Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 135
  • в 1001-та нощ
Благодаря за препоръката, ще си я взема Simple Smile

От български автори последно четох "Хавра" на Захари Карабашлиев  - като че ли очаквах повече.
И "Клуб „Анонимна лакомия”" - не оправда очакванията ми. Леко четиво - за разтоварване става, но ми се искаше нещо близко до "Кралицата на краставиците" Simple Smile

# 136
"Писмо до сестра ми" на Мария Пеева и Люси Рикспуун. Не очаквах, но се оказа доста интересна.

# 137
  • Разпиляна във въображението
В момента чета Откраднато на Искра Урумова. Самодиви, овчари... много интересно започна.

# 138
В момента чета Откраднато на Искра Урумова. Самодиви, овчари... много интересно започна.

Аз я прочетох. ОПределено няма да си купя втората и третата книга.

,,Бродница,, ми хареса .

# 139
  • на брега
Не е роман. Разказ на Здравка Евтимова "Кръв от къртица".
Дълбоко в човешката душа!
Позволявам си да пусна линк:
https://www.dnevnik.bg/kultura/2019/01/23/3379356_kruv_ot_kurtic … 0v1JqXHpcCTpdkNjU

# 140
Много се зашумя около Здравка Евтимова наскоро и съм дълбоко учудена, че чак сега я удостояват с толкова шум. Тази жена пише зверски добре! Аз съм плакала на нейни разкази. За мен тя е най-добрият ни съвременен автор, да ме прощават  актуалните на деня автори. Да ме прощава и доайенът на клозетната ни литература-Венета Райкова. Има много тоалетна хартия да изяде, докато стане истински творец на годината!

# 141
  • София
Имате ли мнение за детските книги-игри на Никола Райков "Голямото приключение на малкото таласъмче" и "Още по-голямото приключение на малкото таласъмче". Търся книжка, която да грабне интереса и да стимулира желанието за четене на най-малкият ми син - на 6 години.

# 142
Много са хвалени тези книжки, но моето дете харесваше да чете за Франклин

# 143
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
Имате ли мнение за детските книги-игри на Никола Райков "Голямото приключение на малкото таласъмче" и "Още по-голямото приключение на малкото таласъмче". Търся книжка, която да грабне интереса и да стимулира желанието за четене на най-малкият ми син - на 6 години.

първата можете да си изтеглите и прочетете цялата или част от нея и да прецените.
то е книга игра, детето избира по кой "път" да поеме и книгата е различна при всяко четене. на Горинич му беше много интересна.
купувала съм и двете, даже по няколко пъти, за детето и за подаръци, но за мен първата е много по-добра от втората.

препоръчвам Успенски - Надолу по вълебната река" е най-най-любимата. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт