой опити и съм видял че действат.Инвокацията на елемента с инвокираща пентаграма на елемента ли имаш предвид , и какви заклинания трябва да се ползват?От кой Пантеон ,дай пример щото верно нямам опит с тях.Но доколото знам всяка руна пренадлежи към различен елемент.Ок инвокацията на елементите съм я усвоил с инвокиращи пентаграми и усещам силата на елемента,но това дали ще е достатъчно за Активация и след инвокацията трябва ли да се насочи енергията на елемента към руната?

И аз не мисля че Евангилиетата могат да фанатизират или радикализират човек както в исляма ,понеже там се проповядва главно вяра към Бога,мир,любов, смирение и прошка.

Последна редакция: нд, 29 апр 2018, 10:36 от Калоян Пламенов

# 81
Едно от малкото свестни неща, които ще свърши 3-тият Антихрист е именно да извади от хранилищата на Ватикана информация, крита от Църквата от векове. Последния папа ще му помогне доста в това. Това допълнително така ще раздруса Църквата, че ще се разпадне за известно време, ще се реформира, ама този път наистина в съответствие с Христовото Учение и то неизкривената им настояща версия и донякъде пак ще се обединят, макар че и доста течения ще си останат самостоятелни. Но вече няма да се гледа на тях със страх и погнуса и т.н. както сега гледат, а ще работят съвместно за духовния напредък на цялото човечество Simple Smile.

По въпроса за руните - може да действаш по този вариант или просто да посипеш готовата схема с представители на стихиите и да кажеш докато го правиш нещо от рода на:
Призовавам силата на <елемента> да освети и активира дадената схема и т.н.
После просто се обръщаш към Один с молба за активация и изреждаш свойствата или посоката в която искаш да работи дадената схема. Ако имаш желание може да разлееш малко бира в негова чест, но не е задължително.

Евангилията трудно ще фанатизират, но скритите магически текстове в тях могат да положат основа, която да бъде използвана в тази посока в някой момент в бъдещето.

# 82
  • Плевен
Аве прав си донякъде,то и Кръстоносците не са правили много-хубави неща по чуждите земи но кой век сме сега и кой мисли по този начин.

За руните под "схема" кобинация от руни ли имаш предвид?
И то значи че мога да си ги осветя със светена вода или светено масло или някое осветяващо заклинание като при амулетчетата,и пак ще се "активират"?

Това за антихриста е свързано с апокалипсиса и конниците.Ти от къде си я взел тази информация?

Чакай да ти покажа една от моите любими Нордически групи да се вдъхновяваш при ритуалчета /ако не ги знаеш де/ ,само като ги слушам и ме зареждат със сила,не знам всъщност дали не са заклинания това.

Според теб Один бил ли е реален човек и дали е истина мита за това с копието и Игдрасил, дали не е само метафора за нещо като Дървото на Живота в Кабала,или това се е случило реално на физическо ниво според теб?
И знаеш ли нещо за Рагнарьок,че не ми хареса това което намерих като информация.

Последна редакция: нд, 29 апр 2018, 16:10 от Калоян Пламенов

# 83
Мда, това имам предвид под схема за руните. Не знам дали със светена вода може да ги активираш, но пък нищо не ти пречи да опиташ. С маслата също, но там е добре да са подбрани спрямо целите с които се активира цялата схема. Но мисля, че и с това също си наясно Simple Smile.

Ами сам виждаш, че църквата е доста виновна за квази много неща. Именно Кръстоносните походи слагат началото на Ислямския Джихад, като отговор на атаките. После Църквата се изкарва едва ли не чистичка като платно, а всъщност именно от жаждата им за слава,власт и земи идват проблемите в настоящето с исляма и другите религии. Тая пуста жажда за повече поклонници = повече власт и пари е в основата на настоящите ни проблеми.

От къде съм взел инфото за Антихриста - ами источници доста. Има една книга на Долорес Кенъм "Разговори с Нострадамус". Там самия той си тълкува квадрините чрез различни медиуми и често пъти доста псува преводачите и тълкувателите си заради незнанието им или неотчитането на куп други фактори. Самият той казва, че когато вижда подобни събития във различни времеви периоди се опитва да ги обедини в един или 2 квадрина. А повечето си мислят че 1 квадрин = 1 събитие. Това само отчасти е вярно. Както казва, че квадрините са подредени по определена схема, която един ден ще стане ясно каква е - не са произволно разбъркани както повечето си мислят.

Последна редакция: нд, 29 апр 2018, 16:00 от SenkoTron

# 84
Псалмите са едни и същи за християни, католици и евреи но се различават в някой номера. Те не се не се четат току така, в смисъл има неща които се четат преди тях, както и след тях. Рядко се четат по един, с изключение на 90-ти. Обикновенно са в комбинации по 2-3-5 а може и повече но рядко. Има писано из нета и книги кои и как се използват и за какво. С тях трябва да се внимава за да не си докара човек на главата нещо, което не иска. Колкото до това какво има писано в Библията - ами има, обаче трябва да се чете и осмисли.

# 85
  • Плевен
Ами съгласен съм че не се четат просто така като се замисля.В Големия Ключ на Соломон при почти всеки ритуал се посочва и опеделен псалом или няколко които трябва да се четат,но дори и да си ги четеш като текст пак се усеща силата и ,пък има и толкова мъдрост вътре като смисъл и има за какво да помисли човек върху тях.

# 86
Говоря за християнство. Преди четене на псалмите и след тях има други молитви, които са според зависи. Има неща при които се изисква са гори свещ при други и да има и запалено благовоние ( тамян, мирта,... ), някой се четат пред икона или икони, за някой трябват броеница.... Не е ала-бала, но значително по-лесно се използват и ефекта се усеща. Друг е въпроса и на какъв език се четат - дали е български, русли или старославянски. Звучението е различно. Със четене в подходящ ред казват, че може да се свали проклятие, магия, негатив, а също така можело да се върне направеното на извършителя. Има хора, които ползват псалми по определен начин за нанасяне на вреда, но това няма да го коментирам. Изобщо псалмите, Евангелито и текстовете на Стар Завет предлагат много начини за защита, изчистване обаче трябва да се внимава.

# 87
РУНИЧЕСКА СХЕМА "ВАМПИР-АНТИВАМПИР"

Точка - оператор.
Эйваз - енергийни канали на оператора.
Уруз - енергия
Тройни Алгизи защищават каналите на оператора.
Соулу - захранва схемата.
Тейвази - предупреждават, че смученето на енергия от оператора не е добра идея, ако се случи, атакуват и сами започват да смучат енергия от нападателите.
Теваз - отрязва канала от негативна енергия идваща от вампира, ако не успее да скрие оператора отсича канала за източване на енергия от оператора.
Лагузи - скриват каналите на оператора.
Маннази - хората-вампири. Тейвази на краката - атака върху оператора, опит да смучат енергията му. Тройни Иса - стоп, забрана, блокиране, пътищата към каналите на оператора са затворени.
Лагуз обърнат към оператора - канал по който операторът дърпа енергия от нападателя (Манназ).
Уруз - энергия.
Тейваз - атаката бърху човека, на краищата тройните Иса - блокират оператора, недавайки му да смуче енергия от обкръжаващите го хора.
Манназ - хората около оператора.
Эйваз - канал за енергия тук-сега, към оператора и от него.
Уруз - энергия.
Турисаз - отстранява негатовите, подавайки на оператора чиста энергия от космоса (Дагаз).
Енергията свободно циркулира от и към оператора.
Hjalmrunir (u) - Защита от вампиризъм, защита на силите, усилване на защитата.
Обменные литеры морока (e) - Отклоняват всякакви удари по оператора.
Bok Stafit (k) - усилват действието на цялата схема.
Bok Stafit (b) - увеличива личната сила, увеличива издръжливостта на оператора към вампири и увеличива собствената му издръжливост, за да не вампирства от други хора.

Горната схема може да се ползва когато човекът от дълго време губи сили, може да се използва когато става дума и за няколко вампира срещу човека (например в семейството), може да се прилага на донори от които вампирите смучат енергия, както и на самите вампири за да се отучат да вампирстват от други хора в случаите, когато вампиризмът се случва поради нарушен енергиен баланс у вампира.

П.С.: На мястото на точката, която представя оператора, аз бих капнал капка собствена кръв на човека, който активира защитата. По този начин схемата разпознава оператора, който трябва да пази.

П.С. 2: Гледайте пак да го затриете и не само че отново ще го кача, ами тоя път и ще сложа такава гадост да го пази, че тоя/тая, който го затрие ще съжалява с години за това, което е направил. Явно докато не стана гаден и груб някой хора ще си позволяват волности да бършат наред каквото не им оттърва заради няколко думи, които не им понасят явно - в случая активацията с кръв.... Добре си помислете, после да не кажете че не сте били предупредени като заревете по форумите за помощ!

# 88
  • София
Скрит текст:
9-те основни Нинджа Мантри-Мудри

RIN - STRENGTH of mind and body
KYO - DIRECTION OF ENERGY
TOH - HARMONY with the universe
SHA - HEALING of self and others
KAI - PREMONITION of danger
JIN - KNOWING THE THOUGHTS OF OTHERS
RETSU - MASTERY OF TIME AND SPACE
ZAI - CONTROL of the elements of nature
ZEN - ENLIGHTENMENT

RIN
STRENGTH of mind and body / Сила на духа и тялото
MUDRA: DOKKO IN (VAJRA)
MANTRA: ON BAI SHIRA MAN TO YA SO WA KA

Това Куджи не се фокусира само на физическата сила и интелигентността, но също и на физическото състояние
и доброто самочувствие.

Middle fingers extended, others interlocked.

KYO (PYO)
DIRECTION OF ENERGY / Посока на Енергията
MUDRA: DAIKONGO IN
MANTRA: ON I SHA NA YA IN TA RA YA SO WA KA

Това Куджи помага за насочването на енергията и преминаването и в активна форма, но също така има силата да увеличава собствената вътрешна енергия на използващия го.

Index fingers and thumbs extended, middle fingers curled over index fingers. Others interlocked.

TOH
HARMONY with the universe / Хармония с вселената
MUDRA: SOTOJISHI IN
MANTRA: ON JI RE TA RA SHI I TA RA JI BA RA TA NO-O SO WA KA

Има повече от това, което може да се види с очите. Интелекта на индивида е винаги по-малък от комбинирания интелект на групата.

Last two fingers extended to form a V (tips touching). Thumbs extended, others interlocked.

Доколкото разбирам тези мудри не са точно магия, да? Как се правят, в смисъл - да речем това за вътрешната енергия и сила как се изпълнява? Скръстваш ръцете по начина, показан на снимката, и...?

# 89
Помощ за вземане на изпити

Име: НАМРУ
Дума на Силата: BAKAKALAMU

Рисувате или принтирате печата му, като след принтирането задължително го повторете по линиите с химикал, фулмастер или молив. Вечер след залез слънце Вземете 2 нови бели свещи (или ако имате стари използвани при подобен ритуал може да ползвате тях) и ги разположете хоризонтално една срещу друга. След това се чете Инвокацията на Огнения Бог. Има я в Некрономикона (не Spell Book, a пълния).
След като свършите с Инвокацията палите свещите една по една като при паленето на Лявата се казва:
ZI DINGIR KIA KANPA...ZI DINGIR GIBIL KANPA.
При паленето на Дясната се казва:
ZI DINGIR KIA KANPA...ZI DINGIR GIRRA KANPA.
Сега се слага печата между свещите. Втренчете се за няколко минути в печата, огледайте го отвсякъде и се опитайте да го запомните с възможно най-големите подробности, които можете. След това вдигнете поглед от него и започнете да повтаряте като вибрирате името на Духа. Повтаряйте докато не започнете да усещате някаква промяна в обстановката около вас. Тогава бавно вибрирайте няколко пъти Думата му на Силата.
Помислете си ясно за какво го викате и какво искате да се случи - в случая - да си вземете изпитите по предмет/и. Опитайте се да създадете ясна картина на събитието. Ако ви е трудно може да използвате собствени думи за да го помолите за това, което искате да стане. НЕ ОЧАКВАЙТЕ РЕЗУЛТАТИ НА СЕКУНДАТА. Затова ако се прави преди изпит нека да е поне 1 нощ преди самия изпит.
И още едно предупреждение - НЕ СЕ ОПИТВАЙТЕ ДА ГИ КОМАНДВАТЕ както в казармата например. Отнесете се към тях като към скъп приятел или поне добър партньор, уважението което бихте дали на подобен човек го дайте и на тях. Няма да съжалявате, но ако се опитате да ги командвате особено грубо, дори и в името на някой по-висшестоящ от тях (Мардук например) има огромна опасност да ви стоварят куп проблеми като от въздуха на главите и да се чудите как да се оправяте. Достатъчно съм чел случки из нет-а за хора, които са опитвали да се гаврят с книгата и после горчиво са съжалявали.
След като свършите работата си с духа го освободете с думите:
ZI DINGIR (НАМРУ) KANPA, можеш да се върнеш при Трона на Мардук с мир и отнеси моята благодарност за присъствието и помощта ти.
След това погледнете към Дясната свещ и кажете: ZI DINGIR GIRRA KANPA ZI DINGIR ANNA KANPA (x2) и я загасете със пръсти.
После към Лявата: ZI DINGIR GIBIL KANPA, ZI DINGIR KIA KANPA (x2) и също я загасете.
Това е всичко. На изпита/тите носете заредения печат на Намру със себе си. Резултатите лесно могат да надхвърлят очакванията ви, но това съвсем не значи, че не трябва да сте прочели материала поне 1-2 пъти. Подозирам, че този дух подрежда и оформя знанията в главата ви, като също така и ви помага да разберете материала, а не просто да е зазубрено. И после ви помага в подходящия момент да си припомните именно това, което ви трябва за да си вземете изпита.

# 90
  • София
Привет, крият ли опасности горните 2 метода?
Напр - рязко обедняване след това?

# 91

При 2-рия метод има опасност ако ги използваш за чисто материални забавления и придобивки да си ги приберат обратно. Понякога и с лихва отгоре.

Последна редакция: нд, 07 окт 2018, 13:23 от Tatti

# 92
С руниката не бива да се играе! Руните са много, но най-използвани са скандинавските, исландските и нортумбрийските. Доста често се използват и славянските руни. Делят се на Младши и Старши Футарк. Не си мислете, че като начертаете разни чертички желанията стават реалност. Необходимо е да знаете какво рисувате, т.е. значението на всяка руна в право и обърнато положение. Най-добре е не само да познавате руните, но и да ги чувствате. Руните се съчетават и допълват с глифове, литери, печати. Повечето рунни ставове се изобразяват порунно. Малко са ставовете , които може да се изобразят като едно цяло. Някои се рисуват по часовниковата стрелка , други срещу нея. Някои отгоре надолу, други обратно. При някои ставове изписването на руни става от вас нагоре по листа, при други  към вас. Може да пуснете руните или рунните ставове със собствена енергия, стихии, малък или голям ритуал с обръщение към Боговете. При ритуалите се изискват дарове. Ако не го направите, руните сами ще си вземат своя дан по тяхно усмотрение от вас или близките ви. Това може да е загуба на пари, здраве , дори и смърт. При руниката няма вероизповедания. Може да има въздействие на християни, мюсулмани, евреи и т.н. Има руни и рунни ставове , които се съчетават с БМ и ЧМ. Може се опитате да работите с руни за вас - финанси, здраве, успех, почистване на енергийни полета. Това не означава, че руните ще заработят. Ще има ефект само ако имате силата да ги пуснете в работа. Иначе си е една картинка. Може и да имате силата да ги пуснете, но да не работят по поставената програма. В такъв случай проблемът е някъде във вас. Може да имате задръстени енергийни канали, може сами да сте си поставили някакви подсъзнателни блокове. Например - изобразявате и успявате да пуснете формула за финанси. Формулата може да ви донесе някакви мин.доходи или никакви и бързо да прекрати действието си. И си казвате, че нищо не става. Тогава проверете енергийният финансов канал, също така може подсъзнателно при пускането на формулата да сте си помислили , че не вярвате или на вас никога не ви е вървяло. Съзнанието при пускане на формулите трябва да е изчистено от други мисли. Има и тънки нюанси, че дори да смятате тези формули за "добри", те пак ще вземат нещо за своята задача. И пак близките ви са в опасност. Не си играйте с тези "картинки". Опасно е без да знаете същността на руниката. Единственото от руниката, което препоръчвам за незнаещи е почистване с квеорти и свещ на дома. При тежко енергийно състояние може да почистите с този метод и себе си, но имайте в предвид, че защитите ви / природни, божествени, родови / ще се възстановяват няколко дни. До тогава ще сте в положение на новородено.
Руническите ставове на Leika са много тежки дори за напреднали в руниката, а за начинаещи неизпълними. Лесно за начало е единични руни или в ред. Едни от любимите ми руни в ред са Соуло Дагаз Виньо. Соуло - слънцето, победата. Дагаз - изгрева, прорива, трансформацията. Виньо - радостта, удоволствието , надеждата. Представете си ги в ред или ги нарисувайте с ръка пред вас във въздуха и си пожелайте успешен ден, успешно завършване на нещо или изобщо успех, победа, трансформацията, която ще ви донесе успеха и като краен резултат радостта от успешното завършване. Като пример - виждате палката на КАТ и бързо си представете руните . Пожелайте си да всичко да се размине, ако нещо не е наред. При мен действа, защото понякога забравям да си включа фаровете Simple Smile Няма глоби или актове, само напомняне с усмивка.

# 93
elito01: Горното (изтритото) няма отношение към руните. Има отношение към други символи и печати, от съвсем друг калибър на действие Wink.
Няма невъзможни за активиране неща дори от начинаещите. Това специално е доста валидно именно за руническата магия. Друг е въпросът, че си има тънкости при активациите особено при съставянето на намерението. Там е най-големия препъни-камък както за начинаещи, така и за напреднали, защото руните изпълняват нещата буквално както са зададени, което значи, че дори една частица от намерението да не е изразена както трябва, може да се получат доста допълнителни или различни проявления на руническата формула, отколкото са планирани или очаквани.

Този ник ми е много познат отнякъде ... Чудно ми е дали си същия човек, за когото си мисля Simple Smile. Дали и аз да не им пусна едно руническо почистване с Хагалаз, Иса и Наутиз Wink. Или ще рискувам поредното забърсване на мнение, което си е на мястото, но някой явно решава, че много пречи или е прекалено мн инфо за други хора от форума ...

# 94
Първичните активации на руни работят само при голям стимул - любов, омраза, ярост, нужда... Когато човек е под такива силни емоции и мислите му са концентрирани. След това не става така. Искат се знания, натрупване на опит чрез проба - грешка, интуиция. Почти две години много четене на историята на руните, тяхното значение, приложение не рискувах с тях. Всичко започна под силни емоции, както при повечето други и влизаш в друг свят.
Не бих качвала руни , глифове и литери с разрушителни и принуждаващи действия. Чети, учи, но точно тук не качвай нищо такова.
Колкото до останалото казват - меньше знаеш, крепче спишь.

# 95
Ако можеш да се концентрираш, можеш и лесно да ги подкараш и без супер емоциите. Иначе - да, много четене се изисква, но не бих препоръчал проба-грешката, не  и без много дълбоко преживяване на руните за да се осъзнаят по-пълно възможностите им. Все пак може да се ползват предварително изготвени от други ставове и думи, особено и когато са добре обяснени. Аз рискувах с Алхаинтските глифове - в сравнение с тях руните като сила на енергетиката им ми се струват по-слаби, което съвсен не значи, че не са достатъчно действени и прецизни.
Не съм се засилил да качвам разрушителни неща, не само откъм руните и глифовете, но и други. Ама като гледам как напосоки се трият било нинджа мантри-мудрите, било рунически схеми, направо се чудя дали не мечтаят да им качат нещо унищожително, че да го запазят без проблеми. Схемата на Лейка трябваше да я кача 2-3 пъти, накрая със заплаха, заради триенето само защото съм дал малко допълнителна информация за задействането им. Понякога се чудя дали ако не сложа една граната, няма да си реша проблемите за напред с триенето на нещата, които качвам. И без това се въздържам да качвам, а и малкото и безопасното, което качвам да го трият - ами само показва на какво са способни някой хора с малко власт като вземат някой на мушка. Само че и моето търпение си има граници и накрая може наистина някой да изпищи на умряло след нееднократните ми предупреждения - повечето изтрити. Някой хора така и не разбират, че някой неща се дават в оригинал и  с причина не се превеждат ...
И като се замисля, тази схема дето мога да кача наистина ще бръкне дълбоко на някой хора, защото е доста мощно тотално изчистване от магии и вредоносни енергии, което определено не би се харесало на някой хора публично да се появяват подобни неща.... Твоят линк има ли го все още към другия сайт?

# 96
Не се сърди Senko Tron, но смятам, че донякъде са прави . Това не е специализиран форум с хиляди предупреждения към начинаещите. Няма рунолози със стаж , които да попиташ. Сега се сетих, че чистката с квеортите също е нож с две остриета. Чистките се използват при човек, за да се подготви "чисто поле" за налагане на магия. Първо сваляш защитите, после удряш. Бих посъветвала хората, когато качват снимки по интернет , фейсбук и т.н. да ограничат достъпа на виждания до доверен кръг. Достатъчна е една снимка и така може да ви ударят , че ще се кръстите наопаки само да се отървете. Другото, което не разбирам е - как може да се мисли, че ясновидка и врачка ще развалят магия?! Човек, който се занимава с магия може да каже има или няма и става или не става да се развали. Няма магия, която не се разваля, но има доста гадни и трудоемки. Аз лично се налепих с некротика при едно чистене на нещо свързано с гробища. Проби защитите и ми трябваха два месеца за да се изчистя. Когато се казва, че има успех от сваляне на зла магия, то е защото , този , който се е заел е видял или , че няма риск или е минимален за него.
Така, че Senko Tron проба - грешка дава голям опит. Сега торба злато да ми дават не се наемам с такива гадости за непознати хора.
Колкото до рунен став има един за това, което ти тормози душата, но няма начин да го дам и изобщо да го коментирам. Някой недоволен я от пенсията, я от вдигането на цените може да реши и в центъра на София да прочисти с него Smile Има рунни ставове с глифове от които съм възхитена, но няма да ги покажа тук. Ако те интересува на л.с. Какво мислиш и за забраната за благотворителност на рунните ставове за финанси / пари?

# 97
Ами подфорума е Паранормално, темата е Магия ... Някой като иска да пробва нещо дадено, може евентуално и съвети да получи - давал съм на някои хора. Не съм ги качвал на 10 места из други форуми, че да се трият безогледно. Или по нечие мнение какво да се качва и защо точно така да е, а не другояче. Не ми е проблем да си кача снимка, ако съм я обработил преди това Wink. И "обработката" е изтествана с хора знаещи и можещи доста повече от мен и знам че няма как да се мине през това, което слагам. Чистенето си е в 2-та аспекта, само че в подготвителния за ритуал се води Банишинг. Поне аз така ги разделям като понятия. И както сама спомена - пробата-грешка понякога навличат доста неприятности. Защо да правиш нещо, след като вече го има и си го намерил. При това достатъчно обяснено кое за какво е и как.
Колкото до ставовете за пари - те може да са еднократно действащи - т.е. получаваш това, което си искал и повече не можеш да го ползваш за друго подобно или изобщо. А има и такива, които си действат винаги, но и това си е нож с 2 остриета. Из София има достатъчно направени гадости - един Хаос-портал е в състояние да причини куп неща дори да не е специално програмиран а просто отворен и оставен да стои така. А не е особено трудно да се отвори. Не знам какво те притеснява от твоя став за чистене, но бих го погледнал Simple Smile. Освен това може да потърсиш информация за Opfaal - Angel of Deliverance Wink.
И да, някой неща съм ги качил по молба на други хора, това ли е причината да се изтрият? Че някой е поискал повече информация за нещо си - много лоша причина е да се трият ако е по такъв повод... А предупрежденията са именно за да се спрат някой хора в триенето и оценката какво е полезно за другите, но не се вмества в тяхното разбиране. Предпочитам да предупредя 10-20 пъти за да избегна останалото, което може с лекота да съсипе нечий живот. И предполагам знаеш, но и руническите ставове могат да се ползват в наказателен аспект - след като ти си научила нещо важно от твоите експерименти, макар и по трудния начин, то някой други също може да научат подобно нещо. Това, че се въздържам от изпълнение на предупрежденията, съвсем не значи, че в някой слънчев ден няма да ми писне и просто след поредното триене някой да изреве, защото явно някой са почнали да карат по инерция в тази посока, което може да стане опасно по някое време.

Последна редакция: вт, 16 окт 2018, 21:42 от SenkoTron

# 98
  • София
Какво е Хаос портал и как така в София ги има?

# 99
... И както сама спомена - пробата-грешка понякога навличат доста неприятности. Защо да правиш нещо, след като вече го има и си го намерил. При това достатъчно обяснено кое за какво е и как.
Колкото до ставовете за пари - те може да са еднократно действащи - т.е. получаваш това, което си искал и повече не можеш да го ползваш за друго подобно или изобщо. А има и такива, които си действат винаги, но и това си е нож с 2 остриета. Из София има достатъчно направени гадости - един Хаос-портал е в състояние да причини куп неща дори да не е специално програмиран а просто отворен и оставен да стои така. А не е особено трудно да се отвори. Не знам какво те притеснява от твоя став за чистене, но бих го погледнал Simple Smile. Освен това може да потърсиш информация за Opfaal - Angel of Deliverance Wink. ...

Проба-грешка беше по вековен метод с чистене чрез восък. Не прецених величината на гадостта, която беше "сътворена". Ставът няма нищо общо с чистките и не е мой. Великолепна работеща комбинация е от руни и глифове. Заставя човек да пее като славей нужната информация.
Колкото до демонологията , там нещата са на високо ниво. Спорът за от къде са се появили демоните все още не е изяснен. Четох една книга за Луцифер. Според Библията, той се е разбунтувал защото Бог обичал и дал повече свобода на хората, а ограничавал ангелите. Всъщност Азазел води падналите ангели и от тях се раждат нефилимите. Дали нефилимите са демоните или падналите ангели никой до сега не е дал отговор. Луцифер се е разбунтувал, но не паднал. В книгата беше развит образа на Луцифер - носещия светлина,  най-могъщия ангел и дясната ръка на Бог. Бог му нарежда да отиде в Ада без обяснения. Разсърден от това "падание" душата и крилата му почерняват. В един момент Бог си дава сметка , че е трябвало да му каже защо е там и пише писмо. Ангелът изпратен да го достави го губи. Хиляди години хората смятат това писмо за черна библия и т.н., но само Луцифер може да прочете реалното послание. През много перипети и хилядолетия писмото стига до Луцифер и след прочитането му се изправя най-могъщия Ангел между ангелите със снежно бели крила и чиста душа. Посланието гласи, че като най-доверен и могъщ той е изпратен в Ада да защити хората от демоните. Нямал е доверие на никой друг, че може да се справи с демоните. Дава му избор дали да остане черен или да застане в защита на хората. Луцифер избира хората.  Много от писателите са били нещо / направо / ясновидци. И като се замисли човек - не може "носещия светлина" да е заточен. Сигурно истината е някъде в дебелите стени на Ватикана. Там от векове са "прибрани" хората и обичат да изкривяват за тяхна сметка истината. Та кой е Дявола и чий болен ум с бръсната глава го е родил едва ли ще разберем ние простосмъртните. А демоните са си демони още в стария завет. Аз лично не бих рискувала със сигилите. Срещу откуп може да призовеш низши бесове, но за демон трябва много да ти е паднало пердето или изветрял ума.

# 100
ЧИСТЕНЕ "ПЕТИЯ ЕЛЕМЕНТ"

Принципът на работа е основан на кръга на стихиите. Освен че чисти, също така и възстановява енергията.

Действащи руни (по реда на нанасянето им):

Манназ - самия човек, който се чисти
Ансуз - стихия на Въздуха
Соул - стихия на Огъня
Лагуз - стихия на Водата
Перт - стихия на Земята
Йера - създаване на взаимовръзки м/у стихиите, а също така и с човека (Кръг)

Намерение за активация:

Силой своей силу рун призываю, силу стихий вокруг (имя) я собираю,
силой да волей своей на (имя) их направляю! (Манназ)
Силу Воздуха руной Ансуз я призываю, силой да волей своей на (имя) её направляю,
Силу Огня руной Соуло я призываю, силой да волей своей на (имя) её направляю,
Силу Воды руной Лагуз я призываю, силой да волей своей на (имя) её направляю,
Силу Земли руной Перт я призываю, силой да волей своей на (имя) её направляю,

Воздух, Огонь, Вода и Земля вокруг /имя/ Кругом встают, на (имя) силу свою направляют, (4 Йера, по часовой стрелке)
(что именно, магический негатив, недомогание) с (имя) они вычищают,
Энергией чистой силы ее/его восполняют.

Что тропой потаенной пришло, или сквозь защиты прошло,
Что на (имя) наведено, сброшено, переложено или подброшено,
Воздух, Огонь, Вода и Земля силой Круга с него/нее убирают,
Очищают, да силой взамен наполняют, к (чему, здоровью, силе, удаче, благополучию, тут выбрать нужное сообразно работе) его/ее направляют.
Дрф начинает свое действие сразу после нанесения на мое фото и действует в течении 9 суток.
Активируется дыханием.
Дрф прекращает действие после сожжения данной формулы направленной на меня.
Активирую....Да будет так!

-------------------------------------------------
СЪВСЕМ УМИШЛЕНО не съм превел Активиращото намерение. А който реши да го ползва съвсем спокойно може да го чете и на руски без проблеми, като ако се налага да добавя на български проблемните области в които се работи.

Малко допълнителна информация по активирането му - Чертаете съответната руна дадена в скобите и произнасяте съответния ред от активацията. 4-те Йера се чертаят по часовниковата стрелка започвайки от горе-дясно. След това се произнася техния ред за активирането на кръга.

Последна редакция: пт, 19 окт 2018, 07:11 от SenkoTron

# 101
  • София
Sneko, последната безопасна ли е, напр.?
Искам и друго да попитам, тъй като повечето нямаме опит, и едва ли ще посмеем да боравим с гореизброените, отваря ли портали, опасни ли са медитации и пр? Разбира се, допускам, че фекетът ще е много слаб и бавен, но не би ли трябвало да са поне по-безопасни?

Защото, горецитираната руна, колкото и да е за енергия и прочистване, сам казваш, че може да отваря портали, да носи здрави и пари, па после да си "взима" обратно....

# 102
Ronald: Не бъркай нещата - Хаос вихрите са едно, руните са друго. Не, че не можеш да излъчиш руническа подредба и в Хаос вихър, но и така си действат добре. Горното действа по-скоро леко и ненатрапчиво, но работи добре. И ефекта не бих казал че е слаб или бавен, по-скоро си зависи от това, което се изчиства. Понякога резултатите започват да се проявяват и ден след нанасянето и активирането им, че и дори и по-малко от ден.

# 103
Ставът може да се използва само при перфектно владеене на руски език. При намерението не трябва да се запъваш в думите. Всичко трябва да бъде произнесено точно и ясно. При този став авторката е заложила намерение в стихотворна форма и е трудно приложимо без владеене на езика.  Ставът е даден във форум, където участниците са запознати с руните и имат представа какво следва след чистка. После е необходимо да се сложи защита, или да има предварително сложена такава. При някои хора вродените защити се възстановяват за часове, при други за седмици. Без защита се подлагаме на всички енергии, най-вече отрицателни. Кой иска да изпадне в това положение? Хора, които се занимат с руни и други ритуали имат по няколко защити, освен вродените.След всяка чистка е необходимо да се провери какво е изчистено. Някои магии трудно се свалят и с една чистка не става. Понякога е необходимо да се работи не само с руни.Това, което бях написала за квеортите за почистване на дома няма страшно, но да се подложат човешките енергиите на чистки без минимално познание не препоръчвам на никого. Пак казвам - тези "картинки" може повече да ви навредят, от колкото да помогнат без необходимите знания.  
Ето един став за желаещите да откажат цигари, алкохол, за дамите - да си намалят килограмите:

фото

Натиснете върху червените букви и видите става.

Първата руна отляво надясно е Наутиз - нужда : втората руна Турисаз щит срещу изкушението: третата руна Ансуз осъзнаваме необходимостта да се откажем от вредния навик. Рисува се като став по реда на изброените руни върху тялото. Необходимо е при изобразяването на всяка руна да държите мисълта за какво е предназначена. Намерението : Със силата на руните се нуждая да  / спра да пуша, ... пия, да сваля 5 кг. от теглото си в момента / РС работи с енергията на ... / може да бъдат стихии - вода, въздух, земя / !! Това е задължително, защото тогава ще яде вашата енергия. И не задавайте немислими задачи като - да сваля 20 кг. !! РС ще се активира с / тук е уместно с дихание / и започва работа веднага. РС ще бъде деактивиран с благодарност към руните чрез измиване. Да бъде така!
Най-добре е върху става да залепите от непромокаемите лепенки, които се използват при рани, които не трябва да се мокрят. Има ги във всяка аптека , във различни размери. Ако имате силите да пуснете става ще усетите и работата му. При всеки е различно усещането. Наблюдавайте навиците си 3-4 дни. Може да погледнете ставът след 3-4 дни и ако е започнал да се трие да го обновите. Ако не се чувствате добре го отмийте с благодарност към руните. !!  Не очаквайте чудо за час.

Последна редакция: пт, 19 окт 2018, 17:01 от elito01

# 104
elito01: Тази чистка не пипа защитите. Така, че няма от какво да се притесняват. Напротив, хубавото и е че не само изчиства със стихиите, но и възстановява енергиите. Колкото до добавките които трябва да се добавят - лесно е да се препише заклинанието като се добави необходимото и след това да се прочете при активацията. Иначе за твоя став - те може да си дадат 20кг надолу, но Наутиз ще ги отрезви бързо Wink. Не знам доколко имаш опит със стихиите, но те са основния движещ фактор в почистващия став, руните просто осигуряват някаква форма на насочване и връзка с тях.

PS. Позволи си получаване на ЛС. Ще ти пратя още 1 став 5-ти елемент, само че за чакри и с други символи Simple Smile.

# 105
Пак казвам - няма как да стане ако не се владее перфектно руски.  Необходимо е правилното произнасяне на всяка дума, на всяко ударение. Необходимо си е знанието на езика.
Пуснах личните , но имам молба - ако искате да питате, то в темата.

Последна редакция: сб, 20 окт 2018, 11:56 от elito01

# 106
Ами тогава който иска да си го преведе или да си състави ново на български. Имат примерен текст, така че няма да е особено трудно да се спретне нещо достатъчно добре работещо + и ти си дала пример, който могат да използват в комбинация с руския пример. Коректното произношение си е в плюс, но не е задължително за да се подкара нещо. Защото ако беше така, едва ли с моето "прекрасно" произношение на шумерски щях да подкарам нещо от Нек-а дотам че да работи.

# 107
Здравейге!
Някой от вас да е чувал за заклинание за връщане на времето? Със около 30 секунди или минута? На колко души зададох този въпрос и всеки се прави, че не го е чул/прочел.

# 108
Здравейге!
Някой от вас да е чувал за заклинание за връщане на времето? Със около 30 секунди или минута? На колко души зададох този въпрос и всеки се прави, че не го е чул/прочел.
Няма такива екстри. Може да накараш някого или себе си да забрави / промени / спомени от миналото, но не можеш да върнеш дори 1 секунда назад.

# 109
Здравейге!
Няма такива екстри. Може да накараш някого или себе си да забрави / промени / спомени от миналото, но не можеш да върнеш дори 1 секунда назад.
Преживях нещо доста странно това лято. Изпаднах в един спор, който събеседника ми започна да губи. Изведнъж си обърна главата на другата страна измърмори нещо и сякаш се превъртя като на бърз кадър до момента в който започна спора. Той се обърна отново към мен усмихна се и вече пое разговора в друга посока.
Това какво е? Бихте ли ми помогнали да го разбера?

# 110
Аз това не го мога, но с удоволствие бих побеседвала със събеседника.

# 111
Да. Жалко, че не е добронамерен към мен иначе щях лично да го питам... Изплаших се много, но най-много от неизвестното - какво е това и докъде се простират възможностите на тоя човек и дали ми е направил нещо. Та затова питам някой знае ли нещо.

# 112
Да. Жалко, че не е добронамерен към мен иначе щях лично да го питам... Изплаших се много, но най-много от неизвестното - какво е това и докъде се простират възможностите на тоя човек и дали ми е направил нещо. Та затова питам някой знае ли нещо.
Хайде да го направим добронамерен и да поразкаже. Явно има какво да се научи от него. С какво се занимава?

# 113
Хайде да го направим добронамерен и да поразкаже. Явно има какво да се научи от него. С какво се занимава?
Моля Ви, ако не можете да помогнете, то поне  не се подигравайте с нещастието на хората!
Не мога да Ви разкажа живота си тук публично.

# 114
Да, elito01 ,как да направим някой добронамерен ,след като се е превърнал по независищи от нас обстоятелства в противоположното?

# 115
Моля Ви, ако не можете да помогнете, то поне  не се подигравайте с нещастието на хората!
Не мога да Ви разкажа живота си тук публично.
Изобщо не се подигравам.

# 116
Хихихик, мдам, и аз не мисля че Елито ти се подиграва за това. И съм сигурен, че е била сериозна за желанието да разговор Simple Smile. И да, може да се направи по-добронамерен и да пораскаже, но може и да има рискове, ако е в нещата. Ако се усети, едва ли ще е особено доволен.
Заигравките с времето са възможни, но трябва много да се внимава с това. Така или иначе ако забавиш времето за ден примерно, след това ще усещаш другия ден като направо прелетял. Имаше някакви методи с пентаграма, но аз се сещам за лентата на Мьобиус. Кво ще кажеш Елито - да им пуснем ли нещо от колекцията по въпроса Simple Smile?

# 117
Хихихик, мдам, и аз не мисля че Елито ти се подиграва за това. И съм сигурен, че е била сериозна за желанието да разговор Simple Smile. И да, може да се направи по-добронамерен и да пораскаже, но може и да има рискове, ако е в нещата. Ако се усети, едва ли ще е особено доволен.
Заигравките с времето са възможни, но трябва много да се внимава с това. Така или иначе ако забавиш времето за ден примерно, след това ще усещаш другия ден като направо прелетял. Имаше някакви методи с пентаграма, но аз се сещам за лентата на Мьобиус. Кво ще кажеш Елито - да им пуснем ли нещо от колекцията по въпроса Simple Smile?
Благодаря ти за конструктивният отговор! Много ме интересува точно каква магия е това, за да знам срещу какво стоя?

# 118
Няма как да разберете. Както аз няма да разказвам за моите ритуали , така и той няма да каже какви са неговите. Не зная защо смятате, че нещо ви е направил. Не мислете, че всеки, който ни е погледнал накриво или не е съгласен с нас ще му правим магии. Това са енергии , които не ги разхвърляме наляво и надясно. Вие си знаете, но не вярвам само за негово удоволствие да прави магии.

# 119
Няма как да разберете. Както аз няма да разказвам за моите ритуали , така и той няма да каже какви са неговите. Не зная защо смятате, че нещо ви е направил. Не мислете, че всеки, който ни е погледнал накриво или не е съгласен с нас ще му правим магии. Това са енергии , които не ги разхвърляме наляво и надясно. Вие си знаете, но не вярвам само за негово удоволствие да прави магии.
Както казах вече не мога да Ви разкажа живота си тук...но ако на мен ма се случи нещо човеко ще има облаги от това. Не е за удоволствие.

# 120

Нанася на негова/нейна снимка. Препоръчват кръв, но аз съм по за прекарване през пламъка на свещ (червена по възможност) за да се активират. Може и с Издишване. Ако е за нова любов - на ваша снимка.

Заклинание за активация:

Със силата на руните и помощта на ВС активирам със силата на диханието си/огъня/кръвта и т.н. тази руническа формула за да върне <Името> при мен!
Деактивирането на руническата формула става след изгарянето и с благодарност към ВС!
Руническата формула работи без вреда за мен, близките ми и <името>.
Активирам .... (тук се прекарва през пламъка (може да сложите прозрачно стъкло м/у снимката и огъня) или се издишва в/у нея).
Така да бъде и така ще е!

Подобно е и за останалите, само че там не се задава име.

# 121
Тези формули се нанасят порунно. Една руна върху друга по особен ред. Всяка руна има своето значение при нанасянето. Аз не препоръчвам да се пробвате , особено с кръв. Ако все пак пробвате да си нарисувате картинка и я намажете с кръв напишете резултатите. Сеирът ще е пълен. При условие , че успеете да я активирате с кръв, така ще ви удари, че се чудите как да се отървете.  Дори и изгарянето при някои случаи не деактивира формула с кръв.

# 122
А бе аз в бг мама ли съм или в някой вещерски форум на промитите мозъци!?

# 123
А бе аз в бг мама ли съм или в някой вещерски форум на промитите мозъци!?
Това е раздел за паранормално, а не клюкарник. Там не си ли промивате мозъците?
За останалите, които имат интерес към паранормалното и необяснимото ще ви обърна внимание към Розетата от Плиска. Древен окултен артефакт намерен при разкопки в Плиска през 1961 г. Наречен е Звездата на мага, защото се е използвал за ритуали. Останалото ще прочетете в интернет. Ако искате талисман/ амулет може да намерите в интернет продажби на медальони на Розетата. Внимавайте само да е изработена с правилните знаци на оригинала. Ако решите да се възползвате от този артефакт за талисман е хубаво след покупката да го сложите за 24 часа в сол, изцяло покрит. След това го извадете , оставете го за 5 мин. под течаща вода и последно го притеснете в дланите си , обгърнете го с цялата си енергия и от душа си пожелайте да ви защитава, носи късмет и т.н. Така по най-елементарен начин ще го заредите / настроите на вашата енергия.

# 124
Търсене на постоянна работа
[/b]

3 ФЕХУ - Дават добри варианти за трудоустрояване
ГЕБО - Помага да се премине интервюто за работата
Йера - Помага през всичките етапи и същевременно се явява някакъв "фар" за целите ни

Намерение:
Сили на руните!
Аз, в течение на 14 дни (1 месец) се устройвам на работа,
която напълно ме задоволява във всички аспекти!
Руническата Формула работи без вреда за мен и близките ми!
Активирам Руническата Формула с диханието си. (Издишайте в/у листа с руните)
Да бъде така!

# 125
  • София
Благодаря

# 126
"По Коледа се случват чудеса" . В очакване на празника и аурите са настроени към чудеса. Това е най-благоприятното време за работа. Защитите лягат от първи път и действат дълго време. Желанието да се намери работа, желанието да оправим отношенията с близки хора, желанията за здравословно състояние / не става въпрос за тежки болести ! / и стотици хубави желания за сполука в неразрешени ситуации. По това време независимо от методите на работа добрите желания се случват по-бързо, стига да не са нещо от типа "искам да спечеля милион от лотария или тото". Не губете от тези приказни дни.

# 127
КВАДРАТ НА АНУ ЗА ИЗЦЕЛЕНИЕ

Приготвя се в Сряда на чист лист хартия със собствената кръв взета от средния или безименния пръст на Лявата ръка. Луната трябва да е Растяща. Първо се начертават линиите и след това символите в тях. (За по-лесно може да си го разпечатате с тънички линии (0.5-1) и след това да минете по тях с кръвта си). След изсъхването на кръвта квадрата се опушва с Тамян (Аз бих добавил и опушване с Драконова Кръв) от колкото може по-добро качество. След което се повдига с 2-те ръце над главата и се освещава и активира произнасяйки думите 3 ПЪТИ:

" ЙА АНУ ХЕЛЕК АККО МИНЕР ТЕН. АНУ САДДИ ЭЛЕЙ АХ. ТЕЛЕИ АРИ ШАД! "

Квадратът не бива да бъде по-голям от дланта ви. По-малък може, но не и по-голям!
След освещението му се поставя под възглавницата за 3 нощи. Ако не можете да заспите може да го поставите встрани от вас близо до главата си. Трябва да преспите по този начин 3 нощи. На 4-тата сутрин при изгрев слънце квадрата се изгаря с думите:

" ЙА ХАРАНИ.ЙА АНУ.ШИФИХА МИТ САР.АХМА. "

като пепелта от него се смесва с вода и се изпива на празен стомах. При по-тежки болести процедурата се повтаря 3 пъти. През цялото време е много желателно да се спазва вегетарианска диета.

Аз бих добавил една инвокация на Ану преди да пристъпя към самото приготвяне и освещаване. Пускам я тук в оригинал на английски!

mu an-la ĝe-sa (х3)

Anu the powerful, great among the gods,
Anu the respected, brilliantly manifest god!
As He passes, alone, as far as the border of the foreign lands,
He is indeed the guardian of the Anuna.
He seizes all the great divine powers,
And places His feet upon the numerous divine powers.

The august lord, pre-eminent, with the most complex divine powers,
Almighty grandfather of all the lords,
Head high, surpassing everyone, breed-bull, who makes the seeds sprout,
Whose name is respected, spreading great terror,
Whose august commands cannot be countermanded,
Who is imbued with awesomeness on the mountain of pure divine powers,
Who has taken his seat on the great throne-dais,
Anu, the king of the gods.

What Anu says decides a good destiny.
What the great Anu says decides a good destiny.
Praise be to Anu!
IA ANU!

Последна редакция: пт, 07 дек 2018, 20:28 от SenkoTron

# 128
На 21 януари е "кървава луна". Такава луна предразполага към много ритуали за любов, късмет, пари, защита и много действени ритуали за отмъщение до смърт, изтребване на цял род и т.н. , както и силни ритуали за снемане на магия.

# 129
  • София
ЧНГ на всички и с най добри пожелания!
Кървавата луна я чуствам мистична и магична, но и нещо друго ...Може би някой от 21-те ритуали на Хеката може да се използва ☺

# 130
Много подходящо време за морална,духовна,физическа и умственна деградация е кървавата Луна !

# 131
ЧНГ на всички и с най добри пожелания!
Кървавата луна я чуствам мистична и магична, но и нещо друго ...Може би някой от 21-те ритуали на Хеката може да се използва ☺
Бих добавила - унищожителна. Да унищожиш нещо или някой , който ти пречи е подходящо да се направи на кървавата луна. Също  така да вземеш, но не да създадеш на такава луна. Чистото пълнолуние е за създаване на канали към бизнес, успех и т.н. Кървавата за отмъщение, унищожение и  т.н.

# 132
  • София
Благодаря елито!
Ще унищожим вредни навици и привички, а може и вредни енергии!
Благословени да сте! Амин!

# 133
Здравейте преди тук във форума някой отговаряше на хората дали имат магии? Как виждате, аз имам ли? Случиха ми се доста неприятни неща... Магия, карма или нещо друго е? Имам ли нещо автоимунно и ще се справя ли с него? Поздрави! Simple Smile

# 134
Ритуал крадник
На залез слънце при наливаща се луна чертаем с въглен , тебешир права пентаграма. Пентаграмата трябва да е достатъчно голяма за да се съберете в центъра при изпълнение на ритуала.  Необходими са 6 неголеми восъчни свещи / не църковни / , снимка на лицето от което ще крадете, игла и в случая аз използвам сребърна лъжица, прясно мляко в стъклена чаша без дръжка и пръчица от офика. Пръчицата трябва да се откъсне до 3 дни преди ритуала, или в деня на ритуала.
След залез слънце влизаме в пентаграмата и поставяме на всеки лъч по една свещ. Шестата свещ се поставя в средата. Запалваме от свещта на запад по часовниковата стрелка, като последно палим средната свещ. Заставаме с лице към западния лъч. От средната свещ запалваме снимката и докато не изгори повтаряме " твое время ушло. твое солнце ушло - все ко мне перешло". Аз използвам пинсети докато гори снимката и централната свещ я слагам върху бяла чиния. Не рисувана! През цялото време се визуализира какво се краде - късмет, пари, младост. Щом изгори снимката , пепелта се събира и слага в чашата с мляко. Бодем с иглата безименния пръст на лявата ръка и капваме няколко капки кръв. Разбъркваме с пръчката от офика по часовниковата стрелка и изпиваме млякото. Накрая гасим свещите / тук използвам сребърна лъжица или ритуален нож / против часовниковата стрелка като при гасенето на всяка свещ казваме отново заговора. Централната свещ отново със заговор обръщаме и гасим в празната чаша. Събираме свещите, завиваме ги в черна натурална тъкан и закопаваме под топола.
Важно е да имаме личен контакт с лицето! Може да се крадат само блага. Не може да използвате ритуала за да откраднете мъж от жена му! По този начин работи изцяло на лична сила. При обърната пентаграма и призив на силите с които работите ефектът е по-голям. Задължително трябва да имате лични защити! При наличие на защити на лицето от, което крадем задължително се свалят защитите.  Думичките " твое" и "все" се произнасят като твоьо , всьо. По-добре ги прослушайте в интернет. Може да използвате крадника до 2 пъти на един цикъл на пълнолуние върху един човек с едно желание за крадник. Същият ритуал направен в цикъла на новолуние / намаляваща луна / ляга като проклятие.

# 135
  • София
Не е добре призови късмет, но не кради! Всичко се връща и то умножено по три и не е казано само за този живот.

# 136
Представата ти за крадник е много погрешна. Това е най-кратковременната форма на магия и в 99% не носи щети на донора , в 1 % са минимални/ незабележими. Няма вечен крадник. Крадник е временна форма на вампиризъм. Късмет, младост, финанси не може да се крадат завинаги. Могат само да се заключат завинаги, но няма вариант да се пренесат от един донор към друг. Единствената възможност да се открадне късмет е при новородени. По тази причина достъпът до новородените е забранен за чужди хора до 40 дни.

# 137
Мислиш ли че като открие нещо подхвърлено няма да те помисли за ненормална?

# 138
Рунен став в помощ за забременяване.
Преди около седем месеца приятелка доведе нейна позната с хормонален проблем пречещ за забременяване. Работихме дълго : от чистене на аурата и енергиите до балансиране на проблемните хормони. Жената не спря да ходи на лекар, който с учудване е забелязвал, че подобренията са по-бързи от обикновените срокове. Накрая сложих тази рунна формула от Кеназ, Турисаз, Гебо, Йера, Ингуз и Феху + защита. Формулата е балансирана и в помощ точно за възможност за забременяване.
Формулата беше сложена преди около 3 месеца. Днес клиентката се обади - установена бременност в 4 седмица. Нямам думи да опиша колко се радвам.

# 139
Здравейте, има ли руни развалящи магии? От почти две години хората се държат така с мен все едно съм им неприятен или невидим. Та не мога да си намеря и работа, просто моето присъствие го натоварва. Игнорират ме, все едно съм невидим, говорят през мен без да слушат. Така е от както се скарах с една жена, никога преди не е било така. Дори на касите в супермаркета се държат дръпнато с мен и то винаги, преди не беше така, сега ме третират като боклук. Просто станах черна овца все едно и никой не ме харесва.

# 140
Здравейте, има ли руни развалящи магии? От почти две години хората се държат така с мен все едно съм им неприятен или невидим. Та не мога да си намеря и работа, просто моето присъствие го натоварва. Игнорират ме, все едно съм невидим, говорят през мен без да слушат. Така е от както се скарах с една жена, никога преди не е било така. Дори на касите в супермаркета се държат дръпнато с мен и то винаги, преди не беше така, сега ме третират като боклук. Просто станах черна овца все едно и никой не ме харесва.
Ей сега разглеждам картинки как се прави байпас и съм готова са вляза в операционната да оперирам  Simple Smile
Ти как мислиш, че без да имаш необходимите знания и умения ще накараш руните да работят? И как разбра, че имаш магия?

# 141
Ами личи си по поведението на околните щом се появя.

# 142
Jasper: Пускаш си 5-елементовата чистка. Ако я подкараш както трябва най-малкото ще намали ако имаш нещо направено. Ще го разбереш по-късно малко по държанието на околните колко е проработило.

# 143
SenkoTron, тук в темата има ли я, Гугъл не ми показва нищо.