Гледах! Хареса ми! Препоръчвам го! Искам да споделя... XLIV

  • 48 354
  • 719
  •   1
Отговори
# 1
  • Ямбол
  • Мнения: 2 150
Споко, и аз съм на ББ два дни, немам други препоръки.  Wink

А, сетих се, че гледах това прилично трилърче вчера - Mystery Road. Нищо ново, но добре направено и задържащо интереса докрай.

# 2
  • Мнения: 1 992
От изгледаните скоро, препоръчвам Kukushka. Много забавен и мил.

# 3
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 358
Тине, мерси за новата тема   bouquet Една от любимите ми през последните две години Peace

Аз искам да препоръчам един военен филм, като действието е представено от погледа на немските войници и се развива в периода 1941г. За мен лично този период представлява голям интерес, както самите военни операции. Естествено, че има и любов, за къде без нея Wink Филма е немски,а и е дублиран/за мен беше по-приятно, от колкото да речем със субтитри и немски говор/

http://www.imdb.com/title/tt1883092/

Скрит текст:
Позволявам си да пиша по повод разправиите в старата тема. Понеже винаги ги и имало периодично и съм се дразнела на грубото възмущение на някои. Сякаш не може да е по-меко и по-любезно да се възмути човек, че го питат за Н-ти път от къде се сваля или къде са субтитрите за даден филм. И, да прави сте всички, които се възмущавате, защото това не е нужно на тази тема и си има отделна, но се опитайте да разберете и другите. Защото заглавието на темата би могло да има различни интерпретации в главите на различните хора. Някой, без да е чел темата въобще и да не знае за правилата и ще реши, че може и да попита нещо....Нямам против да се дразните, защото тук има много интелигентни пишещи и научавам доста неща, но само ви моля за малко повече толерантност. Нищо друго! И се надявам в темата да е винаги приятно и за пишещите и само за четящите Peace

# 4
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
нищо не съм гледала тия дни, освен сериали, но днес ще се поправя  Joy Тине, мерси за темата  Hug

# 5
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Снощният ми избор с Мадс Микелсен беше Die Tür. Филм, който започва като сива драма и преминава през свръхестественото, за да се оформи окончателно в мрачен трилър, заиграващ се с дълбоките води на гузната човешка съвест. За пореден път прекрасно, фино и интелигентно превъплъщение от датския гений, на когото ролите на безкрайно виновни и безкрайно страдащи мъже пасват като ръкавичка. Хубав филм, препоръчвам (особено ако имате нужда да се замислите за своите "вълшебни порти" и къде биха ви отвели те).

Скрит текст:
Лу, предполагам разбираш, че когато на човек за N-ти път му казват колко е отвратителен, че не обслужва всички нужди на всекиго в темата, дълго култивираната толерантност започва да се пропуква. Повече нямам какво да кажа по темата, оставям на Юлмана правото на реплика (което тя със сигурност ще използва, възмутено-огорчена за пореден път)

# 6
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 358
Аз съм, Джоо Joy Joy Joy Joy Joy Нещо ме сбърка Wink
Скрит текст:
Призива ми нито е насочен към нея, нито конкретно към някоя от тези, дето проявиха възмущение Peace Всеки си има глава на раменете и уста и начин да каже, че нещо го дразни. За едни грубостта е нормална, за други - не. И аз няма да пиша повече по въпроса, дори не мислех, но смятам, че с призива си съм изразила мнението на много от четящите само темата. Защото съм сигурна, че има хора които никога няма да пропишат и да искат, заради някои груби реплики....

# 7
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Упс, прощавай, недогледах Hug
Грубите реплики идват след стабилен "зов" за тях. А темата е свободно поле за изява на всеки, който имам какво да каже, не съм забелязала напъден досега. Както и да е, и аз казах, каквото имам да казвам Peace.

# 8
  • Мнения: 205
Le Chambre Bleue. Харесвам много Матийо Амалрик, мисля, че се е справил добре. Хареса ми, препоръчвам.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 652
От последните препоръчани в предната тема:
What If - може би една идея над средната американска ромком, става, но Даниел Радклиф ми е прекалено смотан дори и за тази роля.
Stonehearst Asylum - приятна изненада като за сниман в България филм - добра игра, интересен сюжет, препоръчвам и аз. Мило ми стана със замъка Врана на финала  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 216
Не знам къде е мястото за подобни предложения, но мисля че има тема за субтитри, както има и тема за търсене на филми с торенти и линкове. Темата за субтитри ще е полезно да се боцне и тя горе. Безумие е да се пита има ли, няма ли субтитри. Те се търсят за конкретен релийз, за да са читави и да пасват. После може и да се синхронизират, но не всеки може. Да се даде точното име на торента, ще се изръшка пак целия нет, ако ги има ще се намерят. Ако и да не знае някой немски, да каже ако знае португалски, може да му се намерят португалски, ако и да няма български. Като няма-няма. Ако няма и някой много, ама много му се гледа, може и да се направят субтитри. Братята и сестрите киномани се подкрепят. Преди класно по математика съм седяла до среднощ да тракам субтитри защото на някой многомногомного му се гледаше Le Libertin.

# 11
  • София
  • Мнения: 6 219
Днес си припомних този филм http://www.imdb.com/title/tt0329111/?ref_=rvi_tt
Страхотни Гаспар и Емануел! Препоръчвала съм го вече, но го препоръчвам отново.

# 12
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Точно се чудех защо Джой се обръща към мене, аз съм толкова кротка в тази тема  Rolling Eyes

И тъй като нищо не съм гледала през последните дни, а още не съм стигнала до киното за Интерстелар, мисля да се запиша с ей това трейлърче, което ми зарадва сърцето:

http://www.youtube.com/watch?v=sNVGDZHRJXM

# 13
# 14
  • при моите любими
  • Мнения: 2 511

Страхотно е. И аз ще чакам с нетърпение. Благодаря за темата.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт