Огледален Свят - AFK - всичко за актьорския състав-минало, настояще, бъдеще~390~

  • 14 315
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 1 786
Зузуно,  Hug Heart Eyes препих снощи - заради това.  Tired Май съм поостаряла вече и хич не мога да нося.  ooooh! Laughing

Павлинче,  Hug  bouquet мерси. Аз пия кисело мляко с лимон - бая е гадно, ама действа.  Peace
wavey wavey wavey

Няма да ви изброявам че сте се разщъкали в старото крило.... Crazy

Ей ви така обсъждания момент с глобата за сцена от КПА

Скрит текст:

Шефа има парички и ще плаща- не му е за пръв път! Този сезон явно филмите му разчитат на такива сценки Wink И докато това тук се харесва на зрителите и не се харесва на СЕМ-а, пък други от неговите са гнусни за зрителите, ама тъкмо тогава СЕМ-а няма нищо против hahaha
[/b]

Че какво и е на сцената!? Ако Ферини имаха поне една такава, не как Емир натиска оная с палачинките вместо очи (Р уя)- щеше да е къде, къде по- хубаво и истинско. То на края при тях стана боза та боза. Добре че Чаатай тогава играеше както си може и с партньорка, която си знаем, че може, та да се изтърпи разводнения сценарии, който ни поднасяха.  Peace

# 32
# 33
  • Мнения: 30 820
Това си е чист разврат Naughty

# 34
# 35
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Аре бе марш в Рилакса smile3513 Кво ми дремете тука...после нема ви чакам цел следобед #Cussing out

# 36
  • Мнения: 15 884
Аре бе марш в Рилакса smile3513 Кво ми дремете тука...после нема ви чакам цел следобед #Cussing out
Раншко е Laughing Нема да идем, па теб да 4акам после Joy Joy Joy

# 37
  • Мнения: 30 820
Аре бе марш в Рилакса smile3513 Кво ми дремете тука...после нема ви чакам цел следобед #Cussing out
Я сус ма Naughty

# 38
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Ирче, Hug Heart Eyes

Весело да си изкарате на срещата и да запаметите някои моменти, та и ние да ви се порадваме.  Grinning Hug

# 39
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
Систър  Heart Eyes Hug
Айде приятно ви прекарване  Hug Hug Hug Hug

# 40
  • Мнения: 27 437
 Мараба  Hug тенкс за новата темичка   newsm51

# 41
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 391
Шакил Онийл с мадамата си Joy


Кличко с жена си Хейдън Пенетиър


 smile3544 smile3544 smile3544

На всички снимки усмивката му видимо изглежда несиметрична- дано да не е по причина многото крошета в главата!

# 42
  • Мнения: 27 437
 нова е снимката   Ча е с приятелите  в кръчма   на Босфора   но  е назад  седнал и Енгин и   Инклур са там   

# 43
  • Мнения: 27 437
  за такава целувка глоба  ooooh! ма кво са учудвам Ердоган им беше забранил да се смеят на обществени места ако помните  ooooh! гледах в нета сцената на Ханде и Корай  кат са награбиха  Mr. Green    тая целувка нищо не е

# 44
  • Мнения: 27 437
 от фейса на Ча  снимал се в списание ли 

Общи условия

Активация на акаунт