Искам да кажа ... (11)_17.11-23.11

  • 52 875
  • 1 578
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 3 867
Тонка ето линк към филма: http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=330117&hit=1

Зарибих Ви всички с този филм май.

# 211
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Искам да изкажа благодарности на Тонкабонка за сиропа, който спомена в предходната тема - ГринТус. Дали вече десети ден и детето върви към оправяне, дали е заради сиропа, но след само един прием и има тишина, спря, отряза кашлицата от раз. Преди това да доложа - парацетамол, АБ - Зинат, Мукоплант цяло шише, Флавамед(с малък ефект) и още едни за смучене септофорт с нула ефект. С последния сироп ефектът е осезаем или просто предходните вече са си казали думата и това само е потвърдило ефекта.
Утре вече ще я пускам на училище.

Последна редакция: вт, 18 ное 2014, 11:49 от Лилянa

# 212
  • София
  • Мнения: 5 605
Аааа, tzvety26, НЕ, Кличко е за мен  Crossing Arms
Заменям Джейсън Стейтъм за него. Става ли?
Пишете ме и мен за по-дъртичките. И аз като Янтра - 35+.
Аааа, ванини, заплюла съм си го мнооого отдавна. Знаеш ли от колко години съм му фенка Simple Smile Ама като се замисля, айде от мен да мине той е мъж за повече жени, та все ще го разделим някак  Mr. Green
Моята възрастова група също е 35 +. Нещо по-улегнало такова.  Grinning

# 213
  • Мнения: 4 199
Познатите ми в Интернет направо са се наговорили - разтърквам очи и фантастични снимки от Непал, а профилната, прясна-прясна ме разсъни немедлено:
Скрит текст:
Снощи до късно четохме Космос от 60-те, като изключим неизбежните идеологически нишки, много интересни статии. Телефонът на бъдещето е представен очарователно: колкото кибритче, с батерия с размерите на аспирин-всичко останало обаче, удивително точно.
Останаха ли от по-зрелите мъже и за мен? Около 40-те да кажем. Володенка ако ми го давате, няма да се лакомя за друг - нека благата са разпределени по равно.

# 214
  • Мнения: 11 668
Тук освен мен и други почитателки на руската музика виждам. Нино, младежа пее страхотно  Hug.

Има, има.
Младежа го слушах - страхотен, завладяващ и Убав  Laughing
От там минах през Любе и Позови меня - страхотна песен.
Даже погледах и малко от Парада за Ден победы

Ама младежа е готин  Blush

# 215
  • София
  • Мнения: 23 090
Искам да изкажа благодарности на Тонкабонка за сиропа, който спомена в предходната тема - ГринТус.
Hug
Лиляна, правилно обаче се ориентираш към варианта, че и другите сиропи явно са дали отражение. От един прием няма как да има осезаем ефект. Но знае ли човек...

ванини, мерси за линка.   bouquet Непременно ще гледам филма.

# 216
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 181
Julia_21, явно имаме познати, ходили заедно в Непал  Simple Smile

# 217
  • Мнения: X
Добро утро или Добър ден!

За мен е добро утро, понеже преди малко се излюпих. Отдавна не бях спала до толкова късно. Напоследък се опитва безсъние да ме мъчи и заспивам чак призори.
За мъже говорите- аз от край време си падам по батковци. Харесвам зрели, сериозни и успели мъже. Е, разбира се до 35-37 години, че все още съм си младичка. Flutter

# 218
  • София
  • Мнения: 5 605
Цвети и мен безсъние ме мъчи, та го обърнах в положително творение  Mr. Green

# 219
  • Мнения: 14 654
Харесвам зрели, сериозни и успели мъже.

Тук е моментът да задам въпроса дали има някоя, която харесва несериозни и неуспели мъже  Laughing

# 220
  • Мнения: 4 199
Пфу, какви бродяги съм харесвала, че сме си и приставали, но и аз като Нино съм влюбчива, широко затварям очи и така.

Ели, тя тази моя бивша колежка от Университета не се спира, по принцип е пещерняк и планинар, иначе работи в БАН Simple Smile Май не за първи път ходи в Непал, поизгубихме връзка, сега разглеждам албума, ама тя на фантастични места е ходила.

Банална станах, но за който му е интересно и репортаж има за Морските пътешественици:
http://btvnovinite.bg/video/videos/tazi-sutrin/kak-edno-nestanda … -mechtata-si.html

# 221
  • Мнения: X
Харесвам зрели, сериозни и успели мъже.

Тук е моментът да задам въпроса дали има някоя, която харесва несериозни и неуспели мъже  Laughing

Очевидно има. Имам позната, която излиза само с льольовци. Единият беше безработен и въобще не му се работеше. Нямаше достойна работа за него. Другият на 30 години с държание на пубертет. Най-важните неща бяха купоните, пиенето и нощният живот. И бил прекалено млад за сериозно обвързване. Laughing
Като гледам и из форума има такива жени, дето си ги отглеждат такива плужеци.

# 222
  • Мнения: 1 959
Искам да кажа, че току-що получих подарък за детето от най-добрия ми приятел в България.
Самият той има три деца, забързано ежедневие, толкова съм трогната, че са отделили средства и време да подготвят подарък и да ми го пратят.

След обед ще водя детето да го ваксинират. Хич не ги обичам тия процедури..

# 223
  • Мнения: 2 658
Скрит текст:
Харесвам зрели, сериозни и успели мъже.

Тук е моментът да задам въпроса дали има някоя, която харесва несериозни и неуспели мъже  Laughing

Очевидно има. Имам позната, която излиза само с льольовци. Единият беше безработен и въобще не му се работеше. Нямаше достойна работа за него. Другият на 30 години с държание на пубертет. Най-важните неща бяха купоните, пиенето и нощният живот. И бил прекалено млад за сериозно обвързване. Laughing
Като гледам и из форума има такива жени, дето си ги отглеждат такива плужеци.

Интересно наблюдение. Simple Smile Можеш ли да ми посочиш примери?

# 224
  • Мнения: 11 668
Явно не четеш в СО  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт