Моля за мнения за д-р Савова от клиника "Щерев"

  • 7 525
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 145
От два месеца съм пациентка на д-р Савова. Правим опити за забременяване. Засега спонтанно, но сме с лоша спермограма, а аз с Хашимото. Ако има нейни пациенти моля споделете мнение. Благодаря ви.

# 1
  • София
  • Мнения: 11 747
има си отделна клинка за Болницата попитай там, но доколкото знам тя и др Тимева са най-добрите специялисти в болницата

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=798783.msg29339805#new

# 2
  • Мнения: 4
аз не съм доволна от тази лекарка,не само защото първото инвитро при нея ми е неуспешно,винаги забързана за следващата пациентка,сякаш претупква нещата,изпуска и забравя.не е съсредоточена.
Съжелявам,това е мое мнение,дано е единично

# 3
  • Мнения: 183
Подкрепям поста на Анелия80.Не си губете времето при нея.Само празни приказки и надежди.Никакъв професионализъм.
Познавам ги всичките от Щерев и бих ти препоръчала д-р Ганева или Коновалова.Желая ти успех каквото и да решиш

# 4
  • Мнения: 63
Здравейте,
това, че няма бременност, не означава, че лекуващият лекар не си върши работа. Аз съм пациентка на Савова от година. Наистина е много забързана, тъй като освен лекар, е и шеф на клиниката. И аз бях в началото доста предубедена относно нея, но мнението ми се промени. Все пак жената не е Господ. Въпреки това се старае и не връща пациенти. Обяснава винаги, когато я питам. И съм бременна след 3-та инсеминация при нея. Преди това имам извънматочна бремнност и отстранена дясна тръба.

# 5
  • Мнения: 605
От кога Савова е шеф на клиниката?

# 6
  • Мнения: 63
Тя е медицински директор на репродуктивния център, а не на болницата. И още да допълня - никога тази жена не ми е давала някакви надежди. Още от първия преглед ме разрева. Не си спестява отрицателните новини. Затова и останах при нея - защото не витаеше в облаците, както повечето лекари. И така след шестмесечна борба и много прегледи и изследвания, се случи най-хубавото. Това е моето мнение.

# 7
  • Мнения: 3
Аз се срещнах с д-р Савова само за един преглед и повече не бих стъпила при нея.
Излязох си разплакана.
Имам предишни опити и исках да чуя мнение на друг специалист. Аз съм на 40 и знам как шансовете се променят с възраста. Когато отиваш на преглед след неуспешни опити и си в напреднала възраст вече си запознат с шансовете си за успешна бременост едва ли си решил да се срещаш с лекар за да ти каже нещо което вече знаеш доста добре.
Като заговорихме за годините тя веднага изяви мнение, че нямам шанс и започна да ми говори колко 40 годишни жени съм виждала бременни по улиците. После започна да кометира случаи на нейни пациенти които са в по- напреднала възраст, което отново беше ненужно. Аз я питах ако имам опит при нея как тя би ме стимулирала и тя ми каза имена на някакви лекарства, които аз не знаех. Когато я попитах повторно за имената на лекарствата тя ми се развика. Сега като се замисля трябваше да стана и да си тръгна! После отклони темата отново за други пациенти и как жени на мойте години трябвало да приемат, че вече нямаме шанс,  после продължи с нейни семейни проблеми и  накрая стигна до коментара как трябва да се ориентрам към донорска яйцеклетка. По време на прегледа каза, че имам намалени яйчници, което не беше потвърдено от следващи специалисти с които се видях след срещата ми с нея.
Така, че жени в напреднала възраст или неуспешни опити спестете си това ненужно разочарование. По-късно се срещнах с д-р Калчев, който беше много позитивен и ме обнадежди.

Общи условия

Активация на акаунт