Препоръчайте ми хирург за лапароскопска операция на хиатална херния

  • 7 979
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 201
След направена гастроскопия и рентгенова снимка, откриха на съпруга ми хиатална херния. Препоръчаха му лапароскопска операция. Моля, ако някой има впечатления от лекар, правещ подобни операции, да сподели.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 162
Аз лично Ви препоръчвам екипа на д-р В.Маринов в болница Токуда. Другата ми препоръка е за д-р Атанасов от "Пирогов"  http://www.teodoratanassov.com,  д-р Сопотенски от "Пирогов" или д-р Врачански от болница СофияМед.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 201
Благодаря!   bouquet

# 3
  • Мнения: 4 500
Аз лично Ви препоръчвам екипа на д-р В.Маринов в болница Токуда. Другата ми препоръка е за д-р Атанасов от "Пирогов"  http://www.teodoratanassov.com,  д-р Сопотенски от "Пирогов" или д-р Врачански от болница СофияМед.
Ползволете, Докторе, да редактирам, но Д-р Атанасов е в София Мед от поне 1 година  Peace

# 4
  • Мнения: 2

Доколкото и аз знам доц. Атанасов вече е в "Софиямед" и завежда тяхното отделение по лапароскопска хирургия.Много е добър точно по хиаталните хернии, и много спортисти се оперират при него

# 5
  • София
  • Мнения: 3 162
Няма значение, когато се срещаме по конгреси, тези великолепни хирурзи от школата на Пирогов са винаги заедно. Просто запомнете имената им  Hug

# 6
  • Мнения: 6
Наскоро бях опериран и след обещанията за подобрение стана обратното.Влошаване.Оперсцията на хернията бе извършена именно в Софимед

# 7
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
За кой град искаш препоръка?

# 8
  • Мнения: 6
Няма значение, когато се срещаме по конгреси, тези великолепни хирурзи от школата на Пирогов са винаги заедно. Просто запомнете имената им  Hug
А вече три месеца го убеждавам че имам проблеми и какво ли изпробвах и най накрая се убеди че имам проблем.А с тези хирурзи с които започнаха проблемите просто ги съдя за телесна повреда.

Доколкото и аз знам доц. Атанасов вече е в "Софиямед" и завежда тяхното отделение по лапароскопска хирургия.Много е добър точно по хиаталните хернии, и много спортисти се оперират при него
Няма значение, когато се срещаме по конгреси, тези великолепни хирурзи от школата на Пирогов са винаги заедно. Просто запомнете имената им  Hug

# 9
  • Мнения: X
Препоръчайте ми хирург от София за операция на ингвинална слабинна херния.

# 10
  • Мнения: 308
Наскоро бях опериран и след обещанията за подобрение стана обратното.Влошаване.Оперсцията на хернията бе извършена именно в Софимед
Как сте към днешна дата? Кой ви оперира?

Общи условия

Активация на акаунт